Otrdiena,
7.februāris 2023
Vārda dienas: Nelda, Ričards, Rihards, Григорий, Филипп, Александр, Владимир Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Eiropas ziemas riepas

13.10.2022
Autovadītājiem ir jāielāgo pāris svarīgi datumi, kas ļauj drošu piedalīšanos ceļu satiksmē - no 1.decembra līdz 1. martam ir jālieto ziemas riepas, savukārt, riepas ar radzēm drīkst izmantot no 1. oktobra līdz 1. maijam. Svarīgi saprast to, ka riepas jāpiemēro laikapstākļiem aiz loga, līdzīgi kā apģērbu. Katru gadu daba izspēlē dažādus jokus, tādēļ nevajag brīnīties par apledojušiem ceļiem arī pēc pirmā marta, attiecīgi sezonas riepu maiņa būtu jāveic tikai pēc stabilu laikapstākļu iestāšanās.

Riepas ar radzēm tiek dēvētas par Eiropas ziemas riepām dēļ to piemērotības laikapstākļiem. Riepas ar radzēm ir paredzētas maigākiem ziemas apstākļiem, savukārt Skandināvu ziemas riepas ir piemērotas īpaši sasnigušiem un ledus klātiem ceļiem.

Atšķirības no citām riepām

Ziemas riepām ir divas lielas atšķirības, kas obligāti jāņem vērā. Pirmā ir cena, kas cietā sastāva ziemas riepām būs zemāka, un otra lieta ir veiktspēja uz ceļa - braukšana pa sniegu un ledu būs nedaudz grūtāka, kas ir normāli, taču sauss vai slapjš asfalts tām būs tieši laikā, turklāt Latvijas ceļi ir tieši tādi. Šādu ceļa seguma stāvokli var novērot, galvenokārt, pilsētās, tādēļ, ja nav nepieciešamības braukt pa lauku ceļiem, šīs riepas būs īstās.

MMK Riepu Serviss darbinieki laipni palīdzēs piemeklēt labāko un piemērotāko riepu veidu. Bet, ja rodas neskaidrības attiecībā uz to, kādas tieši riepas vajadzīgas – droši griežaties pēc konsultācijas. Uzzināt visu par un ap riepām iespējams www.mmkserviss.lv. Turklāt serviss piedāvā ne tikai riepu iegādi, bet arī riepu montāžu, balansēšanu un uzglabāšanu.

Vai ziemas riepas ir katru gadu jāpērk jaunas?

Autobraucējus atšķir ne tikai braukšanas paradumi, bet arī riepu mainīšanas tradīcijas. Netrūkst tādu, kuru izvēle krīt par labu vissezonas riepām. Vissezonas riepas var būt optimāls risinājums daudziem autobraucējiem, kuri savas ikdienas gaitas vada pilsētas ielās, kas tiek tīrītas salīdzinoši bieži, taču nevajadzētu aizmirst katras sezonas sākumā pārliecināties par riepu protektora biezumu un vai tas atbilst noteikumiem.

Autovadītājus var iedalīt vēl vienā grupā - tādos, kuri izvēlas iegādāties lietotas ziemas riepas. Ieteikums šādas riepas iegādāties riepu salonos, kur tās tiek pārbaudītas un ir drošas ekspluatēšanai, piemēram, pie MMK Riepu Serviss. Ja ar savu riepu komplektu esat apmierināti un lietosit tās arī nākošajā ziemas sezonā, tad jāparūpējas par to drošu uzglabāšanu.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Vienības namā uzstāsies pianists Andrejs Osokins
Ja man klaieres ir milakais muzikas instruments.tas ir tik skanigas..un ja vel spelee professionals pianists..ta muzika savilno...ja pasaulee vis strauji mainas.
Be ne ne vienmer ar to vajag samierinatues un tam pielagoties ja tas ir pretrunaa ar dieva pasaules kartibu un humanismu..tadam laikmetam nav nakotnes. Sīkāk...
Vācijā atklāta Latvijas mākslinieku grupas izstāde
Un kas tad ir maaksla..ta ir musu ieksejas pasaules atlaasme.. verbala vizuala skanu.kustibu...ta plus pari laikiem un pastaves tik ilgi cik ilgi pastavesim mes cilveki..maksla vairo skaistumu un piepilda musu dveseles ar izjutam..saka ka skaistums var izglabt pasauli...varbut..lai jums izdodas maakslinieki Sīkāk...
Vācijā atklāta Latvijas mākslinieku grupas izstāde
Un kada tad ir nakotnes vizija...nakotnee maksla nav paredzeta..jo cilveki pazaudes dveseli..jautajums.vai var pastavet cilveks bez dveseles.bez emocijam bez milestibas bez jutam un sajutam.bez piederibas bez tautibas bez valsts.bez vestures.bez atminas...tada ir jaunas pasaules kartibas vizija..kad cilveks cairs nav cilveks....tam bav nakotnes...jo cilveks ir dieviska butne ar dveseli. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top