Svētdiena,
11.aprīlis 2021
Vārda dienas: Hermanis, Vilmārs, Марк, Кирилл, Остап Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Kontaktlēcu plusi un mīnusi

06.04.2021
Lēcu izvēle ir atbildīgs process. Gluži tāpat kā brilles, arī kontaktlēcas ir medicīnas preces, kas jāizvēlas, ņemot vērā nēsātāja redzes problēmas un īpatnības. Tāpat, protams, nozīme ir arī Tavam dzīvesveidam. Mūsdienās ir pieejami dažādi lēcu veidi, un katram no tiem ir savas priekšrocības un iespējamie trūkumi. Apskatīsim tos mazliet tuvāk.

Vienas dienas lēcas

Priekšrocības:

· Ērti izmantot ceļojumu laikā;

· Mazāks infekcijas risks;

· Nav nepieciešami konteineri, šķīdumi un vispārēja kopšana, jo katru dienu sāk ar jauna lēcu pāra iepakojuma atvēršanu.

Trūkumi:

· Tām parasti ir augstāka cena, it īpaši, vienas dienas toriskajām vai multifokālajām lēcām;

· Materiāls ir salīdzinoši plāns, kas iesācējiem lēcu lietošanā dažkārt sagādā grūtības;

· Specifiskās ražošanas tehnoloģijas dēļ ir ierobežots materiālu veidu daudzums, tāpēc ne visiem cilvēkiem var piemeklēt ērtāko kontaktlēcu variantu.

Divu nedēļu lēcas

Priekšrocības:

· Optimāla izvēle, jo divu nedēļu laikā lēcas nepaspēj pārklāties ar pārāk daudz nosēdumiem;

· Vidēja cena;

· Ražošanas tehnoloģija padara lēcu dizainu ērtu lietošanai.

Trūkumi:

· Nepieciešama rūpīga ikdienas kopšana ar piemērotiem līdzekļiem, kā arī uzglabāšana atbilstošā konteinerī;

· Salīdzinot ar vienas dienas lēcām – augstāks infekciju risks.

Mēneša lēcas

Priekšrocības:

· Līdzinās divu nedēļu kontaktlēcām, taču daļa pircēju dod priekšroku šim veidam, kas piedāvā plašāku sortimentu un nodrošina ilgāku lietošanas periodu;

· Pieejami arī dažādi torisko un multifokālo modeļu varianti (vairāk vari uzzināt interneta veikalā Manaslecas.lv);

· Plašāka mīksto lēcu izvēle;

· Lēcu materiāls un dizains nodrošina īpaši augstu skābekļa caurlaidību.

Trūkumi:

· Nēsāšanas periodā nereti pārklājas ar dažādiem nosēdumiem, tajā skaitā, proteīniem, svešķermeņiem, lipīdiem vai kosmētiku. Nepieciešama rūpīga kopšana ikdienā, lai izvairītos no infekcijas riska.

3 un 6 mēnešu lēcas

Priekšrocības:

· Izdevīgāka cena;

· Plašs dioptriju diapazons.

Trūkumi:

· Šis risinājums acīm būs veselīgāks, ja kontaktlēcas izmantos pāris reizes nedēļā, vai nepilnu dienu (piemēram, tikai treniņos);

· Nepieciešama rūpīga kopšana, lai izvairītos no nosēdumu uzkrāšanās un infekciju riska.

