Svētdiena,
1.Oktobris 2023
Vārda dienas: Lāsma, Zanda, Zandis, Спиридон, София, Ариадна, Ирина Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Komercinformācija

Zāles trimmeris – labs palīgs sarežģītiem uzdevumiem

04.03.2022

Tuvojoties pavasarim, sarosās visi, kam ir dārzs. Jau februārī podiņos tiek iesētas puķu un zaļumu sēkliņas, bet galvā stādīts dārza aprūpes plāns. Mauriņš ir dārza vizītkarte, par kuru jārūpējas visu gadu, tāpēc šajā rakstā apskatīsim dārza mauriņa kopšanu, kā arī vienu no svarīgākajiem mauriņa kopšanas instrumentiem – zāles trimmeri. Kādi tie mēdz un kas jāņem vērā izvēloties savējo, par to lasiet turpinājumā.

Viss, kas nepieciešams darbam no mājām vai biroja

04.03.2022

Interneta veikals Officeday būs piemērots ikvienam, kurš vēlas savu ikdienu radīt un veidot pēc iespējas patīkamāku un ērtāku ne tikai mājās, bet arī darba vidē. Šobrīd daudziem no Jums iespējams darba vieta jeb birojs ir mājas vidē, kas līdz ar to paredz vēl vairāk pārdomāt darba vietas iekārojumu. 

D Vitamīns kā veselības un labas pašsajūtas pamats

04.03.2022

Interneta veikals kolagens.lv piedāvā iegādāties augstvērtīgu un kvalitatīvu D vitamīnu. Šis vitamīns ir kā labas veselības atslēga, kuru ir iespējas iegūt katram no Jums. Ja D vitamīns organismā ir pietiekamā daudzumā, tad saslimšanas risks ar dažādām slimībām mazinās par 50%.

Kamēr citi gaida – brauc ar TOYOTA!

25.02.2022

Izvēlies kādu no teicami aprīkotajiem Toyotakomerctransoprta modeļiem LALUNA salonā Andreja Pormaļa 40, Jēkabpilī.  Piesakieties testa braucienam: [email protected] vai +371 20207900, +371 22033005.

5 iemesli, kāpēc izmantot akciju bukletus, ja veicami uzlabojumi mājās

22.02.2022

Ja vēlies remontu mājās vai uzlabojumus dārzā veikt, neiztērējot kaudzi naudas, tad akciju buklets būs tavs vislabākais palīgs. Tas ir lielisks informācijas avots, lai atrastu veikalu aktuālākās akcijas, tādējādi ļaujot ietaupīt naudu un arī atturot no nevajadzīgu preču iegādes. Akciju bukletus piedāvā arī mājas preču veikali – Senukai, Jysk un citi.

Mīlestības mēneša testa brauciens ar TOYOTA RAV4 hibrīdu!

22.02.2022

Gaisā jau ir jūtamas pavasara vēsmas, dienas stiepjas arvien garākas, un tā vien šķiet, ka pēc ziemas saguruma prāts un sirds ilgojas pēc kaut kā aizraujoša.

Galda kalendārs kā mārketinga instruments

21.02.2022

Lai arī kalendāri šobrīd pieejami arī digitālā formātā, tomēr daļa cilvēku arvien dod priekšroku drukātai kalendāra versijai - sienas vai galda kalendāram. 

Padomi, kā izvēlēties mēbeles savam mājoklim

15.02.2022

Pareizi izvēlētas mēbeles telpā rada lielisku atmosfēru. Tomēr tām ir arī funkcionāla nozīme. Ikviens vēlas, lai mēbeles kalpotu vairākus gadus, tādēļ īpaša uzmanība jāpievērš to kvalitātei. Kādiem faktoriem vēl pievērst uzmanību, lai neapjuktu plašajā mēbeļu piedāvājumā? Par to vairāk turpinājumā. 

