Trešdiena,
29.maijs 2024
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo, Охрим, Касьян, Модест, Александр Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Notikumi

Augšdaugavas novadā par migrantu pārvadāšanu aiztur Gruzijas pilsoņus

22.05.2024

Latvijā pirmdien, 20. maijā, par nelikumīgi valsts robežu šķērsojušu personu pārvadāšanu aizturēti divi Gruzijas pilsoņi, informēja Valsts robežsardzē.

Aizvadītajā peldsezonā no ūdenstilpēm izcelti 50 bojāgājušie

21.05.2024

15.maijā Latvijā atklāta oficiālā peldsezona, arī šīs nedēļas laikapstākļu prognoze daudzus mudinās doties atpūsties pie ūdens. Aizvadītajā gadā peldsezonā (laika posmā no 15. maija līdz 15. septembrim) ugunsdzēsēji glābēji ūdenstilpēs izglāba 12 cilvēkus, bet traģiski atpūta pie ūdens noslēdzās 50 cilvēkiem.

Brīdinājums: LMT vārdā uzdarbojas krāpnieki

14.05.2024

Latvijas vadošais mobilo sakaru operators LMT brīdina, ka aktivizējušies krāpnieki, kas, izmantojot LMT vārdu, zvana un sūta ziņas (īsziņas, iMessage, WhatsApp utt.) ar viltus saitēm, kuras, iespējams, satur ļaunatūras vai ir paredzētas klientu personīgo datu izkrāpšanai.

Automašīnai ietriecoties autobusa pieturā, gājuši bojā 2 cilvēki

09.04.2024

Automašīnai ietriecoties autobusa pieturā, Daugavpilī gājuši bojā divi cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Šogad Lieldienu brīvdienās autovadītāji bijuši disciplinētāki

02.04.2024

Lieldienu brīvdienās situācija uz ceļiem bijusi salīdzinoši mierīga un autovadītāji bijuši disciplinētāki nekā pērn, intervijā LTV raidījumā "Rīta Panorāma" pastāstīja Valsts policijas Reaģēšanas pārvaldes priekšnieks Juris Jančevskis.

Meklē Daugavpilī notikuša ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus

26.03.2024

Šā gada 22. martā plkst.23.40 Daugavpilī, Latgales ielā notika sadursme starp diviem transportlīdzekļiem – Infiniti FX 30 un Audi A4 Avant, kuru vadītāji brauca virzienā no Višķu ielas uz Vidzemes ielu.

Augšdaugavas novada Silenē atrod būvgružu nelikumīgu izgāztuvi

21.03.2024

Augšdaugavas novadā atklāta nelikumīga būvgružu izgāztuve, kurā atrodas arī cilvēkam un dabai kaitīgi atkritumi. Valsts vides dienests sācis administratīvo lietu, savukārt vietvara solās palīdzēt sodīt vainīgo un panākt, ka vide ir sakārtota. Visticamāk, ka zemes īpašniekam ne tikai būs jāsakārto strauta krasts, bet arī būs jāmaksā tūkstoš eiro sods, informē Lsm.lv.

Pārkāpumi par kara noziegumu slavinošo simboliku izmantošanu

19.03.2024

Daugavpilī aizvadītajās brīvdienās Valsts policija (VP) uzsāka trīs administratīvās lietvedības par militārās agresijas un kara noziegumu slavinošo simboliku izmantošanu. Divos gadījumos uz vairākiem kokiem, žoga un automašīnas ar sudraba krāsu bija uzķēpāti burti V un Z, raksta portāls Lsm.lv.

Līdz ar atkusni aktivizējas kontrabanda ūdenstilpēs

14.03.2024

Sākoties pavasara atkušņiem, Daugavā uz Latvijas–Baltkrievijas robežas Valsts robežsardzes darbinieki aizvien biežāk pamana kontrabandas slēptuves. Kā uz sauszemes, tā arī ūdenstilpēs kontrabandistiem izdomas netrūkst – nesen no Baltkrievijas Daugavā iepludināts plosts ar 200 000 cigarešu.

Policija: petaržu šāvēji Ukrainas atbalsta pasākumā izklaidējušies

06.03.2024

Valsts policija noskaidrojusi, ka Ukrainas atbalsta pasākuma laikā Daugavpilī petardes šāva četri jaunieši, un guvusi pārliecību, ka tas darīts, lai izklaidētos. Jaunieši brīvdienā ieradušies no Preiļiem, iegādājušies mazjaudas petardes un izšāvuši tās vismaz četrās pilsētas vietās, pārsvarā tās izmetot no automašīnas. Par to, ka tas noticis pasākumā laikā, tostarp brīdī, kad ieturēts klusuma brīdis, policija norādīja – sakritība. Pasākuma organizatore vērusies Valsts drošības dienestā.

Gada pārskats 2023: No viegliem miesas bojājumiem līdz pat slepkavībai

05.03.2024

Turpinot iesākto publikāciju sēriju par noziedzības tendencēm Latvijā, šodien sīkāk apskatīsim statistiku no viegliem miesas bojājumiem līdz pat slepkavībām.

