Ceturtdiena,
29.februāris 2024
Vārda dienas: Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Kultūra

Aicina iesaistīties Ziemassvētku priekšā lasīšanas akcijā

06.12.2023
Ziemassvētku gaidīšanas laikā, 6., 13. un 20. decembrī, Daugavpilī, Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs un Ģimenes digitālo aktivitāšu centrā norisināsies priekšā lasīšanas akcija - Sirmā stunda “Dāvā prieku lasot!”.

Tās dalībniekiem būs iespēja gan klausīties dažādu sabiedrībā atpazīstamu, populāru cilvēku priekšlasījumus, gan arī pašiem lasīt priekšā kādam fragmentus no paša iemīļotām grāmatām, dāvājot prieku un ienesot gaismu, līdzcilvēku dzīvē šajā gada vistumšākajā laikā ar visgaišākajiem svētkiem.

Iesaistīties priekšā lasīšanas akcijā ir aicināti visi interesenti. Tiem, kas vēlas iesaistīties akcijas pasākumos, lasot kādam priekšā, iepriekš jāsazinās ar attiecīgajām bibliotēkas filiālēm vai Ģimenes digitālo aktivitāšu centru. Kontakti šeit.

Priekšā lasīšanas akcijas 6., 13. un 20. decembrī pasākumu sākums plkst.16.00, ieeja – bezmaksas.

Pasākumu gaitā tiks filmēts/fotografēts.


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-2/2)
Leduspuke 06.12.2023 16:44
Man hepatik ka man kads kaut ko prieksaa lasa..es tak pati protu lasit...prieksaa man lasijaa pasakas tikai ome kad pati nemaceju lasit..pie tam biblioteku pasakumi mani galigi neinteresee jo gramatas nelasu.
Leduspuke 06.12.2023 16:51
Vispar jau paslaik man vairs nav laika he apmeklet kulturas pasakumus he lasit zinas..man daudz darba ..un kaut kaa no visa taa ari vairs heko negribas.vakaros nogurums.skiet ka vis aizgajis laikam lidz..
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top