Otrdiena,
7.februāris 2023
Vārda dienas: Nelda, Ričards, Rihards, Григорий, Филипп, Александр, Владимир Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Noderīgi padomi, kā izvēlēties labu dīvānu

03.11.2022
Kad ir pienācis laiks jauna dīvāna iegādei, plašajā piedāvājumu klāstā ir viegli apjukt. Lai arī dīvāna dizainam ir nozīme, tomēr tas nav vienīgais faktors, kam pievērst uzmanību, izvēloties jauno viesistabas vai citas mājokļa telpas papildinājumu. Ieskatieties noderīgos padomos, lai piemeklētu vislabāko dīvānu!

Izmantošanas mērķis
 
Vispirms jānovērtē, kādam mērķim dīvānu plānots izmantot. Varbūt tā būs vieta laiskai atpūtai pie televizora vai grāmatas? Varbūt Jums ir svarīgi, lai dīvānu vajadzības gadījumā varētu izmantot arī gulēšanai? Ja Jums ir liela ģimene vai labprāt uzņemat viesus, labs variants būs liels stūra dīvāns, kur vietas pietiks visiem.
 
Komforts
 
Nākamais svarīgais faktors ir komforts. Tomēr der atcerēties, ka šis ir subjektīvi vērtējams kritērijs, jo izpratne par komfortu mēdz būt ļoti dažāda.
Ja interesē izvelkamie dīvāni, pārliecinieties, ka arī gulēšana būs pietiekami ērta.
 
Parametri
 
Pirms došanās uz tirdzniecības vietu vai piedāvājumu izpēti tiešsaistē svarīgi izdomāt, kur dīvāns tiks novietots. Pēc tam jāveic precīzi mērījumi, lai zinātu, kādi ir vēlamie dīvāna parametri.
Jāņem vērā arī durvju aiļu platums, lai pārliecinātos, ka iegādāto dīvānu būs iespējams ienest vajadzīgajā telpā.
 
Materiāli
 
Ja vēlaties, lai iegādātais dīvāns labi kalpotu ilgtermiņā, pievērsiet uzmanību materiāliem, no kā tas tika izgatavots. Jo kvalitatīvāki un praktiskāki materiāli, jo labāk!
 
Dīvāna apdares auduma veids un dizains, protams, ir gaumes jautājums, tomēr nevajadzētu aizmirst arī par praktisko pusi. Ņemiet vērā, ka uz gaiša auduma vieglāk būs redzami dažādi pleķi, turklāt ne visa veida materiāli ir vienlīdz viegli tīrāmi. Par materiāla kopšanas prasībām vērts uzzināt pirms dīvāna iegādes.
 
Pienācis laiks jaunam dīvānam? Ieskatieties mēbeļu salona ‘’Kate’’ piedāvājumā, kur atradīsiet plašu kvalitatīvu dīvānu klāstu visām gaumēm. Funkcionāli stūra dīvāni, moderni divvietīgie un trīsvietīgie dīvāni dažādu stilu un krāsu variācijās - šīs ir tikai dažas no iespējām, ko atradīsiet, ja ieskatīsieties interneta vietnē www.kate.lv.

Izvērtējiet savas vajadzības un izvēlieties tām atbilstošu risinājumu mēbeļu salonā ‘’Kate’’! 


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Vienības namā uzstāsies pianists Andrejs Osokins
Ja man klaieres ir milakais muzikas instruments.tas ir tik skanigas..un ja vel spelee professionals pianists..ta muzika savilno...ja pasaulee vis strauji mainas.
Be ne ne vienmer ar to vajag samierinatues un tam pielagoties ja tas ir pretrunaa ar dieva pasaules kartibu un humanismu..tadam laikmetam nav nakotnes. Sīkāk...
Vācijā atklāta Latvijas mākslinieku grupas izstāde
Un kas tad ir maaksla..ta ir musu ieksejas pasaules atlaasme.. verbala vizuala skanu.kustibu...ta plus pari laikiem un pastaves tik ilgi cik ilgi pastavesim mes cilveki..maksla vairo skaistumu un piepilda musu dveseles ar izjutam..saka ka skaistums var izglabt pasauli...varbut..lai jums izdodas maakslinieki Sīkāk...
Vācijā atklāta Latvijas mākslinieku grupas izstāde
Un kada tad ir nakotnes vizija...nakotnee maksla nav paredzeta..jo cilveki pazaudes dveseli..jautajums.vai var pastavet cilveks bez dveseles.bez emocijam bez milestibas bez jutam un sajutam.bez piederibas bez tautibas bez valsts.bez vestures.bez atminas...tada ir jaunas pasaules kartibas vizija..kad cilveks cairs nav cilveks....tam bav nakotnes...jo cilveks ir dieviska butne ar dveseli. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top