Ceturtdiena,
21.Oktobris 2021
Vārda dienas: Severīns, Urzula, Таисия, Трифон, Пелагея Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Kā uzlīmes var palīdzēt Jūsu biznesā?

05.10.2021
 Vai Jūs uzsākat uzņēmumu ar nelielu budžetu? Vai varbūt meklējat radošu veidu, kā popularizēt savu zīmolu? Abos šajos gadījumos palīdzēt var uzlīmju druka. 

Personalizētas uzlīmes
ir lielisks veids, kā ar nelielu ieguldījumu veicināt zīmola atpazīstamību. Turpinājumā daži praktiski veidi, kā izmantot uzlīmes, lai reklamētu savu biznesu.
 
Uzlīmes kā dāvana
 
Neatkarīgi no tā, vai pārdodat preces tiešsaistē vai veikalā, vai attīstat pakalpojumu biznesu, apsveriet iespēju piešķirt uzlīmes kā lojalitātes dāvanu vai dāvanu par pirkumu. Šādas uzlīmes ir jautrs pārsteigums un prieks Jūsu klientiem. Iekļaujiet interesantu vai iedvesmojošu vēstījumu, kas atspoguļo Jūsu uzņēmuma stilu un vērtības.
 
Uzlīme kā daļa no prezentācijas
 
Lielisks veids, kā piesaistīt interesentus tirdzniecības izstādēs un citos tamlīdzīgos notikumos, ir izsniegt uzlīmes ar asprātīgiem teicieniem vai interesantiem dizainiem.
 
Personalizētas uzlīmes ir unikāla dāvana, ko saņēmējs var uzlīmēt uz sev piederošas lietas vai uzdāvināt kādam citam. Jebkurā gadījumā rezultāts ir viens - tādā veidā par Jūsu uzņēmumu uzzina arī citi.
 
Uzlīmes grandiozās atklāšanās un citos svinīgos pasākumos
 
Vai Jūs rīkojat atklāšanas un citus pasākumus, lai piesaistītu klientus? To laikā apmeklētājiem sniedziet uzlīmes kopā ar produktu paraugiem - tas palīdzēs sasniegt Jūsu mērķus!
 
Uzlīmes darbiniekiem
 
Izsniedzot uzlīmes saviem darbiniekiem, iegūsiet labu reklāmu - Jūsu uzņēmuma zīmols būs redzams uz datoriem, somām, dzērienu pudelēm un daudz kur citur. Un arī uzņēmuma darbinieki tā varēs izpaust prieku un lepnumu būt daļa no lieliskas komandas.
 
Uzlīmes uz produktu iesaiņojuma
 
Izmantojiet uzlīmes, lai padarītu oriģinālāku produktu iepakojumu. Tas ir vienkāršs, taču efektīvs veids, kā atšķirties no citiem. Turklāt klients uzreiz zinās, ka piegādātais sūtījums ir no Jums.
 
Kā redzams, tāds vienkāršs risinājums kā uzlīmju izgatavošana, var palīdzēt sasniegt jaunas virsotnes biznesā - piesaistīt jaunus klientus, veicināt atpazīstamību, nodrošināt lojālo klientu uzticību. Izmantojiet to savā labā - ieskatieties budgetprint.lv, kur pieejama visdažādāko uzlīmju izgatavošana. Budget Print piedāvā uzlīmes dažādos dizainos, arī nelielās tirāžās. Vairāk informācijas atradīsiet www.budgetprint.lv.
 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šī gada Daugavpils pilsētas domes grantu programmas “Impulss” konkursā tika atbalstītas 13 biznesa idejas.
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
“Pi myusu Latgolā” 08.10.2021
Kaidā volūdā nūtiks plānuotais raidejums par Latgolu- nikas nav pasaceits? Sīkāk...
Lilita Ozoliņa vecumdienās nolēmusi dzīvot pansionātā
Жаль.что такие иконы красоты и женственности стареют.Это просто не правильно!!!Все равно она замечательная!!! Sīkāk...
Dzērājšoferis Līksnas pagastā rada sadursmi ar mopēdu
Ak alkohols visu nelaimju celonis..kura del..notiek tik daudz tragediju..cela negadijumu kura brauciens var izradities pedejais gan pasam gan citam nevainigam cilvekam Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top