Pirmdiena,
25.Septembris 2023
Vārda dienas: Rauls, Rodrigo, Юлиан, Федор, Семен Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Kas ir mūsdienīgs dārza istabas koncepts?

29.05.2023
Lai arī šāds dārza būves koncepts nav jauns, dārza istabas kļūst aizvien populārākas. Labiekārtotas telpas izvietošana dārzā palīdz ne tikai paplašināt mājas platību un labāk izmantot ārtelpu, bet arī nodrošināt nepieciešamo privātumu. Līdz ar to bieži tiek izvelētas dažādas dārza mājas / mājiņas, lapenes, garāžas un citas būves. Par mūsdienīgu konceptu mēģināsim uzzināt vairāk tālāk tekstā.

Kas ir dārza istaba?

Par dārza istabu sauc atsevišķu neliela izmēra būvi dārzā, kas ir būvēta un iekārtota no kvalitatīviem materiāliem. Šāda būve var tikt aprīkota ar lieliem stiklojumiem, rūpīgi izolēta no laikapstākļu ietekmes, apmēbelēta un siltināta ziemas sezonai gluži kā miniatūra mājas istabas kopija.

Šī mazizmēra ēka ir unikāls papildu telpas risinājums, kas funkcionāli atšķiras no citiem ēku tipiem, jo tādi ierasti palīgbūvju tipi kā pirtis, dārza nojumes, lapenes, šķūņi ir paredzēti noteiktai saimnieciskai darbībai un var nebūt būvētas kā perfekti izolētas būves. 

Kādam mērķim tiek izmantotas dārza istabas?

Dārza mājas
, kas tiek izmatotas kā ērtās dārza istabas, ir komfortabla un privāti noslēgta telpa, kuru var izmantot atbilstoši vēlamajām atpūtas vai darba aktivitātēm.

Visbiežāk dārza istabās tiek ierīkoti mājas biroji, mākslas studijas, amatnieku darbnīcas, telpas vaļaspriekiem, spēļu istabas, mājas kinozāles, kā arī personīgās treniņzāles un jogas istabas, taču šie nebūt nav vienīgie iespējamie pielietojuma varianti. Šeit var izvietot dažādas dārza mēbeles vai pat mēbeles, kas paredzētas iekštelpām.

Dārza istabas izveides priekšrocības

Galvenokārt labiekārtotas papildus istabas ierīkošana dārzā ļauj nepārveidot esošo telpu izmantojumu dzīvojamajā mājā, vienlaicīgi nodrošinot vēlamo klusumu un privātumu darbam vai atpūtai. Turklāt, izmaksu ziņā dārza istabas izveide ir izdevīgāka alternatīva par ēkas paplašināšanu, veidojot piebūves vai izbūvējot bēniņus.

Dārza istabas platība, konfigurācija un specifikācija ir atkarīga no ēkas pielietojuma, tādēļ šādu būvi var celt gan pēc individuāli izstrādāta projekta, gan pielāgot vēlamajai funkcijai jau gatavus standarta projektus. 

Uzņēmuma “Deko” plašais koka būvju klāsts ļauj atrast komfortablai dārza istabai vispiemērotākos gatavos projektus. Uzņēmuma dārza mājiņas, vasaras mājas /mājiņas un kioski ir veidoti no augstas kvalitātes materiāliem, 4-30 m2 platībā un ar daudzveidīgu specifikāciju, lai katrs spētu piemeklēt atbilstošāko projektu iecerētajai dārza istabas funkcijai un tās diktētām vajadzībām.

Uzņēmuma mājas lapā www.deko.lv bieži vien ir pieejamas dārza mājas izpārdošana, lai iegādātos tās ar izdevīgu atlaidi. Šeit iespējams apskatīt arī visu plašo piedāvājumu – dažādas auto nojumes, garāžas, atrodama arī laba koka lapene un dārza šķūnis. “Deko” – viss nepieciešamais Jūsu pagalmam!


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Aktuāla intervija: Andris Kucins
Malacis. Sīkāk...
Bērnu infektoloģe: Vīrusiem mainījusies sezonalitāte
Izdzirdot so uzvardu man piemetas sermuli.daktere ....vai jums dievam buus kas sakaams..kad nonaksiet vina prieksaa.mums varat bneteikt neko..par jums muns viss tapat skaidrs... Sīkāk...
Daugavpils pašvaldība aicina izvirzīt pretendentus Gada balvai
Veselibas aizsardzibas jomaa mediki ir pelnijusi tikai suudu uz kocina Sīkāk...
facebook draugiem
Top