Svētdiena,
11.aprīlis 2021
Vārda dienas: Hermanis, Vilmārs, Марк, Кирилл, Остап Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Chrono.lv - Šveices rokas pulksteņi internetā

16.03.2021
Jau kopš 2004. gada, kad Latvija iestājās Eiropas Savienībā, un 2007. gada, kad kļuvām par Šengenas zonas dalībvalsti, mūsu valsts bauda patīkamus atvieglojumus ceļošanā uz šo organizāciju dalībvalstīm. Tādā veidā Latvijas iedzīvotāji iepazīstas ar citām kultūrām, apgūst cita veida domāšanu, paaugstinot savu dzīves līmeni. Esam tuvāk piekļuvuši arī pulksteņu mekai Šveicei. Šobrīd Latvijā ir šo pulksteņu profesionāli pazinēji ne tikai to pārdošanā, bet arī labošanā. Vecrīgā ar to nodarbojas Chrono.lv.

Plašākais Šveices rokaspulksteņu katalogs Baltijā

Tieši pie mums Latvijā šobrīd ir lielākais luksus rokas pulksteņu un juvelierizstrādājumu interneta veikals visā Ziemeļeiropā. Chrono.lv ir nopērkami vairāk nekā 15’000 dažādu augstas kvalitātes rokas pulksteņu un juvelierizstrādājumu. Visi nopērkamie pulksteņi un arī rotas lietas ir pārbaudīti oriģināli. Visām precēm līdzi nāk garantija. Pārsvarā rokaspulksteņi ir jauni, nelietoti un nopērkami oriģinālajos iepakojumos. Tie, kas ir lietoti, ir bez vizuāliem vai iekšējiem defektiem. Arī tiem tiek dota vismaz 1 gada garantija.
 
Chrono.lv vairāk atradīsi rokas pulksteņus nekā luksus rotas lietas. Ne velti kompānijas nosaukums ir tieši tāds. Glaunie rokas pulksteņi ir sašķiroti vispirms pēc zīmola nosaukuma. Lai atrastu savu sapņu pulksteni, meklētājā nepieciešams ievadīt atbilstošos kritērijus - pēc piemērotības dzimumam, kolekcijas nosaukumu un visbeidzot - cenu. Ja vēlies apskatīt visu zīmolu pulksteņus noteiktā cenu kategorijā, izdarīt to var šeit: https://chrono.lv/pulksteni.
 
Tu vari nopirkt pilnīgi jaunu rokas pulksteni vai arī tādu, kas ir nedaudz lietots. Lietotie luksus pulksteņi nebūt nav tādi, kādus nereti iespējams atrast lietoto preču vai antikvariātu veikalos. Viss, kas atšķirsies - iespējams, nedabūsi šo pulksteni oriģinālajā kastītē vai tam nebūs līdzi lietošanas instrukcija. Vizuālais izskats būs tik pat šarmējošs kā jaunam pulkstenim. Garantija tiek dota arī lietotajiem luksus pulksteņiem. Parasti pulksteņu meistari dod 1 - 5 gadu garantiju.
 
Visdrošākais Šveices rokas pulksteņu remonts

Luksus rokas pulksteņi tik pat kā neplīst. Arī skrāpējumus ieraudzīt var diezgan reti, tāpēc ka to ražošanā tiek izmantoti visaugstvērtīgākie materiāli, kas ir nopulēti neskaitāmas reizes. Uz servisu tie tomēr reizēm ir jāaiznes, jo smalkajos mehānismos iekļuvušie mazie puteklīši var traucēt tiem tikšķēt precīzos laika intervālos.
 
Ilgi mācījušies, pieredzējušie meistari turpat, Chrono.lv īpaši aprīkotajās telpās tos atvērs, iztīrīs un nepieciešamības gadījumā nomainīs arī kādu detaļu. Chrono.lv izmanto tikai oriģinālās zīmolu rezerves daļas. Nav jābaidās, ka dārgais pulkstenis varētu tikt vēl vairāk sabojāts, jo pulksteņu meistarus vada rokas pulksteņu profesionālis Ervīns Undelis, kas ieguvis Šveices ražotāju Maurice Lacroix un Raymond Weil sertifikātus.
 
Chrono.lv pulksteņu servisa speciālisti darbojas izmantojot Bergeon un Breitling instrumentus, kā arī Elma, Greiner un Witschi aparatūru. Ļoti iespējams, ka Tev tas neko neizsaka, taču šī aparatūra rokas pulksteņu pasaulē tiek augsti novērtēta. Ja Tavam pulkstenim būs nepieciešama tehniskā apkope, tad varēsi pats par to pārliecināties. Jāpiebilst, ka katru rokas pulksteni pirms pārdošanas meistari ir pārbaudījuši, izmantojot tieši šos instrumentus.
 


