Piektdiena,
21.jūnijs 2024
Vārda dienas: Egita, Emīls, Monvīds, Охрим, Зосим, Федор Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Kalendāru druka uzņēmumiem - pie enivo!

04.06.2023
Jau kopš tālas senatnes kalendārs ir bijis laika skaitīšanas liecinieks. Nevaram savu ikdienu iedomāties bez kalendāra. Tas varbūt parastais sienas kalendārs vai kalendārs, kas atrodas uz mūsu biroja vai mājas rakstāmgalda. Kalendārs uzņēmumiem ir jau kļuvis par korporatīvo simboliku.

Jau vairāk nekā 15 gadus enivo print piedāvājuma klāstā ir pieejami kalendāri pēc pasūtījuma. Te ir plašākais standarta un individuālo kalendāru sortiments Baltijā – vairāk nekā 100 dažādi modeļi. Kalendārs ar uzņēmuma simboliku ir lieliska dāvana klientam, sadarbības partnerim, kolēģiem un uzņēmuma darbiniekiem.

Unikāls kalendārs Tavam uzņēmumam!

Tev ir ideja, bet vajadzīgs kalendāra dizains un makets? Ienāc www.poligrafija.lv, iepazīsties ar iespējām izgatavot kalendāru pēc pasūtījuma! Sazinieties ar enivo print klientu konsultantu, un Tavas ieceres tiks realizētas.

Ir vērts padomāt par sava uzņēmuma kalendāra dizainu, izvēlēto fontu un krāsu gammu. Kalendāra maketā svarīgi ir izmantot krāsas, fontu, kas raksturo tieši Tavu uzņēmumu. 

Reklāmas aģentūras enivo izgatavotie kalendāri pēc pasūtījuma ir kvalitatīvi un ātri saņemami. Uzņēmuma grafiskais stils ir viens no pamatelementiem, kas veicina tā atpazīstamību. Tomēr uzņēmuma ideja, darbība un fokuss ir tas, kas konkrēto uzņēmumu padara atpazīstamu, un korporatīvais stils šo atpazīstamību tikai nostiprina.

Vēlies unikālu kalendāru savam uzņēmumam? Ar savu ideju nāc pie enivo, un kalendārs pēc pasūtījuma būs Tava uzņēmuma atpazīstamība.

Aģentūra enivo print jau 13 gadu garumā veido izcilus kalendārus, sākot ar dizaina izstrādi līdz labāko materiālu izvēlei un poligrāfiskai pēcapstrādei. Par to var viegli pārliecināties, apskatot enivo iespējas un paraugus, ienākot www.poligrafija.lv!

Viegli radīt kalendāru savam uzņēmumam!

Īpašs un Tavam uzņēmumam radīts var būt sienas kalendārs vai galda kalendārs. Bet varbūt ir vērts iepazīties ar jaunumu – koka kalendāru?

Koka kalendārs ir mūsdienīga dizaina kalendārs. Koka konstrukcija saglabā savu formu, neļaus kalendāram izlocīties un priecēs ar savu kārtību visu lietošanas laiku. Mājas lapā ir apskatāmi arī koka kalendāru modeļi.

Kalendāri pēc pasūtījuma var tikt veidoti arī dažādās valodās un atbilstoši citām vajadzībām.

Galvenais, lai kalendārs būtu noderīgs! Tāpēc kalendāri pēc pasūtījuma no www.poligrafija.lv būs noderīgi gan pašā uzņēmumā, gan būs laba prezentācijas lieta ārpus uzņēmuma.

Radi savam uzņēmuma kalendāru! Unikālu, tikai Tavu uzņēmumu raksturojošu! 


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Tas noteikti butu interesanti...bet man paslaik ir zemenu razas laiks.esmu ogu audzetaja.vasaraa esmu aiznemta vakaros atpusos palasot zinas..bet esmu diezgan nogurusi..ziemaa vairak laika.daugavpilii hesmu bijusi kops studiju laikuem.tas bija tik sen...
Sīkāk...
facebook draugiem
Top