Piektdiena,
24.marts 2023
Vārda dienas: Izidors, Kazimirs, Сафрон, Юхим Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Atpūtas zonas iekārtošana uz lodžijas vai terases

27.02.2023
Iespējams, ka šobrīd, kad ārā ir ziemīgs laiks un pavasara vēsmas nav jūtamas, negribas domāt par lodžijas vai terases labiekārtošanu. Bet varat būt droši, ka siltais laiks pienāks ļoti strauji un tad Jūs būsiet priecīgi un pateicīgi, ja būsiet ieplānojuši lodžijas vai terases iekārošanu un uzlabošanu. Un varbūt pat būsiet jau iegādājušies visu nepieciešamo, lai gaumīgi un pārdomāti iekārtotu savu atpūtas stūrīti.

Lodžijas iekārtošana

Patiesībā, ja Jums ir lodžija, tad ir vairākas iespējas, kā to apdzīvot un iekārtot. Pirmā iespēja ir paplašināt dzīvojamo telpu, iekļaujot tajā lodžiju, protams, lai veiktu šādu darbību, tā ir jāsaskaņo namu pārvaldē. Otra iespēja ir izveidot un iekārtot lodžiju, kā atpūtas vai darba stūrīti. 
 
Ir jāpadomā par to, kāds būs lodžijas grīdas segums, lai tas būtu mitruma izturīgs un stingrs. Jāapsver, kāds būs lodžijas stiklojums. Vai lodžija būs ar vairākiem veramiem logiem vai tikai vienu. Tas ir gaumes un iespēju jautājums. Ja ir skaidrs, kāds būs stiklojums un grīdas segums, tad ir jāizmēra, kāda izmēra mēbeles varētu ietilpt Jūsu lodžijā. Iespējams, ka vēlēsities kādu dārza dīvānu, galdu vai plauktu.
 
Siltajā sezonā lodžijā varēsiet ne tikai atpūsties, bet to izmantot arī kā darba stūrīti. Svaigā gaisā veicamie darbi noteikti noritēs krietni vien produktīvāk un raitāk. 
 
Lodžiju varat iekārtot un izdekorēt ar dažādiem puķu podiem un ziediem. Ja saprotat, ka Jums nebūs ikdienā laika, lai koptu ziedus un puķes, tad varat izvēlēties, piemēram, mākslīgos ziedus, kas izskatās tikpat labi, kā īstie ziedi. Un brīžam ir pat grūti atšķirt kuri ir īstie un, kuri mākslīgie ziedi.
 
Ja izvietosiet puķu podus arī ārpus lodžijas, tad noteikti ir jāpadomā, kā maksimāli stingri šos puķu podus nostiprināt, lai nekāda vēja pūsma tos nevarētu apgāzt. 

Terases iekārtošana

Terasei, protams, ir sava specifika, kas to atšķir no lodžijas iekārtošanas. Piemēram, ja esat tikai terases izveides procesā, tad ļoti svarīgi ir izvēlēties un iegādāties piemērotus terases dēļus.
Arī uz terases līdzīgi, kā lodžijas ir jāpadomā par mēbelēm. Terasē varēsiet izvietot krietni vien vairāk mēbeļu, nekā uz lodžijas. Ja terasei nav jumta, tad īpaši ir jāņem vērā tas, ka lietus laikā visas mēbeles var izmirkt, jo ne vienmēr varēsiet tās pirms lietus ienest iekštelpās. Līdz ar to iegādājieties terases mēbeles, kas ir 100% ūdens izturīgas, lai tās kalpotu Jums vairākas sezonas. 
 
Ir patīkami, ja apkārt terasei ir mīksts zāliens, pa kuru pastaigāt basām kājām. Ja to nav iespējams iekopt, tad varat izmantot mākslīgo zālienu, kura ieklāšana ir ātra un viegla un tas neprasa īpašu kopšanu. Jūs vienkārši varat baudīt to, ka Jums ir skaista, zaļa zālīte.
 
Arī uz terases ir iespējams izvietot ziedus un puķu podus. Ja Jums ir terases, tad lieliski izskatīsies lielie uz zemes novietojamie puķu podi jeb puķu kases, kuras ir izklātas ar plēvi un Jums atliek tikai iebērt augsni un iestādīt izvēlētās puķes.
 
Lai izveidotu un iekārtotu savu sapņu lodžiju vai terasi, varat aplūko dārza mēbeļu, zālienu un citu šim mērķim nepieciešamo priekšmetu piedāvājumu interneta veikalā 220.lv, kas tieši šobrīd sniedz iespēju dažādas vasaras sezonas preces iegādāties par pievilcīgām cenām. Lai izdodas iekārtot skaistu un īpašu lodžiju vai terasi!

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Kultūras centrā “Vārpa” turpinās vēsturisko deju nodarbības
Dejot man nemaz hegribas..ari dziedat ne..kaut gan esmu laba dziedataja..ko man gribas..iekseju dveselws mieru un pavasari. Sīkāk...
Augstākajām amatpersonām nākamgad alga turpinās augt
Un kapec pensijax neaug pensionariem..vai ir eetiski sev celt algas kad valsti naudas nepietuek nekam. Sīkāk...
Sandis Mesters: Jaunīšim juozina vaļsts viesture
Vai juns skiet ja veselibas aprupei ir pieskirts pietiekoss budzets garas rindas pue arstiem.pakalpojumu hepieehamibs.zaalu trukums.dardziba.nediku skolotaju streiki.. skollu likvidacija...maksliga inflacija neadekvati uzpustie komunalue pakalpojumi
utt...varbut ka jus dzivojat uz meenes un skuet ka viss ir labi...varbut juns ir ari labi..bet daudziem ir slikti.jo visatlautiba valsti rullee un nav nekadas kartibas visas jomas.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top