Svētdiena,
28.Novembris 2021
Vārda dienas: Olita, Rita, Vita, Варвара, Дмитрий, Гурий Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Kultūra

Piedalies! Vizuālās mākslas virtuālo darbu izstādē „Augšdaugava”

06.05.2020
Covid-19 epidēmija ir ieviesusi izmaiņas Daugavpils novada kultūras pasākumu kalendārā. Arī šogad plānotais Starptautiskais tautas mākslas festivāls „Augšdaugava 2020” diemžēl nenotiks. 

Taču, lai pārvarētu kultūras pasākumu aizliegumu un daudzos ierobežojumus, Daugavpils novada Kultūras pārvalde aicina Naujenes un Špoģu Mūzikas un mākslas skolu audzēkņus un arī citu skolu skolniekus individuāli vai ar ģimenēm doties Augšdaugavas ziedošajā ainavā un piedalīties plenērā, iemūžinot skaistās ainavas vizuālās mākslas darbos.

Plenēra dalībnieki var zīmēt un gleznot jebkurā tehnikā (akvarelis, pastelis, guaša, grafika u.c.). Formāts: A3 vai A2 izmēra lapas.

„Augšdaugavas” plenēra teritorija – abu krastu ainava ar Daugavas upi Daugavpils novadā posmā no Vecračinas līdz Kraujai.

Naujenes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi darbus iesniedz skolotājai Anitai Jasinskai (tālr. 205 390 33), Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi – skolotājam Valdim Grebežam (tālr. 292 077 37). Darbus var iesniegt arī Daugavpils novada kultūras centrā “Vārpa” (Dobeles ielā, 30, Daugavpilī) 1. stāvā pie dežuranta, ieliktus aploksnē vai citā iepakojumā ar uzrakstu “Vizuālās mākslas darbu izstādei “Augšdaugava”. Darbi jāiesniedz līdz 19. maija plkst. 18.00.

Darba aizmugurē labajā pusē apakšējā malā jābūt pielīmētai (3 cm no malām) vizītkartei, kas jāaizpilda datordrukā ar lielajiem burtiem. Paraugu var lejupielādēt mājaslapā augsdaugava.lv vai daugavpilsnovads.lv. 

Virtuālā izstāde tiks publicēta 23. maijā tautas mākslas festivāla „Augšdaugava” mājas lapā augsdaugava.lv, Daugavpils novada domes portālā, sociālajos tīklos un no 25. maija būs aplūkojama Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa”. Labāko darbu autori saņems Daugavpils novada Kultūras pārvaldes balvas, visiem dalībniekiem tiks izsniegti Pateicības raksti.
 
Jāpiebilst, ka 23. maijā bija ieplānotas festivāla norises no jauna iekārtotajā brīvdabas pasākumu vietā Daugavas krastā, kur skatam paveras brīnišķīgie upes loki un krasta terases un kur izvietojusies no Daugavpils HES būvniecības paglābtā relikvija – Slutišķu sādža. Kultūrvides infrastruktūras uzlabojumus Daugavpils novada pašvaldība ieguvusi, strādājot kopprojektā “Rīteiropas vērtības” un saņemot atbalstu Stratēģiskā attīstības mērķa 5.5.1 programmā “Saglabāt, aizsargāt un attīstīt nozīmīgu kultūras un dabas mantojumu, kā arī attīstīt ar to saistītos pakalpojumus”.


Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šī gada Daugavpils pilsētas domes grantu programmas “Impulss” konkursā tika atbalstītas 13 biznesa idejas.
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Cilvēki ir Latvijas gods - Inguna Kokina
????????UZMANIBU IPASNIECES ZALU RAZOTAJAS OLAINFARM APRAKA OMITI JO NEATRADA ZALES BET TAGAT MEIGINA IESMERET MAN GAN TEV.....????????????????????????????????????


Sīkāk...
Valērijs Kononovs: Cilvēki mirs, būs jāapglabā
Drīzi būs tā, ka cilvēku vajag apglabāt, vajadzēs sertifikātu!! Sīkāk...
Valērijs Kononovs: Cilvēki mirs, būs jāapglabā
Nu ja ta ir politika.. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top