Svētdiena,
11.aprīlis 2021
Vārda dienas: Hermanis, Vilmārs, Марк, Кирилл, Остап Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

HIBRĪDA PILSĒTAS SUV NR. 1 JAUNAIS C-HR HYBRID

07.04.2021
 

Ir pienācis brīdis atgriezt ielās spilgtu stilu. Izvēlies Toyota C-HR Hybrid, pilsētas SUV Nr. 1, un brauc vairāk nekā 50% laika elektrorežīmā*.

PILSĒTAS SUV – C-HR STYLE PLUS

IETAUPĪJUMS LĪDZ 3800 €

CENA NO 25 850 €

-  Style Plus aprīkojuma līmenī ietverts:

-  18" melni, frēzēti vieglmetāla diski

-  Divtoņu virsbūve

-  Alcantara ādas un ādas sēdekļi

-  Divu zonu automātiskais gaisa kondicionētājs

-  Toyota Safety Sense

-  Mobilā integrācija (Apple CarPlay®, Android Auto®)

-  Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (iACC)

-  Smart Entry & Start sistēma

-  MyT pieslēgtie pakalpojumi

-  Inteliģentais apkārtnes sonārs (ICS)

-  Vadītāja sēdeklis ar elektriski regulējamu augstumu

-  Gaiši zils salona apgaismojums

-  Elektriski nolokāmi sānu spoguļi

-  Apsildāma stūreSAFETY SENSE DROŠĪBA

Toyota Safety Sense drošības sistēmu komplektā ir modernākās vadītāja palīgsistēmas, kas padarīs braucienus drošākus gan vadītājam, gan pasažieriem.

-  Sadursmes novēršanas sistēma (PCS) ar gājēju un riteņbraucēju noteikšanas funkciju

-  Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) ar stūres koriģēšanas funkciju

-  Joslas sekošanas funkcija (LTA)

-  Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB)

-  Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA)

-  Sadursmju novēršana krustojumos (ICM)

-  Aklo zonu monitors (BSM)

-  Standarta brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (RCTA)

LAIKS DOTIES TĀLĀK

Izvērtējot automobiļus, jārēķinās, ka piedāvājumā ir daudz dažādas tehnoloģijas, un izvēlēties sev piemērotāko var būt grūti. Ņemot vērā mūsdienu izaicinājumus un vidi, kurā dzīvojam, prātīgāk būtu spert soli tālāk un izvēlēties tehnoloģiju, kas, patiesībā, jau 25 gadus mums ir pieejama – Toyota elektrisko hibrīdautomobili. 

Mūsu tehnoloģija tiek nepārtraukti uzlabota un ar Toyota elektrisko hibrīdautomobili tu izbaudīsi visas elektromobiļa priekšrocības – zemas emisijas, klusu gaitu un vēl daudz ko citu.

Dubulta enerģija

Toyota hibrīdi darbojas gan ar benzīna dzinēju, gan elektromotoriem, apvienojot labāko no abiem jaudas avotiem.

Elektriskā jauda

Saskaņā ar Latvijā veiktiem Toyota hibrīdautomobiļu izmēģinājuma braucieniem vairāk nekā 50% laika var nobraukt elektrorežīmā*.

Braukšanas komforts

Braukšana ar hibrīdu ir patiesi baudpilna – īpaši kluss salons, vienmērīgs paātrinājums un videi draudzīga attieksme neupurējot braukšanas ērtības un sirdsmieru.

Nav nepieciešams pieslēgt rozetei

Ar Toyota hibrīdu raizēm nav pamata. Hibrīda akumulators uzlādē sevi pats brauciena laikā un pat bremzējot, tādēļ to nekad nenāksies pieslēgt ar vadiem, lai uzlādētu akumulatoru.

Saudzīgs pret dabu

Zaļa domāšana ir mūsu prioritāte. Braucot elektrorežīmā, Toyota hibrīda CO₂ izmešu līmenis ir nulle.

Draudzīgs maciņam

Elektriskais hibrīdautomobilis nozīmē mazāku degvielas patēriņu. Turklāt apkope un serviss arī ir lētāks, jo hibrīda motora komponentēm, piemēram, hibrīda akumulatoram nav jāveic apkope. Pateicoties to izturībai un uzticamai kvalitātei, Toyota hibrīdiem ir teicama reputācija. Un neaizmirsti arī par sirdsmieru, ko nodrošina 10 gadu garantija.


JAUNAIS C-HR GR SPORT

TOYOTA GAZOO Racing iedvesmots, jaunais C-HR GR SPORT modelis ir aprīkots ar tādām skatu piesaistošām iezīmēm kā Piano Black virsbūves elementi, jauna salona apdare, unikāli 19" vieglmetāla diski un deviņu ekskluzīvu divtoņu iespējas.

