Piektdiena,
17.Septembris 2021
Vārda dienas: Vaira, Vairis, Vera, Федор Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Koka ārdurvis dzīvokļiem un privātmājām

02.08.2021
Nemaz ne tik sen, daudzi saviem mājokļiem izvēlējās uzstādīt metāla ārdurvis, jo tās ir drošas, izturīgas, labi izskatās un ilgi kalpo. Mode, kā zināms, met loku, ne tikai saistībā ar apģērbiem, bet arī celtniecības materiāliem un dažādām aktuālām tendencēm. Koka ārdurvis dzīvokļiem un privātmājām, pēdējā laikā, atkal ir pieprasīta prece klientu vidū. Atšķirībā no metāla ārdurvīm, koka ārdurvis mājai un dzīvoklim neizskatās smagnēji, tās nav skaļas un tikpat viegli kopjamas, nemaz nerunājot par to augsto drošības standartu. Komplektā ar lieliskām atslēgām, teicamu skaņas un siltumizolāciju, tas ir labākais risinājums, ja esat nolēmis mainīt esošās ārdurvis uz jaunām.

Koka ārdurvis pēc speciāla pasūtījuma

Koka ārdurvis
tiek ražotas Baltkrievijā un Latvijas tirgū ir ļoti pieprasītas. Ir iespējams iegādāties dažāda veida un dizaina koka ārdurvis, kas var tikt veidotas arī pēc īpaša pasūtījuma. Viens no lielākajiem plusiem koka ārdurvīm, ir rasošanas un caursalšanas īpašības kā tas ir novērojams koka un alumīnija ārdurvīm, un pat PVC ārdurvīm. Savukārt, durvju vērtnes ar putu polistirola pildījumu tiek padarītas hermētiskas un izslēdz iespēju tām deformēties. Pēc pasūtījuma veidotās durvis ir iespējams izgatavot praktiski jebkādas - piemērot specifiskus parametrus, izvēlēties dažādas krāsas, furnitūru, stikla pakešu opcijas un daudz ko citu. Cena koka ārdurvīm variē, atkarībā no durvju veida, komplektācijas, furnitūras un specifikas, taču, sākuma summa ar kuru vajadzētu rēķināties ir aptuveni 680 eiro.
 
Kur pasūtīt durvis?

Baltkrievijā ražotas mēbeles un dažādi celtniecības materiāli Latvijas tirgū nav nekāds jaunums. Klienti labprāt izvēlas sadarboties un gūst vislabāko pieredzi. Uzņēmums tirgū ir pazīstams jau vairākus gadus un klientiem piedāvā ne tikai dažāda veida ārdurvis, bet arī risinājumus logu montāžai.

Viens no lielākajiem plusiem ir iespēja pasūtīt pilna cikla darbu, kas nozīmē to, ka uzņēmums dara visu - sākot no tāmes izveides un beidzot ar durvju uzstādīšanu un garantijas apkopi, ja tāda ir nepieciešama. Koka ārdurvis ir iespējams pasūtīt un uzstādīt visā Latvijā, neatkarīgi no tā vai atrodaties Liepājā, Daugavpilī vai Valkā.
 


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Nedēļas skaitlis
Šī gada Daugavpils pilsētas domes grantu programmas “Impulss” konkursā tika atbalstītas 13 biznesa idejas.
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī likvidē Jaunatnes nodaļu un Revīziju un audita nodaļu
Viss pareizi Sīkāk...
Latvīšu viesturiskūs zemu lykums – jaunys īspiejis kūpt latgaliskumu
Ļūti pareizi Agris Bitāns runoj. Tai poš Teirunīka kungam skaidra nūstuoja Latgola vaicuojumūs. Prīkšlykums: sasaukt Latgaļu saītu (kongresu) ar zynomu mierķi, apsasprīst un sagataveit notu vaļdeibai. Es par Latvejis daleišonu jau runovu pyrmijā ( Zalāna) ATR laikā. Tok nivīns naklauseja taišņi ūtraidi, saceja siedi mīreigs, kū Reigā pascies tys i byus. Godi irā paguojuš, prūtoms Latgola vaicuojumā progress ir. Vāga pauotrynuot, sovaižuok kuortejuo daleišona (ATR) otkon Latgola teritoreju naatzeist. Es daže īzadūmoju par kū.

Sīkāk...
Atklāta jauna pastaigu taka Daugavpils novadā
Sveiki! Vai šī taka ir kaut kur tuvumā Tarzans parkam? https://www.lieliskadavana.lv/daugavpils-piedzivojumu-parks-tarzans--tarzans ? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top