Pirmdiena,
20.marts 2023
Vārda dienas: Irbe, Made, Ефрем, Василий, Капитон, Павел Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Relaksācija kā primāra nepieciešamība

04.04.2022
Centrs Floaty ir lieliska vieta Rīgā, kur atgūt spēku, mieru un enerģiju jauniem izaicinājumiem un projektiem. Tikai esot spēkā, Jūs varat realizēt savas ieceres ar maksimālu jaudu, kas līdz ar to garantē arī panākumus.

Mēs piedāvājam dažādus relaksācijas variantus, lai katram būtu iespēja izvēlēties sev piemērotāko. Floutings, solārijs, 4D masāža, sarkanās gaismas terapija. Kurš no piedāvājumiem Jūs uzrunā? Protams, vienmēr ir iespēja izmēģināt visus, lai nonāktu pie sev piemērotākā atpūtas veida.
 
Floutings piedāvā atslābināt un relaksēt ne tikai ķermeni, bet arī garu, jo floutinga sesija ir salīdzināma ar meditāciju. Šīs sesijas laikā Jūs atrodaties speciālā kapsulā, kurā ir 30 cm ūdens, kuram ir pievienots Epsom sāls. Pateicoties Epsom sāls sastāvam Jums ir iespēja burtiski peldēt virs ūdens. Jums atliek tikai maksimāli atslābināties, lai sesija būtu mieru un relaksāciju nesoša.
 
Solārija pirmais apmeklējums maksā tikai 1 eiro. Izmantojiet to, lai iepazītu Itālijā ražotu solāriju ar unikāliem sarkanās gaismas paneļiem un Hialuronskābes spreju. Piedāvājums spēkā līdz 31. martam.
 
Ja esat iecienījuši masāžu, tad noteikti Jums patiks 4 D masāžas piedāvājums. Tā ir iespēja vien 20 min. laikā izbaudīt pilna ķermeņa masāžu. 4 D masāžas krēsls burtiski atdarina masiera roku kustības, kas sniegs Jums patiešām augstu baudījumu, kuru gribēsiet piedzīvot vēl un vēl.
 
Mūsu platuma grādos saulaino dienu ir maz, kā arī mākslīgais apgaismojumus nespēj sniegt ķermenim nepieciešamo gaismas enerģiju. Tieši tādēl ir iespēja izmantot sarkanās gaismas terapiju. Tādējādi sniedzot to gaismas spektru, kas nodrošina optimālu organisma darbību.
 
Atrodiet laiku, lai ielūkotos mājas lapā Floaty.lv, kur atradīsiet informāciju par visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem. Kā arī informāciju par atrašanās vietu un saziņas iespējām.


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Kultūras centrā “Vārpa” turpinās vēsturisko deju nodarbības
Dejot man nemaz hegribas..ari dziedat ne..kaut gan esmu laba dziedataja..ko man gribas..iekseju dveselws mieru un pavasari. Sīkāk...
Augstākajām amatpersonām nākamgad alga turpinās augt
Un kapec pensijax neaug pensionariem..vai ir eetiski sev celt algas kad valsti naudas nepietuek nekam. Sīkāk...
Sandis Mesters: Jaunīšim juozina vaļsts viesture
Vai juns skiet ja veselibas aprupei ir pieskirts pietiekoss budzets garas rindas pue arstiem.pakalpojumu hepieehamibs.zaalu trukums.dardziba.nediku skolotaju streiki.. skollu likvidacija...maksliga inflacija neadekvati uzpustie komunalue pakalpojumi
utt...varbut ka jus dzivojat uz meenes un skuet ka viss ir labi...varbut juns ir ari labi..bet daudziem ir slikti.jo visatlautiba valsti rullee un nav nekadas kartibas visas jomas.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top