Ceturtdiena,
13.jūnijs 2024
Vārda dienas: Ainārs, Uva, Zigfrīds, Ярема, Антон Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Metāla būves – kur meklēt?

28.04.2023
Iecere par jaunas būves nepieciešamību rodas pakāpeniski – no sākotnējās ieceres līdz projekta risinājumam. Tā varbūt garāža, saimniecības ēka vai pat liels angārs. Lai īstenotu ieceri, labākais risinājums ir meklēt padomu un palīdzību pie šīs nozares profesionāļiem.

Domus Angāri ir tirgus līderis metāla angāru un metāla garāžu ražošanā. Uzņēmums šajā nozarē darbojas jau 15 gadus un ir profesionāls būvniecības risinājumu uzņēmums.

Metāla garāžas ­– pie Domus Angāri

Domus Angāri piedāvā dažādu veidu metāla garāžas. Tās ir nepieciešamas ir visur gan pilsētā, piepilsētā, gan nelielā ciematā vai lauku saimniecībā. Metāla garāža var noderēt auto vai dārza tehnikas novietošanai, dažādu dārza un saimniecības piederumu glabāšanai. Metāla garāža ir praktisks risinājums ikviena saimnieka vajadzībām. Ja esat nolēmis iegādāties jau gatavu garāžu, uzstādīšana būs ātra un ērta.

Domus Angāri piedāvā standarta izmēru metāla garāžas, lielgabarītu objektu glabāšanai paredzētas garāžas, industriālās un citas liela izmēra garāžas, kā arī voljērus dzīvnieku turēšanai.

Metāla garāžu modeļi atšķiras ne tikai pēc izmēra, bet arī pēc jumta konstrukcijas. Domus Angāri piedāvā siltinātas un nesiltinātas metāla garāžas ar divslīpu jumtu. Ar vienslīpu jumtu tiek piedāvātas garāžas māju pagalmiem.

Domus Angāri piedāvā dažādus veidus metāla garāžām. Tie var būt mini angāri dārza tehnikas, motociklu vai velosipēdu glabāšanai. Mini angāriem nav nepieciešami pamati. Tiem ir dažāds garums un platums, veramas durvis un paceļami vārti.

Labi pieskaņosies pagalma plānojumam un iederēsies dažādās vidēs garāžas ar dekoratīvo apmetumu. Dekoratīvi apmestu garāžu ar siltinājumu var pārveidot arī par vasaras dārza mājiņu, un tām ir iespējams daudzfunkcionāls pielietojums.

Popularitāti klientu vidū ieguvušas siltinātas garāžas, tām lielākais ieguvums – energoefektīva siltuma izmantošana.

Metāla angāru projektēšana un uzstādīšana

Domus Angāri saviem klientiem piedāvā dažādu veidu un dizaina no metāla un PVC izgatavotus angārus. Tos ir samērā viegli un ātri samontēt. Cenas un montāža atkarīga no izvēlētā veida un materiāla.

Metāla angāri tiek izmantoti kā preču, transportlīdzekļu noliktavas, rūpnieciskām vajadzībām, pasākumu rīkošanai, ēkas zemnieku saimniecībām un citiem mērķiem.

Ja ir plāns savā saimniecībā iegādāties un uzstādīt metāla garāžu vai angāru, piesakieties uz konsultāciju birojā, lai vienotos par iecerētās būves projekta izstrādi un objekta uzstādīšanu un izmaksām.

Domus Angāri ir būvniecības uzņēmums, kam svarīga ir sava darba kvalitāte un garantija. Ja esat izlēmuši par jaunas būves nepieciešamību, ienāciet www.domusangari.lv un piesakieties profesionālai konsultācijai.


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Biedrība Cita Daugavpils aicina uz noslēdzošo domnīcu Ķīmijas apkaimē
Ja daugavpils ir citadaka.. jo pasi latgali ir citadaki...daudz citadaki..vienkarsaki sirsnigaki un viedaki.kuri turas kopaa sanak kopaa lai butu kopaa.macitos un dalitos.pieredzee..pie tam ari dome ir citadaka..kurai pirmajaa vietaa ir cilveki..un .tas ir loti daudz. Sīkāk...
Aicina pieteikties Augšdaugavas novada pašvaldības stipendijām
Jauki. Sīkāk...
Jauniešu vasaras ietvaros norisināsies tikšanās ar Mairi Briedi
Nan patik mairis briedis iists viriskis un boksa zvaigzne..jauniesi bus priecigi vinu satikt.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top