Svētdiena,
20.jūnijs 2021
Vārda dienas: Maira, Rasa, Rasma, Мария, Федот, Богдан, Валерия Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

HIBRĪDA PILSĒTAS SUV NR. 1 JAUNAIS C-HR HYBRID

07.04.2021
 

Ir pienācis brīdis atgriezt ielās spilgtu stilu. Izvēlies Toyota C-HR Hybrid, pilsētas SUV Nr. 1, un brauc vairāk nekā 50% laika elektrorežīmā*.

PILSĒTAS SUV – C-HR STYLE PLUS

IETAUPĪJUMS LĪDZ 3800 €

CENA NO 25 850 €

-  Style Plus aprīkojuma līmenī ietverts:

-  18" melni, frēzēti vieglmetāla diski

-  Divtoņu virsbūve

-  Alcantara ādas un ādas sēdekļi

-  Divu zonu automātiskais gaisa kondicionētājs

-  Toyota Safety Sense

-  Mobilā integrācija (Apple CarPlay®, Android Auto®)

-  Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (iACC)

-  Smart Entry & Start sistēma

-  MyT pieslēgtie pakalpojumi

-  Inteliģentais apkārtnes sonārs (ICS)

-  Vadītāja sēdeklis ar elektriski regulējamu augstumu

-  Gaiši zils salona apgaismojums

-  Elektriski nolokāmi sānu spoguļi

-  Apsildāma stūreSAFETY SENSE DROŠĪBA

Toyota Safety Sense drošības sistēmu komplektā ir modernākās vadītāja palīgsistēmas, kas padarīs braucienus drošākus gan vadītājam, gan pasažieriem.

-  Sadursmes novēršanas sistēma (PCS) ar gājēju un riteņbraucēju noteikšanas funkciju

-  Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) ar stūres koriģēšanas funkciju

-  Joslas sekošanas funkcija (LTA)

-  Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB)

-  Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA)

-  Sadursmju novēršana krustojumos (ICM)

-  Aklo zonu monitors (BSM)

-  Standarta brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (RCTA)

LAIKS DOTIES TĀLĀK

Izvērtējot automobiļus, jārēķinās, ka piedāvājumā ir daudz dažādas tehnoloģijas, un izvēlēties sev piemērotāko var būt grūti. Ņemot vērā mūsdienu izaicinājumus un vidi, kurā dzīvojam, prātīgāk būtu spert soli tālāk un izvēlēties tehnoloģiju, kas, patiesībā, jau 25 gadus mums ir pieejama – Toyota elektrisko hibrīdautomobili. 

Mūsu tehnoloģija tiek nepārtraukti uzlabota un ar Toyota elektrisko hibrīdautomobili tu izbaudīsi visas elektromobiļa priekšrocības – zemas emisijas, klusu gaitu un vēl daudz ko citu.

Dubulta enerģija

Toyota hibrīdi darbojas gan ar benzīna dzinēju, gan elektromotoriem, apvienojot labāko no abiem jaudas avotiem.

Elektriskā jauda

Saskaņā ar Latvijā veiktiem Toyota hibrīdautomobiļu izmēģinājuma braucieniem vairāk nekā 50% laika var nobraukt elektrorežīmā*.

Braukšanas komforts

Braukšana ar hibrīdu ir patiesi baudpilna – īpaši kluss salons, vienmērīgs paātrinājums un videi draudzīga attieksme neupurējot braukšanas ērtības un sirdsmieru.

Nav nepieciešams pieslēgt rozetei

Ar Toyota hibrīdu raizēm nav pamata. Hibrīda akumulators uzlādē sevi pats brauciena laikā un pat bremzējot, tādēļ to nekad nenāksies pieslēgt ar vadiem, lai uzlādētu akumulatoru.

Saudzīgs pret dabu

Zaļa domāšana ir mūsu prioritāte. Braucot elektrorežīmā, Toyota hibrīda CO₂ izmešu līmenis ir nulle.

Draudzīgs maciņam

Elektriskais hibrīdautomobilis nozīmē mazāku degvielas patēriņu. Turklāt apkope un serviss arī ir lētāks, jo hibrīda motora komponentēm, piemēram, hibrīda akumulatoram nav jāveic apkope. Pateicoties to izturībai un uzticamai kvalitātei, Toyota hibrīdiem ir teicama reputācija. Un neaizmirsti arī par sirdsmieru, ko nodrošina 10 gadu garantija.


JAUNAIS C-HR GR SPORT

TOYOTA GAZOO Racing iedvesmots, jaunais C-HR GR SPORT modelis ir aprīkots ar tādām skatu piesaistošām iezīmēm kā Piano Black virsbūves elementi, jauna salona apdare, unikāli 19" vieglmetāla diski un deviņu ekskluzīvu divtoņu iespējas.

 


LALUNA

Andreja Pormaļa iela 40, Jēkabpils, LV – 5201
(+371) 20207900

* Rezultāti iegūti no izmēģinājuma braucieniem, kas veikti Latvijā no 01.05. līdz 31.10.2020. – 59,67% tika braukts elektrorežīmā un vidējais degvielas patēriņš bija 4,4 l/100 km. Izmēģinājuma braucieni veikti Latvijā ar Toyota hibrīdautomobiļiem, kuros ir uzstādīta Driveco ierīce. Ierīce mēra laiku, kad automobilis brauc elektrorežīmā un netiek patērēta degviela. Procentuālais lielums parāda vidējo nobraukto laiku EV režīmā un ir atkarīgs no autovadītāja braukšanas stila, laika un ceļa apstākļiem un izvēlētā maršruta. Ierīce nemēra
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Nedēļas skaitlis
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Latvīšu viesturiskūs zemu lykums – jaunys īspiejis kūpt latgaliskumu
Ļūti pareizi Agris Bitāns runoj. Tai poš Teirunīka kungam skaidra nūstuoja Latgola vaicuojumūs. Prīkšlykums: sasaukt Latgaļu saītu (kongresu) ar zynomu mierķi, apsasprīst un sagataveit notu vaļdeibai. Es par Latvejis daleišonu jau runovu pyrmijā ( Zalāna) ATR laikā. Tok nivīns naklauseja taišņi ūtraidi, saceja siedi mīreigs, kū Reigā pascies tys i byus. Godi irā paguojuš, prūtoms Latgola vaicuojumā progress ir. Vāga pauotrynuot, sovaižuok kuortejuo daleišona (ATR) otkon Latgola teritoreju naatzeist. Es daže īzadūmoju par kū.

Sīkāk...
Atklāta jauna pastaigu taka Daugavpils novadā
Sveiki! Vai šī taka ir kaut kur tuvumā Tarzans parkam? https://www.lieliskadavana.lv/daugavpils-piedzivojumu-parks-tarzans--tarzans ? Sīkāk...
Deniss Vasiļjevs nopelna Latvijai olimpisko ceļazīmi
Eurosport komentētāji tiešraidē Denisa uzstāšanos nosauca par dienas augstvērtīgāko priekšnesumu un kategoriski nepiekrita tiesnešu zemajam vērtējumam. Deniss bija pelnījis stabilu vietu pirmajā sešiniekā. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top