Piektdiena,
24.marts 2023
Vārda dienas: Izidors, Kazimirs, Сафрон, Юхим Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Kultūra

Aicina izvirzīt kandidātus apbalvojumam „GADA BALVA”

27.09.2022
Apbalvojumu GADA BALVA dažādās nominācijās Daugavpils pilsētas dome piešķir kopš 2010.gada. Arī šogad tiek gaidīti ierosinājumi GADA BALVAS piešķiršanai.

Saskaņā ar Daugavpils pilsētas domes 2010.gada 22.aprīļa nolikumu Nr.5 “Nolikums par Daugavpils pilsētas domes apbalvojumiem” GADA BALVA tiek piešķirta sešās nominācijās: izglītība, kultūra, sports, tautsaimniecība, veselības aizsardzība un sociālā aprūpe, sabiedriskā darbība. Gada balvas saņēmējiem tiek piešķirtas arī naudas balvas.

Izvirzīt kandidātus apbalvojumam GADA BALVA var Domes deputāti, Domes komitejas, komisijas, Daugavpilī reģistrētas juridiskās personas, valsts un pašvaldību institūcijas, kā arī iedzīvotāji (ne mazāk kā 5 pilngadīgas personas, kuru dzīvesvieta deklarēta Daugavpils pilsētas administratīvajā teritorijā, kuri parakstījuši iesniegumu, norādot paraksta atšifrējumu, deklarētās dzīvesvietas adresi un kontakttālruni).

Iesniedzot ierosinājumu ir jānorāda apbalvojumam pieteiktās personas vārds, uzvārds, darba vieta, ieņemamais amats vai nodarbošanās, nominācija, kādā ierosināts piešķirt GADA BALVU un rekomendācijas raksts ar aprakstu par panākumiem, sasniegumiem par kuriem persona tiek izvirzīta balvai.  

Ierosinājumus  jāiesniedz līdz šī gada 15.oktobrim Daugavpils pilsētas domē, Informācijas birojā, K. Valdemāra ielā 1.

Ierosinājumus izskatīs speciāli izveidota Apbalvojumu piešķiršanas padome, bet lēmumu par GADA BALVAS piešķiršanu pieņems deputāti Domes sēdē.

Apbalvošana parasti notiek Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītajā svinīgajā pasākumā. Apbalvošana notiks, ja to ļaus epidemioloģiskā situācija.

Daugavpilszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-3/3)
Adel 05.10.2022 15:00
Jauks pasakums..domaju ka daugavpili tadu daudz kuriem to varetu pueskirt..daugavpils man skiet visforsaka pilseta ar visforsako domi...kas ta ruoejas par saviem iedzivotajiem un mil tos..es ari milu daigavpili un lotgolisus.
Losene 05.10.2022 15:09
Cavinas lotgolisi sen neesmu juus apciemojusi..ko kai saku.velesanas garam..un nekadas jegad nav sim aunu baram...driz lapu nebus zaram...un ko est aitu baram..a ko mes darit varam..tuvojoties salam...vien sapnot par saldu halvu un nominet gada balvu..
Losene... 05.10.2022 15:54
Gada balvas ieguvejiem losenite grib davinat vissmilako un visskaistako dziesmu zilo ezeru zemes laudim..galaktikas raazna...so dziesmu es klausos ritos un vakaros..tai ir bezgaligi skaisti vardi un muzika..taja .maajo lotgolisu dveselite..kad.es klausos so dziesmu..aizmirstas reala pasaule..es redzu ezeru .domas redzu savu sencu maaju uz galda pasceptu maiziti petrolejas lampu un bibeli...un stradigas nogurusas rokas...vislielakaa balva ir musu milue lotgolisi vinu viesmiliba vienkarsiba stradigums ticiba un viedums.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Kultūras centrā “Vārpa” turpinās vēsturisko deju nodarbības
Dejot man nemaz hegribas..ari dziedat ne..kaut gan esmu laba dziedataja..ko man gribas..iekseju dveselws mieru un pavasari. Sīkāk...
Augstākajām amatpersonām nākamgad alga turpinās augt
Un kapec pensijax neaug pensionariem..vai ir eetiski sev celt algas kad valsti naudas nepietuek nekam. Sīkāk...
Sandis Mesters: Jaunīšim juozina vaļsts viesture
Vai juns skiet ja veselibas aprupei ir pieskirts pietiekoss budzets garas rindas pue arstiem.pakalpojumu hepieehamibs.zaalu trukums.dardziba.nediku skolotaju streiki.. skollu likvidacija...maksliga inflacija neadekvati uzpustie komunalue pakalpojumi
utt...varbut ka jus dzivojat uz meenes un skuet ka viss ir labi...varbut juns ir ari labi..bet daudziem ir slikti.jo visatlautiba valsti rullee un nav nekadas kartibas visas jomas.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top