Pilnīgi jaunais TOYOTA YARIS CROSS pieejams bezmaksas testa braucienam

07.02.2022

Autentisks SUV, kas apvieno Toyota zināšanas mazo automobiļu izstrādē, bagātīgo apvidus automobiļu mantojumu, kā arī hibrīda tehnoloģiju. Klienti arvien biežāk izvēlas un novērtē paaugstināta SUV īpašības, bet jo īpaši, ja tās pielāgotas pilsētas ielām, un liels uzsvars likts uz vidi ietekmējošajiem rādītājiem.

TOP 3 vasaras riepas 2021. gadā

28.01.2022

Meklējot augstākā līmeņa vasaras riepas, nevar noliegt faktu, ka dažiem tas var būt diezgan liels izaicinājums, īpaši tiem, kam nav īsti zināšanu un sapratnes par riepu veidiem. Patiesība ir tāda, ka daži apsvērumi un faktori ir jāuztver nopietni, lai no riepām iegūtu to, kas patiešām ir nepieciešams. Šajā rakstā tiks aprakstītas 3 labākās vasaras riepas, kas dos iespēju apskatīt un pārbaudīt, kādi ir tirgū labākie pieejamie varianti vasaras riepu kategorijā. Pareizā izvēle noteikti var nodrošināt izturīgu saķeri, vienmērīgu un bezrūpīgu braukšanas pieredzi saulainās dienās. Riepu izpēte palīdzēs izvēlēties jums piemērotākās vasaras riepas savam auto, kas nodrošinās izcilu darbību, kā arī palīdzēs sasniegt nepieciešamās vajadzībām.

LALUNA autorizētais Toyota serviss - komforts jūsu automobīlim

25.01.2022

Piemērotākā autoservisa izvēle ir nopietns lēmums, kuru pieņemot ir jāizvērtē vairāki aspekti – remonta izmaksas, laika patēriņš un galvenais kvalitāti. 

Ko ņemt vērā pirms apģērba iegādes?

29.12.2021

Šobrīd, kad apģērbu klāsts ir tik daudzveidīgs, tā vien gribas ik pa laikam sevi iepriecināt ar kādu jaunu apģērba gabalu. Un tomēr ir būtiski arī padomāt, vai vienmēr iegādājamies lietas, kas mums tiešām ir vajadzīgas? Vai nepērkam kaut ko impulsu vadīti, tikai tāpēc, ka ir atlaides, ka ir jauna kolekcija, ka vēlamies sevi iepriecināt? Un tā iztērējam naudu par lietām, ko izmantosim reti vai nemaz?

Fakti par Valentīndienu, kurus jūs nezinājāt

29.12.2021

Valentīndiena daudziem asociējas ar mīlestību, šokolādes konfektēm, ziediem un gardām vakariņām izsmalcinātos restorānos. Un, lai gan daudziem svētki noteikti ir saistīti ar šīm lietām, Valentīndienas nozīme ir daudz plašāka un interesantiem faktiem bagātāka. Pirms steidzat sarūpēt lieliskākās Valentīndienas dāvanas, ir vērts uzzināt par 14. februāri nedaudz vairāk!

Toyota C-HR ar hibrīda piedziņas izvēles iespējām

10.12.2021

Toyota C-HR ar hibrīda piedziņas izvēles iespējām un 135 KW jaudu! Jaunu multimediju sistēmu un dizaina uzlabojumiem, kas pilnveido tā izskatu, vienlaikus saglabājot leģendārās formas. Priekšējie un aizmugures lukturi ir atjaunināti ar augstākās klases LED tehnoloģiju, un dienas gaitas lukturi (DRL) un pagrieziena rādītāji ir apvienoti vienā frontālā prožektorā, kas izgaismo vienu vienlaidu līniju virs galvenā stara.

