Kultūra
Svinēsim Otrās Lieldienas Vienības laukumā
17.04.2025Pirmdien, 21. aprīlī, plkst. 14.00 Vienības laukumā, svinot Otrās Lieldienas, notiks pasākums „Sagaidīju Lielu dienu”.
Pasākumā ar dziesmām, dejām un rotaļām piedalīsies Vienības nama kolektīvi – Latviešu un latgaliešu kultūras centra folkloras ansamblis „Dzīsme” un bērnu folkloras kopa „Svātriņa”, deju ansamblis „Laismeņa”, bērnu deju kolektīvs „Pienupīte” un vidējās paaudzes deju kolektīvs „Saime”, Krievu kultūras centra jauniešu deju kolektīvs „Uzori”, Poļu kultūras centra tautas deju kolektīvs „Kukulečka” un Baltkrievu kultūras centra amatierteātra studija „Pauļinka”. Ar aktivitātēm un dažādām interesantām sacensībām pasākuma apmeklētājus iepriecinās arī „Mobilo spēļu parks” – varēs piedalīties „Oliņhokejā”, „Zaķu dragreisā”, „Lieldienu dambretē”, „Cālīšu labirintā” un citās interesantās Lieldienu atrakcijās. Savukārt dažādus gardumus piedāvās Lieldienu tirdziņa dalībnieki.
Pasākuma rīkotāji aicina: „Nāksim kopā un svinēsim Otrās Lieldienas un pavasari!”.
Pasākumu rīko Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes „Vienības nams” Latviešu un latgaliešu kultūras centrs.
Komentāri (0-3/3)
Adel 18.04.2025 20:11
1


2
Negribas ne sabiedribu ne puulus.he pasakumus hegaidu ne zakus ar olam bet divvientulibu ar dabas atmodu..lieldienas rits ar lecosu sauli putnu dzuesmam plaukstosiem kokiem balto un zilo vizbulu skaistumu...un zalumu...kristus ir augsamcelies ar gaismas uzvaru par tumsu..par launumu..lieldienas ir .klat..un katrs mes izjutam un sagaidam tas savadak.
Atbildēt
Adel 19.04.2025 06:16
2


1
Saubu nav mans cels ir pareizs..un vienigaa velesanas ir tureties talak no globalajiem un vieteejiem moraliem kropliem..un neielaist savaa dveseles tuvumaa....ka savaa uzrunaa arhibiskaps stankevics sacija ka kara launums jau ir taustams un ieprieks smalki izpklanots pret cilveeci .kas ari ir lieldienu noslepums tapat kaa juudu atentats pret jeezu...paldies macitajam par viedumu un drosmi to pateikt atklati...cienu un vwxelibu un priecigax lieldienas jums..jo patiesiba ir dievs.
Atbildēt
Adel 19.04.2025 07:08
2


1
Adel 18.04.2025 20:11
Negribas ne sabiedribu ne puulus.he pasakumus hegaidu ne zakus ar olam bet divvientulibu ar dabas atmodu..lieldienas rits ar lecosu sauli putnu dzuesmam plaukstosiem kokiem balto un zilo vizbulu skaistumu...un zalumu...kristus ir augsamcelies ar gaismas uzvaru par tumsu..par launumu..lieldienas ir .klat..un katrs mes izjutam un sagaidam tas savadak.
La.lv irjudu ateja kas smird pa gabalu..kura piepluta visus kristiesu rakstus.pat arhibiskapa yzrunu kristiesiem.nelieniet ar savu bibeli svesaa baznicaa...neviens jus tur neacina Atbildēt
Lasiet vēl
Aptauja
Jaunākie komentāri:
ABBA mūziķis brīdina par mākslīgā intelekta draudiem
I never thought I would fall victim to a crypto scam until I was convinced of a crypto investment scam that saw me lose all my entire assets worth $487,000 to a crypto investment manager who convinced me I could earn more from my investment. I thought it was all gone for good but I kept looking for ways to get back my stolen crypto assets and finally came across Ethical Hack Recovery, a crypto recovery/spying company that has been very successful in the recovery of crypto for many other victims of crypto scams and people who lost access to their crypto. I’m truly grateful for their help as I was able to recover my stolen crypto assets and get my life back together. I highly recommend their services they carry out all kinds of hacking jobs contact them and thank me later
EMAIL ETHICALHACKERS009 AT @GMAIL DOT COM
whatsapp +14106350697
Sīkāk...
EMAIL ETHICALHACKERS009 AT @GMAIL DOT COM
whatsapp +14106350697
Sīkāk...
Aicina pilsētas svētkos pie mājām izkārt Daugavpils karogus
Tiesi taa.tikai neaizrijieties un neapvemieties.mes ar adeli atradam citu atputas un izklaides vietu realitaatee... Sīkāk...
Aicina pilsētas svētkos pie mājām izkārt Daugavpils karogus
Ja jau nobanejat..tad kapec atbanejat...posli ka jus visi nahuj.... Sīkāk...