Trešdiena,
7.jūnijs 2023
Vārda dienas: Arnis, Gaida, Иван Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Kultūra

Tradīciju māja martā piedāvā interaktīvu nodarbību klāstu

06.03.2022 daugavpilszinas.lv


Vienības nama “Tradīciju māja” (Rīgas iela 22a, Daugavpils (ieeja no Saules ielas puses))  martā aicina ikvienu interesentu piedalīties daudzveidīgās radošās nodarbībās un pasākumos.


Martā Tradīciju mājā notiks sekojoši pasākumi un nodarbības:


Ukraiņu tautas pasaku diena / 12. marts plkst. 11.00 – 13.00

Ukraiņu tautas pasaku pasaules iepazīšana, rotaļājoties un iejūtoties aktieru lomā. Bērniem no 5 gadu vecuma. Jaunāka vecuma bērni tiek gaidīti tikai vecāku pavadībā. Pieteikšanās norisinās līdz 10.03. (ir obligāta), zvanot pa tālruni +371 26377313.


Ukraiņu tautas tērpu izstāde / Visu mēnesi

Izstāde tapusi sadarbībā ar Ukraiņu kultūras centru “Mrija”, un tajā ir skatāmi dažādu Ukrainas reģionu tautas tērpi. Izstāde skatāma visu mēnesi. O, C, P 16.00 – 18.00;  T  17.00 – 19.00


Sadziedāšanās vakars / Katru trešdienu plkst. 18.00 – 19.00

Latviešu tautas dziesmu apgūšanas un kopdziedāšanas nodarbība, balss iesildīšanas un elpošanas vingrinājumu apgūšana.


Sveču liešana / Visu mēnesi

Sveču liešanas prasmju apgūšana. Radoša kopā būšana ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Individuāli vai grupā līdz 15 cilvēkiem. Darbošanās ilgums no 45 min līdz 2 stundām. Sveču liešana notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tel. +371 20613225.


Aušanas meistarklases / Visu mēnesi

Meistarklases ir jau iepriekš aizsākto nodarbību turpinājums. Nodarbību laikā tiek apgūtas pamatzināšanas un prasmes steļļu iekārtošanā, pielāgošanā darbam, aušanas pamatzināšanas un prasmes. Dalība meistarklasēs notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tel. +371 26444647.

 

Ielaušanās spēle “Tradīciju lāde” / Visu mēnesi

Aizraujoša kopā būšana ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem, izzinot  daudzas interesantas lietas par tradicionālo kultūru jeb “ielaužoties” tradīcijās. Individuāli vai grupā līdz 15 cilvēkiem. Piemērota interesentiem vecumā no 7 gadiem. Norises ilgums vidēji 45 min. Spēle tapusi sadarbībā ar biedrību “Radošā kaste”. Spēlei var pieteikties tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tel. +371 20613225.


Fotoizstāde “Cilvēks. Daba. Darbs” /  Visu mēnesi

Fotoizstāde par latviešu tradicionālo dzīvesveidu 20. gadsimta sākumā. Izstāde tapusi sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju un ar VKKF atbalstu. Fotonegatīvi iekļauti UNESCO programmas "Pasaules atmiņa" Latvijas nacionālā reģistra Latvijas Nacionālā vēstures muzeja nominācijā "Tradicionālo prasmju un dzīvesveida dokumentēšana Pieminekļu valdes 1924. – 1931. gada ekspedīciju fotonegatīvos".

Izstāde skatāma visu martu O, C, P 16.00 – 18.00;  T  17.00 – 19.00

 

Pasākumu laikā var notikt filmēšana un fotografēšana, iegūtie foto un videomateriāli var tikt publicēti.

Izstādes apskate un dalība norisēs notiek atbilstoši MK 28.09.2021. noteikumiem Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid – 19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

 

Informācija: www.vienibasnams.lv, tel. +371 20613225

 

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Jānis Stībelis izdod jaunu dziesmu
Ja si dziesma viegli naca un viegli aizies..ka viendienite..atminaa nepaliekosa muzika ko otro reizi klausities negribetu..skiet ka latvijaa vairs nav ne labu komponistu he dziedataju..tapec ari eirovizijas mums neveicas. Sīkāk...
Veselību veicinošu pārgājienu cikls Augšdaugavas novadā
But kopaa ar dabu ir vienkarsi fantastiski..man patik vienai doties pargajienaa..uz meziwm purviem.jo tikai divvientulibaa tu spesi saskatit un sajust tas skaistumu varenibu dzivigumu gusi mieru un harmoniju ilgam laikam..lai tev izdodas atpusties kopaa ar draugiem vai vienam briniskigaa pargajienaa.pa dinaburgas takam. Sīkāk...
Daugavpilī sumināja zelta kāzu jubilārus
Nu ko lai saka...ruugts..muuza garumaa. Sīkāk...
facebook draugiem
Top