Sestdiena,
1.aprīlis 2023
Vārda dienas: Dagne, Dagnis, Иннокентий, Дарья, Клавдий Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Akustiskie materiāli - mūsdienīgs risinājums komfortam

01.09.2022
Daudzviet, īpaši uzņēmumos un citās sabiedriskās vietās, svarīgs jautājums ir skaņas izolācija. Mūsdienās ir pieejami dažādi moderni veidi, kā to nodrošināt. 

Šis jautājums aktuāls arī Jūsu uzņēmumā vai dzīvoklī? Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, kādi akustiskie materiāli ir šobrīd vispopulārākie!
 
Akustiskie paneļi
 
Viens no pieprasītākajiem risinājumiem ir akustiskie paneļi - ērts un ātrs veids, kā pārveidot telpu. Savā ziņā tie atgādina bīdāmās durvis, turklāt tie ļauj efektīvāk izmantot telpas platību. Pateicoties visdažādākajiem dizaina risinājumiem, akustiskie paneļi var būt arī lielisks interjera papildinājums.
 
Sienas segumi
 
Vēl viena alternatīva ir akustiskie sienas segumi. Tie efektīvi slāpē skaņu, kas nāk no blakus telpām un ārpuses. Šāds risinājums nereti tiek izmantots sabiedriskās telpās, ofisos, sanāksmju telpās, kā arī tas ir lieliski piemērots dzīvokļiem. Ņemot vērā plašo dizainu klāstu, tā ir iespēja izveidot ne vien funkcionālu, bet arī oriģinālu interjeru.
 
Bīdāmās sienas
 
Ja vajadzīgs telpā atdalīt kādu zonu, tad labs risinājums ir bīdāmās sienas. Būtiska šī varianta priekšrocība ir iespēja telpu pielāgot pēc vajadzības - nodalīt kādu telpas daļu un tās atkal apvienot, kad vien tas ir nepieciešams.

Akustiskām bīdāmajām sienām ir laba skaņas izolācija, kā arī mūsdienīgs un elegants izskats.
 
Reaton - mūsdienīgi akustiskie risinājumi
 
Vai meklējat modernu akustisko risinājumu, kas lieliski iekļausies interjerā un teicami pildīs savas funkcijas? Ieskatieties uzņēmuma Reaton piedāvājumā, kur atradīsiet dažāda veida risinājumus - akustiskos paneļus, bīdāmās sienas un akustiskos sienas segumus.
 
Izvēlei pasaules vadošo ražotāju akustikas apdares materiāli gan sienām, gan griestiem, kas ļaus izveidot konkrētajai telpai un izmantošanas mērķim atbilstošu atmosfēru, kā arī piemeklēt labākos interjera risinājumus. Plašais materiālu dizaina, krāsu, stilu un tekstūru klāsts ļaus sasniegt mūsdienīgu un efektīvu rezultātu.
 
Reaton piedāvājumā vērts ieskatīties arī tad, ja vajadzīga dizainera konsultācija vai tehniskais risinājums. Uzņēmuma speciālisti sniegs konsultācijas un palīdzēs piemeklēt vislabākos materiālus konkrētā mērķa sasniegšanai. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk - www.interior.reaton.lv.
 

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Basketbola leģenda Uļjana Semjonova teju piekalta gultai
Skumji..nepateiciba ir pasaules alga..kad bija jauna un speciga sportiste latvijai sagadaja pasaules slavu bija noverteta un vajadziga..bet vecumdienas aizmirsta nevienam nav vajadziga un tas pavada slimibaa un nabadzibaa..daudzus slavenus cilvekus aktierius dziedatajus piemeklee lidzigs liktenis..ir kas nonak pansionatos ..ar amputetam kajam.piemeram astride kairisa..igaunu dziedataja Anne veski autoavarija zaudeja abas kajas nonaca psihatriskajaa slimnicaa no pardzivojumiem..no sava liktena nevienam neaizmukt..un tas vien liecina ka dievs cilvekus neskiro ne pec slavas ne bagatibas..bet mes esam cilveki..un nedrijstam aizm8rst tos kuri musu valsts vardu pasaulee hesa.un savu veselibu un dzivi tam ziedoja.ta kalpojot savai valstij.kauns ka valsts nenodrosiba siem cilvekiem cienigas vecumdienas..vai tiesam nepateicibai ir jabut pasaules algai.skumji. Sīkāk...
EK rosina veicināt preču remontēšanu, nevis izmešanu
Briselee oa kluso tiek apsoruestas daydzas lietinax lai cilvwku dzivi padaritu neciesamu...ja tad ar tiem dzinejiem.druz a8zluegs brauksNu Sīkāk...
EK rosina veicināt preču remontēšanu, nevis izmešanu
Laikam bus janoperk ari jaunu ledusskapi kamer nepacel kosmiskas cenas.eirooas padomei nav ko darit.ka tikai domat ka ieriebt cilvekiem Sīkāk...
facebook draugiem
Top