Policija brīdina par krāpniecisku shēmu – darba piedāvājumu

14.02.2024

Valsts policija brīdina, ka pēdējo nedēļu laikā konstatēti daudzi krāpšanas gadījumi, izmantojot uzņēmuma "Digital Turbine" vārdu.

Par sienu apķēpāšanu pašvaldības policisti aiztur jaunieti2

03.01.2024

Aizvadītā gada pēdējā dienā, 31.decembrī, agrā rītā Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas Videonovērošanas nodaļas darbinieku redzes lokā nonāca kāds vīrietis, kurš ar marķieri apzīmē ēkas fasādi Cietokšņa ielā.

Pašvaldības policija nodrošina pamesto transportlīdzekļu evakuāciju

13.12.2023

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija atgādina, ka kopš 2020.gada tā ir pilnvarota veikt uz ceļa ilgstoši atstātu transportlīdzekļu evakuāciju. Par pamestiem transportlīdzekļiem policijai lielākoties ziņo iedzīvotāji.

Daugavpils pašvaldības policisti palīdz atrast 6 noklīdušus bērnus

06.12.2023

Aizvadītās nedēļas nogalē, 2. decembrī, Daugavpilī, skvērā pretī Svētā Pētera ķēdēs katoļu baznīcai tika iedegta pirmā svece pilsētas lielajā Adventes vainagā, bet vēlāk Vienības laukumā lielie un mazie baudīja svētku noskaņas, atrakcijas un muzikāli teatrālu uzvedumu "Pūķīte un eglīte", pēc kura visā krāšņumā iemirdzējās pilsētas galvenā Ziemassvētku egle.

Pašvaldības policisti palīdz atgūt bērnam nozagtu mobilo tālruni2

08.11.2023

Aizvadītajā piektdienā Daugavpils pilsētas Pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka nepazīstami jaunieši kādam bērnam nozaguši mobilo tālruni. Sākumā jaunieši palūguši cietušajam iedot tālruni, lai piezvanītu, bet pēc tam to nav atgriezuši īpašniekam un aizbēguši.

Pašvaldības policisti apseko bezpajumtnieku uzturēšanās vietas3

03.11.2023

Iestājoties vēsākam laikam Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas darbinieki pastiprināti apseko vietas, kur mēdz uzturēties bezpajumtnieki, kā arī informē bez naktsmītnes esošus cilvēkus par iespējām saņemt sociālo palīdzību, vajadzības gadījumā arī nogādājot viņus nakts patversmē.

Pašvaldības policija aiztur agresīvu jaunieti2

30.10.2023

Naktī no 24. uz 25. oktobri Daugavpilī Pašvaldības policijas Videonovērošanas nodaļas speciālistu uzmanību piesaistīja jauniešu kompānija pilsētas centra apkaimē, kurai veidojās konflikts ar kādu garāmgājēju.

Policija: Masveida draudu vēstuļu avots ir darbojies arī Polijā un ASV

11.10.2023

Ar šonedēļ izglītības iestādēm masveidā izsūtīto draudu vēstuļu avotu policija saskārās ne pirmo reizi, šāda veida uzbrukumi nav jauni, un šis avots darbojies arī Polijā un ASV, trešdien, 11.oktobrī, preses konferencē atzina Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

Ap 300 skolu Latvijā saņēmušas draudu e-pastus1

10.10.2023

Aptuveni 300 mācību iestādēs visā Latvijā šodien, 10. oktobrī, saņemts e-pasts par iespējamiem drošības riskiem, informēja Valsts policija (VP), norādot, ka iedzīvotājiem nav pamata satraukumam un draudu līmenis tiek raksturots kā zems.

Turpina meklēt Krāslavas pusē pazudušo sievieti ar trīsgadīgo meitu

04.10.2023

Krāslavas novada Robežnieku pagastā kopš 1. oktobra bez vēsts pazudusi Svetlana Ižika kopā ar savu trīsgadīgo meitu Karīnu. Kaut arī sievietei ir nosliece uz klaiņošanu, tik ilgi ar radiniekiem viņa nav sazinājusies pirmo reizi. Dienestiem sadarbojoties, veiktas vairākas operatīvās meklēšanas darbības, taču bez panākumiem. Tagad sieviete un viņas meitiņa izsludinātas meklēšanā visā Latvijā. 

NBS komandieris: Krievijā nav sākusies varas maiņa

25.06.2023

Krievijas algotņu grupējuma "Vagner" vadītāja Jevgeņija Prigožina mēģinājums gāzt Krievijas militāro vadību, visticamāk, tiks apslāpēts, viņa paziņojumi un spējas ir jāvērtē ļoti kritiski, intervijā Latvijas Radio atzina Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris Leonīds Kalniņš, norādot, ka pēdējās diennakts notikumi neliecina par varas maiņu Krievijā.
NBS komandieris Leonīds Kalniņš.

Jāņu dienā daudz avārijās cietušo un aizturētu dzērājšoferu

25.06.2023

Jāņu dienā Latvijā bijis daudz avārijās cietušo un aizturēts ievērojams skaits dzērājšoferu, taču iztikts bez ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušajiem.

