Notikumi
Policija: Svētkus svinēt vēl neprotam...
02.01.2017Jaungada brīvdienās Latvijā aizturēts liels skaits dzērājšoferu, kas liecina, ka svētkus svinēt joprojām neprotam, šorīt Latvijas Radio izteicās Valsts policijas satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja vadītāja Vineta Mistre.
Mistre pastāstīja, ka policija strādājusi pastiprinātā režīmā un koncentrējusies uz dzērājšoferu ķeršanu. Trīs dienu laikā policija noķērusi 50 vadītājus, kuri pie stūres sēdušies alkohola reibumā. Salīdzinoši pirms gada, kad svētku brīvdienas bija garākas, policija noķēra tikai 37 dzērājšoferus.
Pēc Valsts policijas sniegtās informācijas, jaunā gada pirmajā dienā Latvijā noķerti 19 autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā.
Visvairāk - septiņus - iereibušus autovadītājus policisti noķēruši Rīgā, Vidzemē - piecus, Zemgalē - četrus, Kurzemē - divus, bet Latgalē - vienu.
Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu policija noķērusi 89 autovadītājus, kas ir ievērojami mazāk nekā ikdienā. Par ātruma pārsniegšanu Rīgas apkārtnē sodīti 33 autovadītāji, Zemgalē - 22, Kurzemē - 14, bet Latgalē un Vidzemē - pa desmit. Savukārt par agresīvu braukšanu neviens autovadītājs nav ticis aizturēts.
Ziemassvētku brīvdienu laikā tikuši noķerti 77 dzērājšoferi.
Pēc Mistres vārdiem, lai arī Jaungada brīvdienu laikā avārijās viens cilvēks gājis bojā, citi nopietni negadījumi nav bijuši. Kopumā policija brīvdienās fiksējusi 153 avārijas, kurās cieta 21 un gāja bojā viens cilvēks.
Daugavpilszinas.lv
Pievienot komentāru
Lasiet vēl
Aptauja
Jaunākie komentāri:
ABBA mūziķis brīdina par mākslīgā intelekta draudiem
I never thought I would fall victim to a crypto scam until I was convinced of a crypto investment scam that saw me lose all my entire assets worth $487,000 to a crypto investment manager who convinced me I could earn more from my investment. I thought it was all gone for good but I kept looking for ways to get back my stolen crypto assets and finally came across Ethical Hack Recovery, a crypto recovery/spying company that has been very successful in the recovery of crypto for many other victims of crypto scams and people who lost access to their crypto. I’m truly grateful for their help as I was able to recover my stolen crypto assets and get my life back together. I highly recommend their services they carry out all kinds of hacking jobs contact them and thank me later
EMAIL ETHICALHACKERS009 AT @GMAIL DOT COM
whatsapp +14106350697
Sīkāk...
EMAIL ETHICALHACKERS009 AT @GMAIL DOT COM
whatsapp +14106350697
Sīkāk...
Aicina pilsētas svētkos pie mājām izkārt Daugavpils karogus
Tiesi taa.tikai neaizrijieties un neapvemieties.mes ar adeli atradam citu atputas un izklaides vietu realitaatee... Sīkāk...
Aicina pilsētas svētkos pie mājām izkārt Daugavpils karogus
Ja jau nobanejat..tad kapec atbanejat...posli ka jus visi nahuj.... Sīkāk...