Pirmdiena,
20.marts 2023
Vārda dienas: Irbe, Made, Ефрем, Василий, Капитон, Павел Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Labākie 2022. ada Garmin pulksteņi: kādu modeli izvēlēties sev?

28.07.2022
Garmin pulksteņi ir īpaši domāti aktīva dzīvesveida un sporta entuziastiem, jo apvieno sevī plašu ķermeņa rādītāju un sporta profilu klāstu, kas palīdz sekot līdzi gan savam veselības stāvoklim, gan sporta sasniegumiem. Ik gadu kompānija prezentē jaunas ierīces un paplašina jau esošo modeļu klāstu, tāpēc pirms viedierīces iegādes ir vērts iepazīties ar modeļu aprakstiem, lai salīdzinātu pieejamo funkcionalitāti un gūtu priekšstatu par pulksteņu niansēm. Ar ko Garmin pulksteņi atšķiras viens no otra un kādi modeļi ir visiecienītākie? Zemāk varam iepazīties ar populārāko 2022.gada pulksteņu modeļiem un to aprakstiem.
 
Garmin Venu 2 Plus viedpulkstenis vizuāli neatšķiras no iepriekšējā modeļa. Pulkstenim ir universāls dizains, kas piemērots gan sporta treniņiem, gan ikdienas valkāšanai. Visas oriģinālās Venu 2 modeļa priekšrocības tika saglabātas jaunajā modelī, tomēr tagad pulkstenim ir papildu iespējas veikt zvanus un atbildēt uz tiem,  kā arī izmantot balss palīgu. Garmin Venu 2 Plus ir pieejams trīs korpusa izmēros  ̶  40 mm, 43 mm un 45 mm, un visi šīs sērijas Garmin pulksteņi ir piemēroti standarta 20 mm siksniņām. Atkarībā no korpusa izmēra, modelim ir pieejami vairāki krāsu risinājumi, atbilstoši klienta vajadzībām. Modelim ir plašs iekļauto funkciju klāsts un 416x416 pikseļu izšķirtspējas uzlabotais Amoled ekrāns.

Garmin Forerunner 955 ir viens no jaunākajiem, bet jau iecienītajiem augstākās klases viedpulksteņiem ar uzlabotu akumulatora darbību, treniņu un miega datu analīzi, kā arī pievilcīgu dizainu. Pulkstenis ir pieejams tikai vienā  ̶  47 mm  ̶  izmērā, un tam ir piecas aplī izvietotas vadības pogas līdzīgi iepriekšējiem modeļiem. Forerunner 955 pulkstenim ir transflektīvs MIP skārienjūtīgs ekrāns ar 260x260 pikseļu izšķirtspēju. Šis modelis ir ideāli piemērots dažādu sporta veidu treniņiem un vislabāk der stiprā dzimuma pārstāvjiem diezgan lielā izmēra dēļ. Tomēr Garmin pulksteņi ir piemēroti jebkura izmēra plaukstas locītavai, jo visām pulksteņu siksniņām ir papildu caurumi, kā arī ir iespējams izvēlēties noteikta materiāla un garuma siksniņu. Pulkstenim ir plašs treniņu profilu klāsts; treniņu veidus var sakārtot vēlamajā secībā, lai nodrošinātu laika ietaupījumu un ērtumu. Jauna treniņa gatavības noteikšanas funkcija palīdzēs ātri sagatavoties produktīvam treniņam vai citām aktivitātēm un vienmēr būt formā.

Jaunais Garmin Instinct 2 modelis ir pieejams divos dažādos izmēros  ̶  ar 45 mm un 40 mm korpusa izmēru un ierastām piecām aplī izvietotām vadības pogām. Abi modeļi ir viegli un ērti valkājami visas dienas garumā, nejūtot nekādu diskomfortu. Pulkstenis uz rokas neizskatās smagnēji, un tam ir pievilcīgs, universāls dizains. Šie Garmin pulksteņi iekļauj sevī vairākas modeļu variācijas atkarībā no korpusa krāsas, izmēra un tā, vai ir iekļauta saules baterija.  Instinct 2 sērijas pulksteņi ir ideāli piemēroti sporta treniņiem un aktivitātēm brīvā dabā, pateicoties īpaši izturīgam korpusa materiālam un uzlabotai akumulatora darbībai.

Garmin Forerunner 255 funkciju ziņā ir līdzīgs modelim Garmin Forerunner 955 un ir īpaši izstrādāts aktīva dzīvesveida piekritējiem, kam nepieciešams gudrs viedpalīgs par saprātīgu cenu, lai sekotu līdzi saviem ikdienas treniņu sasniegumiem. Garmin Forerunner 255 pulksteņi ir pieejami divos korpusa izmēros: 41 mm un 46 mm un sver attiecīgi 32 g un 49 g. Pateicoties nelielajam svaram, ka arī ērtai silikona siksniņai, modelis labi pieguļ rokai un jau kļuvis iecienīts gan amatieru, gan profesionālu sportistu vidū. Modelim Forerunner 255 ir uzlabota akumulatora darbība: ar vienu uzlādi pulkstenis autonomi darbojas līdz pat 14 dienām.

Neatkarīgi no tā, kādam pulksteņa modelim jūs dosiet priekšroku, ar pārliecību var apgalvot, ka Garmin būs pareizā izvēle. Garmin pulksteņi ir izturīgi, kvalitatīvi un pieejami plašā modeļu klāstā visām vajadzībām un katrai gaumei. Viedierīces jau sen ir kļuvušas par mūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu, un Garmin viedpulksteņi noteikti būs uzticami palīgi gan sporta treniņu laikā, gan ikdienas aktivitātēs.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Kultūras centrā “Vārpa” turpinās vēsturisko deju nodarbības
Dejot man nemaz hegribas..ari dziedat ne..kaut gan esmu laba dziedataja..ko man gribas..iekseju dveselws mieru un pavasari. Sīkāk...
Augstākajām amatpersonām nākamgad alga turpinās augt
Un kapec pensijax neaug pensionariem..vai ir eetiski sev celt algas kad valsti naudas nepietuek nekam. Sīkāk...
Sandis Mesters: Jaunīšim juozina vaļsts viesture
Vai juns skiet ja veselibas aprupei ir pieskirts pietiekoss budzets garas rindas pue arstiem.pakalpojumu hepieehamibs.zaalu trukums.dardziba.nediku skolotaju streiki.. skollu likvidacija...maksliga inflacija neadekvati uzpustie komunalue pakalpojumi
utt...varbut ka jus dzivojat uz meenes un skuet ka viss ir labi...varbut juns ir ari labi..bet daudziem ir slikti.jo visatlautiba valsti rullee un nav nekadas kartibas visas jomas.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top