Melno punktu karte: Cilvēki slīkst visā Latvijas teritorijā

17.05.2023

Katru gadu Latvijā no ūdenstilpēm tiek izcelti vidēji 100 bojāgājuši cilvēki, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) dati. Kopā ar biedrību "Peldēt droši" dienests ir izveidojis "Noslīkšanas melno punktu" karti. Tajā apkopotas adreses, kurās pēdējo trīs gadu laikā noslīkuši cilvēki.

Latgalē turpina dzēst kūlas ugunsgrēkus

10.05.2023

Laika posmā no 9. maija plkst. 6.30 līdz 10. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona pārvalde saņēma desmit izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet vēl divi izsaukumi bija maldinājumi.

Nelegālie migranti uz Baltkrievijas robežas uzbrukuši Latvijas robežsargam

02.05.2023

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas-Baltkrievijas robežas nelegālie imigranti uzbrukuši Latvijas robežsargam, kas uzskatāms par ārkārtas gadījumu, sacīja Valsts robežsardzes priekšnieks Guntis Pujāts.

Rimšēviču tiesās par viltotā Covid-19 sertifikāta iegādi

28.04.2023

Tiesai nosūtīta krimināllieta par vakcinācijas sertifikāta pirkšanu un viltota sertifikāta lietošanu, ziņo prokuratūra. LTV rīcībā esošā informācija liecina, ka apsūdzētais šajā lietā ir bijušais Latvijas Bankas vadītājs Ilmārs Rimšēvičs.

Drošības dienests rosina apsūdzēt "DVS Urantija" līderus1

27.04.2023

Valsts drošības dienests (VDD) rosinājis prokuratūru uzsākt kriminālvajāšanu pret trīs organizācijas "DVS Urantija" līderiem par Krievijas uzsāktā kara Ukrainā attaisnošanu un slavināšanu, kā arī nacionālā un etniskā naida provocēšanu. Minētās darbības veiktas organizācijas rīkotajos publiskajos pasākumos un izplatītajos ideoloģiskajos materiālos, informēja VDD.

Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību Leona Rusiņa meklēšanā

26.04.2023

Valsts policija (VP), izmeklējot 16. aprīlī Jēkabpilī pastrādātās sievietes slepkavību, turpina aktīvus un plašus Leona Rusiņa meklēšanas pasākumus, taču VP aicina arī iedzīvotājus iesūtīt izmeklēšanai foto un video materiālus, informēja policijā.

Telefonkrāpnieki bieži uzdodas par valsts pārvaldes darbiniekiem1

25.04.2023

2022. gadā Valsts policija ir reģistrējusi vairāk nekā 2000 telefonkrāpšanas mēģinājumu un krāpšanu gadījumu. Lielākoties iedzīvotāji vērsušies policijā informācijas nolūkā, jo zinājuši par šādām krāpšanām un nav noticējuši viltvāržiem. Arī šogad uzdarbojas starptautiski krāpnieki, turklāt aizvien biežāk viņi mēģina iedzīvotājus pārliecināt, ka ir no kādas valsts pārvaldes iestādes, un ticamības radīšanai ļaundari pat vilto valsts iestāžu, tostarp policijas, tālruņa numurus.

« 1 2 3 ... 11 »
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Aicina uz pieredzes apmaiņas semināru par veselības veicināšanu
Ak dakterisi..tak lidz sim jus kladzinajat ka veseliba ta ir vakcinacija...cik cilveki cietusi no smagam bkaknem no jysu meligas propagandas un arstesanas metodem..es jums saku cau. Sīkāk...
“Jauniešu vasara”- sporta, atpūtas un mūzikas svētki jauniešiem
Man patik musdienu jauniesi..vini ir loti veerigi pieklajigi un izpalidzigi...biezi vien piedavaa palidzibu dazadas dzives situacijas..lietojot frazes vai varu palidzet.no autobusa izcelt bagazu..vai pahest somu..jums ir problemas..kad sapratu ka mani autoostaa gribeja apzagt...parunajamies pa dzivi..loti gudri un sakarigi..n.man vienigi skumji kad lasiju rakstus ka.covidlaikaa daudziem bija depresija un helava viniem izklaideties..bet kad to lai dara ja he jaunibaa..neapzodziet jauniesus..laujiet viniem ienemt nozimigu lomu sabiedriskas un politisjas aktivitates.jo vini ir tik tiri un kaynuma varas un aljatibas nesjarti savaa domasanaa...tikai vini car mainit pasauli..tadu ja velas to redzet..saulainu brivu un radosu. Sīkāk...
Oficiālo pilsētas peldvietu ūdens kvalitāte atbilst normai
Cik skaista ir zilo ezeru zeme...kadi dabas skati ka ne acis atraut..un ja vel udeni tiiri..atputa pasiem un turistiem
...laimigie latgalisi..jus esuet loti bagati..saudzejiet savas dabas bagatibas..esmu bijusi pie.visku ezera...bet tas bija jauniibaa...laiks skrien aatri. Sīkāk...
facebook draugiem
Top