Skrejriteņa labvēlīga ietekme uz veselību

08.12.2021

Kustēšanās acīmredzami ir lielisks veids, kā justies labi. Jo vairāk kustējāties, jo Jūsu fiziskā, psiholoģiskā veselība būs labāka, beidzot, papildus ieguvums ir ķermeņa formas uzlabošana. Kādai jābūt kustēšanās, lai būtu patīkami? Viena no iespējām ir skrejriteņi. Tie ne tikai palīdz pārvarēt lielus attālumus ātri, bet arī mudina Jums kļūt pat fiziski aktīvākiem.

Dabas aizsardzības pārvalde rīko rakstisko izsoli

22.11.2021

Dabas aizsardzības pārvalde 2021. gada 2.decembrī plkst. 11.00, Siguldā, Baznīcas ielā 7, rīko RAKSTISKU IZSOLI par tiesībām iegūt niedres.

Kā atšķirt migrēnu no vienkāršām galvassāpēm?

22.11.2021

Dažāda veida galvassāpes piemeklē teju vai pusi no pasaules iedzīvotājiem, un tā ir viena no biežākajām sūdzībām, ar kādu cilvēki vēršas pie ģimenes ārsta. Sāpes mums ir vajadzīgas, jo lai arī cik nepatīkamas tās liktos, tā ķermenis dod zīmi, ka kaut kas nav kārtībā. Bet ko iesākt, kad galva sāp bieži un tik stipri, ka traucē veikt vienkāršas ikdienas darbības?

5 kleitas jebkuram gadījumam

11.11.2021

Kleitas sievietēm ir viens no daudzpusīgākajiem apģērba gabaliem, tāpēc nav pārsteigums, ka tā ieņem īpašu vietu stilistu garderobēs. Valkājamas jebkurā gadalaikā, ar visdažādākajām krāsām un materiāliem - ikdienas, vakara, adītas vai pūkainas, zīda kleitas - nemirstīga klasika, kas valda gan uz skatuves, gan uz ielām. No otras puses, nereti rodas jautājums, ar ko šādu tērpu kombinēt, kad tas ir pārāk vienkāršs un kad jau par košu. Tomēr modes pasaule kļūst arvien liberālāka, un tajā pašā laikā ir kleitu modeļi, kas der gandrīz visam. Ko ir vērts izvēlēties un kā nepārspīlēt ar ekskluzīvām, bet vienmēr stilīgām kombinācijām?

Pēcdzemdību jostas lietošana

04.11.2021

Gaidību laikā, arī pēc bērniņa piedzimšanas, ir daudz lietu par kurām ikdienas ir jādomā. Lai sagatavotu visu nepieciešamo savai atvasei, kas drīz ienāks šajā pasaulē, katrai sievietei ir jādomā arī par savu labsajūtu. Lai ikdienas fizisko slodzi grūtnieces atvieglotu, palīgā nāk grūtnieču jostas. Šo pēcdzemdību jostu var lietot gan gaidībās, gan pēc bērniņa nākšanas pasaulē.

Zobu implants neiesakņojas. Kāpēc tas notiek?

12.10.2021

Ir vairāki iemesli, kāpēc zobu implants neiesakņojas. Dažus no tiem var kontrolēt, citus, diemžēl, nē. Iemesli, kurus var kontrolēt, ir atkarīgi no implantologa vai pacienta.

Kā uzlīmes var palīdzēt Jūsu biznesā?

05.10.2021

 Vai Jūs uzsākat uzņēmumu ar nelielu budžetu? Vai varbūt meklējat radošu veidu, kā popularizēt savu zīmolu? Abos šajos gadījumos palīdzēt var uzlīmju druka. 