Uzticams lēcu interneta veikals

Papildini savus kontaktlēcu krājumus, izmantojot ērtu iepirkšanos Manaslecas.lv tiešsaistes veikalā! Šeit varēsi viegli atlasīt vajadzīgos lēcu veidus, norādīt to parametrus un saņemt sev ērtā veidā – ar kurjeru, pakomātos, pasta nodaļā un citviet! Vairāk informācijas – Manaslecas.lv.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šogad skolas gaitas Daugavpils izglītības iestādēs uzsāka 875 pirmklasnieki.
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī izveidoti divi vakcinācijas centri
Наступила весна. Сегодня Пасха. Пасха — это древний, языческий праздник весеннего солнцестояния, который праздновали за долго до эпохи христианства. Издревле разные народы Европы праздновали Пасху как праздник весеннего равноденствия. Пасха — это праздник жизни и плодородия. Пасха — это праздник в честь германской Богинии Остары. Остара является Богиней весны и рассвета. Она очень добродушная Богиня. С незапамятных времен люди поклонялись Богине Остаре. Даже в современной Европе люди продолжают верить и молиться великой Богине весны и рассвета – Остаре. Сила Богини Остары велика. Она является дарительницей жизни. Старинная легенда гласит, что на Пасху Богиня Остара отправляет в каждый дом кролика, чтобы узнать, как там поживают домочадцы. За это она разрешает кроликам раз в год класть яйца для людей. Это очень добрая и милая легенда, которая рассказывает нам о благородной Богине Остаре. Так как в этом году в Латвии до сих пор продолжается пандемия коронавируса (covid-19), эту пасху будем праздновать осторожно, соблюдая все меры безопасности.
Да благословят нас Боги! Да благословит нас Богиня Остара! С Пасхой!
С уважением, жрец Богини Остары
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#ПраздникВесны #ВесеннееСолнцестояние #Пасха #04.04.2021. #05.04.2021. #язычество #БогиняОстара #Остара #БогиняВесны #БогиняРассвета #счастье #успех #удача #Skolnieciņš #svētezers Sīkāk...
Daugavpilī izveidoti divi vakcinācijas centri
Ir aizvadīs 4. aprīlis. Ir aizvadīta pirmā Lieldienu diena. Šodien, 5. aprīlī, ir otrā Lieldienu diena. Lieldienas ir enerģētiski spēcīgi svētki, kad izdodas visi pagāniskie rituāli. Lieldienu laiks ir īstais laiks, lai burtos un veiktu dažādus maģiskus rituālus. Pavasara saulstāvju spēks ir bezgalīgs! Diemžēl latviski runājošajā internetā praktiski nav informācijas par senajiem pagāniskajiem rituāliem, par senajiem Dieviem un dažādām pagāniskajām ticībām (tradīcijām). Turpretī gan angļu valodā, gan krievu valodā var atrast daudz vērtīgas informācijas. Ezotērikas centra “PROVIDA” interneta vietnē var atrast daudzveidīgu informāciju par dažādām ezotēriskajām praksēm (sīkāka informācija šeit: provida.tv/posts/ ). Šeit var atrast iedvesmu dažādu sentēvu pagānisko rituālu veikšanai. Protams, daļa no ezotēriskas centra “PROVIDA” mājaslapā (provida.tv) pieejamo rituālu ir veidoti uz kristietības bāzes. Taču pārveidojot šos rituālus (aizvācot no tiem jebkādus kristietības simbolus un aizvietojot tos ar sentēvu Dieviem un senlatvju spēka zīmēm), tie noderēs jebkuram praktizējošam pagānam. No dažādiem maģiskiem rituāliem nevajag baidīties, jo tie ir daļa sentēvu pagāniskajām tradīcijām. Atšķirībā no kristietības dažādas pagāniskās ticības uz maģiju raugās pozitīvi un draudzīgi. Nevajag sevi ierobežot ar vecām kristietības dogmām, jo tagad ir 21. gadsimts, tagad ir pagānu laiks. Lai dzīvo pagāni! Lai dzīvo Latvju Dievi! Priecīgas Lieldienas!
Svētīgas Lieldienas mums visiem vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#PROVIDA #Lieldienas #PavasaraSaulstāvji #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #LatvjuZīmes #rituāli #ticība #lūgšanas #buršanās #pagāni #sentēvi #tradīcijas #iecietība #sirsnība #laipnība #Skolnieciņš
Sīkāk...
Daugavpilī izveidoti divi vakcinācijas centri
Nemanot ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir pamošanās un pārtapšanas laiks. Lieldienas ir seni gadskārtu svētki, tāpēc aizslaucīsim ziemas putekļus un sārņus, ļaujot vaļu pavasarim un pārmaiņām! Uzrušināsim dobes piemājas dārzā. Iedēstīsim sēkliņas zemē. Ik dienas vērosim, kā asni zeļ un zaļo. Vairosim savās sirdīs cerību un mīlestību. Atradīsim laiku sev un realizēsim savus sapņus. Sāksim ko jaunu, iedrošināsim cits citu un stiprināsim ziemas un pandēmijas nogurdināto pasauli ar pozitīvu un radošu enerģiju! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem! Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Priecīgas Lieldienas un skaistu pavasari!
Svētīgas Lieldienas mums visiem vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#kovid-19 #covid-19 #pandēmija #Lieldienas #PavasaraSaulstāvji #04.04.2021. #05.04.2021. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #auglība #bagātība #pārticība #veiksme #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs
Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top