Pirmdiena,
20.marts 2023
Vārda dienas: Irbe, Made, Ефрем, Василий, Капитон, Павел Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Kā izvēlēties durvis savam mājoklim

28.07.2022
Durvis ir svarīgs elements ikvienā mājoklī. Kad pienācis laiks izvēlēties piemērotākās, ir svarīgi izvērtēt vairākus faktorus, apskatīt piedāvājumu un pieņemt ilgtspējīgāko lēmumu. Ko ņemt vērā, izvēloties durvis savam mājoklim? Par to vairāk raksta turpinājumā.

Ārdurvis
 
Ārdurvju izvēle ir atbildīgs lēmums - savā ziņā durvis ir mājokļa vizītkarte, taču tās pilda arī drošības funkcijas. Līdz ar to, izdarot izvēli, jādomā gan par durvju stilu, gan materiālu un izturību.
 
Svarīgs ir arī faktors, kam ārdurvis vajadzīgas - dzīvoklim vai mājai. Durvīm, kas paredzētas mājai, jābūt ar labāku siltumizolāciju, kā arī noturīgākām pret vides nelabvēlīgo ietekmi. Turklāt virs mājas ārdurvīm ieteicams uzstādīt nojumi, kas palielinās durvju kalpošanas laiku.
Ja durvis vajadzīgas dzīvoklim kāpņu telpā, noturība pret vides kaitīgo ietekmi un laba siltumizolācija ir mazāk būtiski aspekti, taču durvīm jebkurā gadījumā ir jābūt drošām.
 
Iekšdurvis
 
Izvēloties iekšdurvis, svarīgākie aspekti ir stils un funkcionalitāte. Pārdošanā ir gan uz āru, gan uz iekšu veramas durvis - te labākais variants atkarīgs no telpu platības un iekārtojuma. Nopērkamas arī bīdāmās durvis, kas aizņem mazāk vietas, klusi veras un ir drošākas maziem bērniem.
 
Domājot par durvju stilu, noteikti jādomā ilgtermiņā - vai durvis harmoniski iederēsies interjerā arī tad, ja izlemsiet mainīt mājokļa dizainu? Raugoties no šāda aspekta, vispiemērotākā izvēle būs klasiska stila durvis.
 
Ne mazāk būtisks faktors ir durvju materiāls. Klasisks risinājums ir masīvkoka durvis, bet tas būs cenas ziņā viens no dārgākajiem variantiem. Laba alternatīva ir finierētas durvis. Tāpat plašā izvēlē pieejamas arī PVC durvis. Katram no šiem variantiem ir sava specifika, kas pirms durvju pasūtīšanas noteikti jāizvērtē.
 
Tāpat jāveic precīzi mērījumi, lai noteiktu pareizu durvju izmēru. Ja nav pārliecības, kā šos mērījumus veikt, jautājiet padomu speciālistam!
 
Dažāda veida durvis plašā klāstā atradīsiet www.m-lux.lv. Ieskatieties piedāvājumā un iepazīstieties ar ekspertu padomiem, lai izdarītu veiksmīgāko izvēli. Tiek nodrošinātas ne vien konsultācijas, bet arī durvju piegāde un montāža. 

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Kultūras centrā “Vārpa” turpinās vēsturisko deju nodarbības
Dejot man nemaz hegribas..ari dziedat ne..kaut gan esmu laba dziedataja..ko man gribas..iekseju dveselws mieru un pavasari. Sīkāk...
Augstākajām amatpersonām nākamgad alga turpinās augt
Un kapec pensijax neaug pensionariem..vai ir eetiski sev celt algas kad valsti naudas nepietuek nekam. Sīkāk...
Sandis Mesters: Jaunīšim juozina vaļsts viesture
Vai juns skiet ja veselibas aprupei ir pieskirts pietiekoss budzets garas rindas pue arstiem.pakalpojumu hepieehamibs.zaalu trukums.dardziba.nediku skolotaju streiki.. skollu likvidacija...maksliga inflacija neadekvati uzpustie komunalue pakalpojumi
utt...varbut ka jus dzivojat uz meenes un skuet ka viss ir labi...varbut juns ir ari labi..bet daudziem ir slikti.jo visatlautiba valsti rullee un nav nekadas kartibas visas jomas.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top