Gumijas paklāji - un netīrumi paliks aiz durvīm

05.10.2021

Agrāk mēdza teikt, ka Latvijā ir tikai viens gadalaiks - rudens. Lai arī pēdējos gadus esam izbaudījuši gan aukstu un sniegotu ziemu, gan arī karstu un saulainu vasaru, kārtējais rudens tomēr ir klāt, un kopā ar ābolu un sēņu ražu tas nes līdzi arī lietu, dubļus un bieži vien arī sniegu. Laikā, kad veselība un higiēna ir katra cilvēka prioritāte, tīra grīda ir viens no kritērijiem, kas veido priekšstatu par uzņēmumu. Uzkoptas telpas veido ne tikai patīkamu koptēlu, bet vairo arī apmeklētāju pozitīvu vērtējumu. 

Amortizatori jebkurai automašīnai internetā

30.09.2021

Amortizatori ir viena no svarīgākajām automašīnas detaļām. Protams, ir grūti izdalīt to, kura no autobūves sastāvdaļām spēlē galveno lomu, jo visa sistēma darbojas mijiedarbojoties vienai ar otru, bet amortizācija nodrošina pareizu mašīnas saķeri ar zemi, tādēļ tās nozīmīgums ir viennozīmīgs. Ja nepieciešama amortizācijas sistēmas nomaiņa, to nedrīkst ignorēt, lai turpinātu droši dalību ceļu satiksmē, neapdraudot sevi un citus. Par amortizācijas maiņas nepieciešamību var liecināt dažādi faktori, tostarp automašīnas nestabilitāte ceļa līkumos un sasvēršanās, kā arī ievērojami garāks bremzēšanas ceļš.

Pazaudējāt mājokļa vai auto atslēgas? Jums palīdzēs atslēgu serviss!

24.09.2021

Ikvienam var gadīties pazaudēt mājokļa vai auto atslēgas. Šādās situācijās palīdzēs Rīgas SOS serviss - šis atslēgu serviss strādā visu diennakti, un piedāvā dažāda veida pakalpojumus. Kādi tie ir? Par to vairāk turpinājumā.

Spilveni: kā tos pareizi kopt?

20.09.2021

Spilveni ir svarīga gultas veļas sastāvdaļa, kas nosaka miega kvalitāti un nodrošina labu atpūtu. Kvalitatīvs un individuālajām vajadzībām pielāgots spilvens nodrošina lielisku miegu. Tomēr jāpatur prātā, ka ir svarīgi ne tikai izvēlēties pareizo spilvenu, bet arī zināt, kā to kopt, lai tas kalpotu ilgāk un nodrošinātu maksimālu komfortu. Tekstila nama "Tavs Sapnis" speciālisti sniedz noderīgus padomus, kā kopt dažāda veida spilvenus.

Nepieciešama dāvana vīrietim? Nav problēmu!

30.08.2021

Dāvanas atrašana vīrietim var būt īsts izaicinājums, ja nav zināmas gaviļnieka vēlmes. Dāvināt sīkus nieciņus īsti negribas, jo tie ir bezpersoniski un, visbiežāk, krāj putekļus stāvot uz plaukta. Dārgas, lielas dāvanas vīriešiem, kas var izrādīties nevajadzīgas arī nav risinājums, tādēļ, talkā nāk iespēja iegādāties dažāda veida piedzīvojumu dāvanu kartes, kas ļauj iegūt ne tikai taustāmu, bet arī emocionālu gandarījumu. Vīrieši ir tā kategorija, kuriem “viss ir un neko nevajag”, kas visbiežāk arī atbilst patiesībai, taču iepriecināt ar kādu pārsteiguma dāvanu vienmēr ir patīkami. Ja zināms, kas vīrietim patīk, vienmēr var atrast ko noderīgu, taču, ja nojausma par to ir tikai aptuvena, talkā nāks iespēja iegādāties dāvanu komplekta dāvanu karti, kas ļauj dāvanu izvēlēties tās saņēmējam. Ērti, ne tā?

Dzelzs nozīme cilvēka organismā

06.08.2021

Vai pēdējā laikā esat juties izsmelts? Vai jūs tik tikko spējat tikt augšup pa kāpnēm, nesagriežoties, kaut arī esat fiziski sagatavots? Ja tā, tad jums, iespējams, trūkst dzelzs.