 


LALUNA

Andreja Pormaļa iela 40, Jēkabpils, LV – 5201
(+371) 20207900

* Rezultāti iegūti no izmēģinājuma braucieniem, kas veikti Latvijā no 01.05. līdz 31.10.2020. – 59,67% tika braukts elektrorežīmā un vidējais degvielas patēriņš bija 4,4 l/100 km. Izmēģinājuma braucieni veikti Latvijā ar Toyota hibrīdautomobiļiem, kuros ir uzstādīta Driveco ierīce. Ierīce mēra laiku, kad automobilis brauc elektrorežīmā un netiek patērēta degviela. Procentuālais lielums parāda vidējo nobraukto laiku EV režīmā un ir atkarīgs no autovadītāja braukšanas stila, laika un ceļa apstākļiem un izvēlētā maršruta. Ierīce nemēra
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šogad skolas gaitas Daugavpils izglītības iestādēs uzsāka 875 pirmklasnieki.
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī izveidoti divi vakcinācijas centri
Наступила весна. Сегодня Пасха. Пасха — это древний, языческий праздник весеннего солнцестояния, который праздновали за долго до эпохи христианства. Издревле разные народы Европы праздновали Пасху как праздник весеннего равноденствия. Пасха — это праздник жизни и плодородия. Пасха — это праздник в честь германской Богинии Остары. Остара является Богиней весны и рассвета. Она очень добродушная Богиня. С незапамятных времен люди поклонялись Богине Остаре. Даже в современной Европе люди продолжают верить и молиться великой Богине весны и рассвета – Остаре. Сила Богини Остары велика. Она является дарительницей жизни. Старинная легенда гласит, что на Пасху Богиня Остара отправляет в каждый дом кролика, чтобы узнать, как там поживают домочадцы. За это она разрешает кроликам раз в год класть яйца для людей. Это очень добрая и милая легенда, которая рассказывает нам о благородной Богине Остаре. Так как в этом году в Латвии до сих пор продолжается пандемия коронавируса (covid-19), эту пасху будем праздновать осторожно, соблюдая все меры безопасности.
Да благословят нас Боги! Да благословит нас Богиня Остара! С Пасхой!
С уважением, жрец Богини Остары
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#ПраздникВесны #ВесеннееСолнцестояние #Пасха #04.04.2021. #05.04.2021. #язычество #БогиняОстара #Остара #БогиняВесны #БогиняРассвета #счастье #успех #удача #Skolnieciņš #svētezers Sīkāk...
Daugavpilī izveidoti divi vakcinācijas centri
Ir aizvadīs 4. aprīlis. Ir aizvadīta pirmā Lieldienu diena. Šodien, 5. aprīlī, ir otrā Lieldienu diena. Lieldienas ir enerģētiski spēcīgi svētki, kad izdodas visi pagāniskie rituāli. Lieldienu laiks ir īstais laiks, lai burtos un veiktu dažādus maģiskus rituālus. Pavasara saulstāvju spēks ir bezgalīgs! Diemžēl latviski runājošajā internetā praktiski nav informācijas par senajiem pagāniskajiem rituāliem, par senajiem Dieviem un dažādām pagāniskajām ticībām (tradīcijām). Turpretī gan angļu valodā, gan krievu valodā var atrast daudz vērtīgas informācijas. Ezotērikas centra “PROVIDA” interneta vietnē var atrast daudzveidīgu informāciju par dažādām ezotēriskajām praksēm (sīkāka informācija šeit: provida.tv/posts/ ). Šeit var atrast iedvesmu dažādu sentēvu pagānisko rituālu veikšanai. Protams, daļa no ezotēriskas centra “PROVIDA” mājaslapā (provida.tv) pieejamo rituālu ir veidoti uz kristietības bāzes. Taču pārveidojot šos rituālus (aizvācot no tiem jebkādus kristietības simbolus un aizvietojot tos ar sentēvu Dieviem un senlatvju spēka zīmēm), tie noderēs jebkuram praktizējošam pagānam. No dažādiem maģiskiem rituāliem nevajag baidīties, jo tie ir daļa sentēvu pagāniskajām tradīcijām. Atšķirībā no kristietības dažādas pagāniskās ticības uz maģiju raugās pozitīvi un draudzīgi. Nevajag sevi ierobežot ar vecām kristietības dogmām, jo tagad ir 21. gadsimts, tagad ir pagānu laiks. Lai dzīvo pagāni! Lai dzīvo Latvju Dievi! Priecīgas Lieldienas!
Svētīgas Lieldienas mums visiem vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#PROVIDA #Lieldienas #PavasaraSaulstāvji #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #LatvjuZīmes #rituāli #ticība #lūgšanas #buršanās #pagāni #sentēvi #tradīcijas #iecietība #sirsnība #laipnība #Skolnieciņš
Sīkāk...
Daugavpilī izveidoti divi vakcinācijas centri
Nemanot ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir pamošanās un pārtapšanas laiks. Lieldienas ir seni gadskārtu svētki, tāpēc aizslaucīsim ziemas putekļus un sārņus, ļaujot vaļu pavasarim un pārmaiņām! Uzrušināsim dobes piemājas dārzā. Iedēstīsim sēkliņas zemē. Ik dienas vērosim, kā asni zeļ un zaļo. Vairosim savās sirdīs cerību un mīlestību. Atradīsim laiku sev un realizēsim savus sapņus. Sāksim ko jaunu, iedrošināsim cits citu un stiprināsim ziemas un pandēmijas nogurdināto pasauli ar pozitīvu un radošu enerģiju! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem! Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Priecīgas Lieldienas un skaistu pavasari!
Svētīgas Lieldienas mums visiem vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#kovid-19 #covid-19 #pandēmija #Lieldienas #PavasaraSaulstāvji #04.04.2021. #05.04.2021. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #auglība #bagātība #pārticība #veiksme #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs
Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top