Svētdiena,
1.Oktobris 2023
Vārda dienas: Lāsma, Zanda, Zandis, Спиридон, София, Ариадна, Ирина Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Kalendāru druka uzņēmumiem - pie enivo!

04.06.2023
Jau kopš tālas senatnes kalendārs ir bijis laika skaitīšanas liecinieks. Nevaram savu ikdienu iedomāties bez kalendāra. Tas varbūt parastais sienas kalendārs vai kalendārs, kas atrodas uz mūsu biroja vai mājas rakstāmgalda. Kalendārs uzņēmumiem ir jau kļuvis par korporatīvo simboliku.

Jau vairāk nekā 15 gadus enivo print piedāvājuma klāstā ir pieejami kalendāri pēc pasūtījuma. Te ir plašākais standarta un individuālo kalendāru sortiments Baltijā – vairāk nekā 100 dažādi modeļi. Kalendārs ar uzņēmuma simboliku ir lieliska dāvana klientam, sadarbības partnerim, kolēģiem un uzņēmuma darbiniekiem.

Unikāls kalendārs Tavam uzņēmumam!

Tev ir ideja, bet vajadzīgs kalendāra dizains un makets? Ienāc www.poligrafija.lv, iepazīsties ar iespējām izgatavot kalendāru pēc pasūtījuma! Sazinieties ar enivo print klientu konsultantu, un Tavas ieceres tiks realizētas.

Ir vērts padomāt par sava uzņēmuma kalendāra dizainu, izvēlēto fontu un krāsu gammu. Kalendāra maketā svarīgi ir izmantot krāsas, fontu, kas raksturo tieši Tavu uzņēmumu. 

Reklāmas aģentūras enivo izgatavotie kalendāri pēc pasūtījuma ir kvalitatīvi un ātri saņemami. Uzņēmuma grafiskais stils ir viens no pamatelementiem, kas veicina tā atpazīstamību. Tomēr uzņēmuma ideja, darbība un fokuss ir tas, kas konkrēto uzņēmumu padara atpazīstamu, un korporatīvais stils šo atpazīstamību tikai nostiprina.

Vēlies unikālu kalendāru savam uzņēmumam? Ar savu ideju nāc pie enivo, un kalendārs pēc pasūtījuma būs Tava uzņēmuma atpazīstamība.

Aģentūra enivo print jau 13 gadu garumā veido izcilus kalendārus, sākot ar dizaina izstrādi līdz labāko materiālu izvēlei un poligrāfiskai pēcapstrādei. Par to var viegli pārliecināties, apskatot enivo iespējas un paraugus, ienākot www.poligrafija.lv!

Viegli radīt kalendāru savam uzņēmumam!

Īpašs un Tavam uzņēmumam radīts var būt sienas kalendārs vai galda kalendārs. Bet varbūt ir vērts iepazīties ar jaunumu – koka kalendāru?

Koka kalendārs ir mūsdienīga dizaina kalendārs. Koka konstrukcija saglabā savu formu, neļaus kalendāram izlocīties un priecēs ar savu kārtību visu lietošanas laiku. Mājas lapā ir apskatāmi arī koka kalendāru modeļi.

Kalendāri pēc pasūtījuma var tikt veidoti arī dažādās valodās un atbilstoši citām vajadzībām.

Galvenais, lai kalendārs būtu noderīgs! Tāpēc kalendāri pēc pasūtījuma no www.poligrafija.lv būs noderīgi gan pašā uzņēmumā, gan būs laba prezentācijas lieta ārpus uzņēmuma.

Radi savam uzņēmuma kalendāru! Unikālu, tikai Tavu uzņēmumu raksturojošu! 


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Vienības nama Tradīciju mājā svinēs Rudenājus
Interesants un jauks pasakums..
Rudenaaji...citur tos sauc par mikeliem.ja lauku darbi jau tuvojas izskanai..labiba.tupeni novakti..vel kaposti bietes uz lauka..vel silti veji pus gluzi kaa julihja viduu.cilveki staiga vasaras apgerbas.kaut gan mikelitis nak ar salnam...vis vel prieksaa.jasteidz kirbjus novakt.rudenaaji ieseti lauki zali...saule spoza..un ko cilvek tu gribi..lai vasara butu muziga...ari tu reiz no vinas nogurtu..visiem jatpusas un jaapabust ari tumsaa..bet ari ta hav muziga..saules celss to aizraidis... Sīkāk...
Notiks Starptautiskā īsfilmu festivāla Manhattan short kino seansi
Un tomer mans liekaakais sapnis ur aizbraujt uz latgali dzervenees..vai jus varat man nosaukt kadu labu dzervenu purvu.
Sīkāk...
Notiks Starptautiskā īsfilmu festivāla Manhattan short kino seansi
Paslaik man ir daudz darba un nevaru piedalities nekados pasakumos...stadu zemenes lasu dzervenes un braucu uz tirgu..vel aboli jalasa...tikai ziemaa leduspuke sedes loga ruutii..un petis so trako launo noguruso pasauli..ka briesmigu iisfilmu man taa atgadina notikumi pasaulee..bet ceru ka tas hebus gadiem gars serials kaa hamelionu rotalas..bet tikai iisfilma kaa briesmigs sapnis..kurs paliks vesturee...bet varbut vestures vairs hebus jo hebus skatitaju...un tomer gribas cetret un skatities skaistas filmas..par cilveku likteniem sajutam pardzivojumiem cauri laikmetiem brienot..lotgolisi ejiet uz kino seansiem ja jums ir laiks Sīkāk...
facebook draugiem
Top