Koka ārdurvis dzīvokļiem un privātmājām

02.08.2021

Nemaz ne tik sen, daudzi saviem mājokļiem izvēlējās uzstādīt metāla ārdurvis, jo tās ir drošas, izturīgas, labi izskatās un ilgi kalpo. Mode, kā zināms, met loku, ne tikai saistībā ar apģērbiem, bet arī celtniecības materiāliem un dažādām aktuālām tendencēm. Koka ārdurvis dzīvokļiem un privātmājām, pēdējā laikā, atkal ir pieprasīta prece klientu vidū. Atšķirībā no metāla ārdurvīm, koka ārdurvis mājai un dzīvoklim neizskatās smagnēji, tās nav skaļas un tikpat viegli kopjamas, nemaz nerunājot par to augsto drošības standartu. Komplektā ar lieliskām atslēgām, teicamu skaņas un siltumizolāciju, tas ir labākais risinājums, ja esat nolēmis mainīt esošās ārdurvis uz jaunām.

Kas pilnīgi jauns - Toyota Yaris Cross Hybrid

20.07.2021

Autentisks SUV, kas apvieno Toyota zināšanas mazo automobiļu izstrādē, bagātīgo apvidus automobiļu mantojumu, kā arī hibrīda tehnoloģiju. Klienti arvien biežāk izvēlas un novērtē paaugstināta SUV īpašības, bet jo īpaši, ja tās pielāgotas pilsētas ielām, un liels uzsvars likts uz vidi ietekmējošajiem rādītājiem.

Pārdošanā aprīkojums (stends) vides reklāmai

12.07.2021

Piedāvājam pārdošanai lietotu apgaismotu stendu vides reklāmai "PRIZMALINE" ar enerģijas patēriņu 220/12 W. Stenda izmērs - 6m * 3m.

« 1 2 3 4 ... 6 »
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Vienības nama Tradīciju mājā svinēs Rudenājus
Interesants un jauks pasakums..
Rudenaaji...citur tos sauc par mikeliem.ja lauku darbi jau tuvojas izskanai..labiba.tupeni novakti..vel kaposti bietes uz lauka..vel silti veji pus gluzi kaa julihja viduu.cilveki staiga vasaras apgerbas.kaut gan mikelitis nak ar salnam...vis vel prieksaa.jasteidz kirbjus novakt.rudenaaji ieseti lauki zali...saule spoza..un ko cilvek tu gribi..lai vasara butu muziga...ari tu reiz no vinas nogurtu..visiem jatpusas un jaapabust ari tumsaa..bet ari ta hav muziga..saules celss to aizraidis... Sīkāk...
Notiks Starptautiskā īsfilmu festivāla Manhattan short kino seansi
Un tomer mans liekaakais sapnis ur aizbraujt uz latgali dzervenees..vai jus varat man nosaukt kadu labu dzervenu purvu.
Sīkāk...
Notiks Starptautiskā īsfilmu festivāla Manhattan short kino seansi
Paslaik man ir daudz darba un nevaru piedalities nekados pasakumos...stadu zemenes lasu dzervenes un braucu uz tirgu..vel aboli jalasa...tikai ziemaa leduspuke sedes loga ruutii..un petis so trako launo noguruso pasauli..ka briesmigu iisfilmu man taa atgadina notikumi pasaulee..bet ceru ka tas hebus gadiem gars serials kaa hamelionu rotalas..bet tikai iisfilma kaa briesmigs sapnis..kurs paliks vesturee...bet varbut vestures vairs hebus jo hebus skatitaju...un tomer gribas cetret un skatities skaistas filmas..par cilveku likteniem sajutam pardzivojumiem cauri laikmetiem brienot..lotgolisi ejiet uz kino seansiem ja jums ir laiks Sīkāk...
facebook draugiem
Top