Svētdiena,
1.Oktobris 2023
Vārda dienas: Lāsma, Zanda, Zandis, Спиридон, София, Ариадна, Ирина Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Kā nepieļaut biežākās kļūdas jurista izvēlē?

28.05.2023
Kvalitatīvi juridiskie pakalpojumi ir nepieciešami gan savu tiesību veiksmīgai aizstāvībai tiesībsargājošajās iestādēs, gan sastādot precīzus un tiesiskajām procedūrām atbilstošus pirkuma, aizdevuma, dāvinājuma un īres līgumus vai uzņēmuma reģistrācijas un pārstrukturizācijas dokumentus. Katra kļūda var ietekmēt aizstāvības, iegādes vai reģistrācijas procesu, palielinot izdevumus un aizkavējot procesa gaitu. Tādēļ sava juridiskā pārstāvja izvēlei ir jābūt pārdomātai, rūpīgi izvērtējot juridiskā biroja reputāciju un pieredzi līdzīgās lietās.

Neļauties steigai

Saskaroties ar problēmām, kas prasa juridisku palīdzību, steiga ir saprotamu, taču tā var likt pieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Lai jebkurā tiesību aizsardzības aspektā varētu sniegt kvalificētu juridisku konsultāciju ir nepieciešamas specifiskas zināšanas un pieredze darbā ar līdzīgiem gadījumiem.

Visbiežāk juristu birojs, jurists vai advokāts ir specializējies noteiktu pakalpojumu veikšanā vai tiesību aizsardzībā un nespēs pilnvērtīgi palīdzēt pilnīgi visos tiesību aspektos. Tādēļ pirms izvēlēties juridiskās palīdzības sniedzēju ir vērts veikt biroja priekšizpēti internetā, iepazīstot pieejamo informāciju pār tā pakalpojumu klāstu, pieredzi un atsauksmēm.

Kad tiek meklēta jurista konsultācija, cena nebūs pietiekošs kritērijs jurista izvēlē, jo neaizstāj pieredzes vai specifisku zināšanu trūkumu. Tāpēc, kad tiek meklēti advokāti Rīgā vai juristi Valmierā, vai arī citās pilsētās, vienmēr apskatiet atsauksmes un vai tiem ir pieredze tieši Jūsu gadījumā.

Turklāt ir svarīgi saprast atšķirību starp advokātu un juristu, jo tas pakalpojumu klāsts, ko sniedz advokātu birojs atšķiras no tā, ko piedāvā juridiskās konsultācijas.

Sagatavoties pirmajai konsultācijai

Klātienes konsultācija ir lieliska iespēja uzdot interesējošos jautājums par juridiskās prakses fokusu un pieredzi, pārliecināties par jurista ieinteresētību konkrētajā lietā, kā arī uzklausīt pirmos ieteikumus juridiskās problēmas risināšanai. Šāda tikšanās ir nepieciešama, lai pārliecinātos, ka izvēlētais juridiskais birojs ir vispiemērotākā izvēle.

Pirmā konsultācija varēs sniegt tikai vispārīgu priekšstatu, tomēr, jo precīzāku priekšstatu par konkrēto lietu saņems jurists, jo skaidrāk varēs ieteikt turpmāko rīcību un efektīvāko problēmas risinājumu. Tādēļ vēlams pirms konsultācijas sagatavoties, piemērām, izveidot uz lietu attiecināmo notikumu hronoloģiju, apkopot būtiskākos faktus, sastādīt jautājumu sarakstu un paņemt līdzi arī lietai svarīgus dokumentus.

Būtiski ir arī atcerēties, ka juristi Rīgā, advokāti Valmierā un citās lielākajās pilsētās varēs kvalitatīvi palīdzēt tikai veiksmīgas savstarpējās sadarbības rezultātā ar klientu. Ja konsultācijas laikā neveidojas atvērta komunikācija, labāk izvēlēties citu juridisko pārstāvi.

Zvērinātu advokātu biroja “Atlācis un Partneri” juristi sniedz juridisko palīdzību komerctiesību, vides tiesību, būvniecības, darba tiesību jomā un citās jomās. Šeit strādā profesionāla komanda ar juristiem un zvērinātiem advokātiem. Uzzināt vairāk par pakalpojumiem un arī pieteikties konsultācijai var mājas lapā www.eabirojs.lv. Ikvienas situācijas risināšanā labāk būt kopā ar profesionāli!Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Vienības nama Tradīciju mājā svinēs Rudenājus
Interesants un jauks pasakums..
Rudenaaji...citur tos sauc par mikeliem.ja lauku darbi jau tuvojas izskanai..labiba.tupeni novakti..vel kaposti bietes uz lauka..vel silti veji pus gluzi kaa julihja viduu.cilveki staiga vasaras apgerbas.kaut gan mikelitis nak ar salnam...vis vel prieksaa.jasteidz kirbjus novakt.rudenaaji ieseti lauki zali...saule spoza..un ko cilvek tu gribi..lai vasara butu muziga...ari tu reiz no vinas nogurtu..visiem jatpusas un jaapabust ari tumsaa..bet ari ta hav muziga..saules celss to aizraidis... Sīkāk...
Notiks Starptautiskā īsfilmu festivāla Manhattan short kino seansi
Un tomer mans liekaakais sapnis ur aizbraujt uz latgali dzervenees..vai jus varat man nosaukt kadu labu dzervenu purvu.
Sīkāk...
Notiks Starptautiskā īsfilmu festivāla Manhattan short kino seansi
Paslaik man ir daudz darba un nevaru piedalities nekados pasakumos...stadu zemenes lasu dzervenes un braucu uz tirgu..vel aboli jalasa...tikai ziemaa leduspuke sedes loga ruutii..un petis so trako launo noguruso pasauli..ka briesmigu iisfilmu man taa atgadina notikumi pasaulee..bet ceru ka tas hebus gadiem gars serials kaa hamelionu rotalas..bet tikai iisfilma kaa briesmigs sapnis..kurs paliks vesturee...bet varbut vestures vairs hebus jo hebus skatitaju...un tomer gribas cetret un skatities skaistas filmas..par cilveku likteniem sajutam pardzivojumiem cauri laikmetiem brienot..lotgolisi ejiet uz kino seansiem ja jums ir laiks Sīkāk...
facebook draugiem
Top