Iespēja iemainīt esošu Šveices pulksteni pret jaunu vai pārdot

Ja Tu jau esi mazliet pieredzējušāks luksus pulksteņu nēsātājs un Tavas kaprīzes ir augušas līdz kādam citam modelim, tad to iegādāties varēsi ar pamatīgu atlaidi, ja Chrono.lv nodosi savu jau nedaudz panēsāto pulksteni. Chrono.lv būs pateicīgs, ja būsi saglabājis arī oriģinālo pulksteņa kastīti, sertifikātu, garantijas talonu un lietošanas instrukciju. Šīs lietas kalpos par pierādījumu, ka Tevis dotais rokas pulkstenis ir oriģināls.
 
Savu sapņu pulksteni varēsi izvēlēties no tādiem zīmoliem kā Audemars Piguet, Breguet, Breitling, Cartier, Hysek, IWC, Ulysse Nardin, Rolex un citiem visā pasaulē zināmiem. No Rīgas uz Daugavpili vai jebkuru citu Latvijas vai citas valsts pilsētu to nogādās TNT Door to Door kurjers.
 
Ekskluzīvas rotas īpašiem notikumiem

Chrono.lv interneta veikalā iespējams iegādāties arī augstākās kvalitātes rotas lietas. Šādas rotas maksā no 900 līdz 90’000 eiro. Dārgākie ir Boucheron zīmola juvelierizstrādājumi. Šeit atradīsi arī populārās Cartier, sirdsformas Chopard, dimantu ieskautās Jewellery un meitenīgās Pasquale Bruni rotas lietas. Kārtīgi izpētīt tās vari šeit: https://chrono.lv/juvelierizstradajumi.
 
Chrono.lv mājas lapā ieraudzīsi gan auskarus, gan gredzenus, kaklarotas un rokassprādzes. Sev interesējošās rotas varēsi atlasīt pēc zīmola, materiāla un cenas. Visi interneta veikalā pieejamie juvelierizstrādājumi pagaidām domāti tikai sievietēm. To aprakstos norādīta galvenā informācija par konkrēto rotu. Ja rotas lietu kāds jau būs nēsājis, arī tas būs norādīts preces aprakstā.
 
Iepriecinoši, ka arī reiz lietotajām rotām ir garantijas talons. Galu galā vari būt drošs, ka arī luksus rotas lietas tik pat kā nenonēsājas. Skrāpējumi var rasties tikai retos gadījumos. Interesanti, ka skrāpējumu pazīmes vienmēr būs redzamas Cartier slavenajai Love Bracelet. Domājams, ka tik populāram produktam tas būtu pieļaujams tikai tāpēc, ka tāds ir iecerētais koncepts - laikam ejot, arī mīlestība mūsu dzīvēs atstāj savas pēdas.
 
Izpēti katalogu un atrodi savu rokaspulksteni!

Jauna rokas pulksteņa vai augstākās klases juvelierizstrādājumu iegādāšanās ir gana nopietna investīcija, tāpēc ir saprotams, ka šādam pirkumam nepieciešams laiks, lai izsvērtu visus par un pret. Uz vietas, veikalā, parasti pārņem nemierīgas izjūtas. Pārdevējs bieži vien izdara savu spiedienu, turklāt arī Tev kā pircējam visticamāk negribas pārāk ilgi uzturēties iekštelpās. Tikai izpētīt vai pat iegādāties luksusa produktu internetā ir brīnišķīga priekšrocība, ko piedāvā Chrono.lv. Nejūtoties neērti, pie sava iecerētā rokas pulksteņa vai gredzena foto varēsi pavadīt kaut stundām ilgi, līdz nosvērsies par labu kādai izvēlei.
 
Chrono.lv strādā laipni un atsaucīgi klientu konsultanti, kas atbildēs uz Tev interesējošiem jautājumiem gan telefona sarunā, gan whatsapp ziņā vai e-pastā. Skaties mājas lapas kontaktu sadaļā un uzzini vairāk!
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šogad skolas gaitas Daugavpils izglītības iestādēs uzsāka 875 pirmklasnieki.
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī izveidoti divi vakcinācijas centri
Наступила весна. Сегодня Пасха. Пасха — это древний, языческий праздник весеннего солнцестояния, который праздновали за долго до эпохи христианства. Издревле разные народы Европы праздновали Пасху как праздник весеннего равноденствия. Пасха — это праздник жизни и плодородия. Пасха — это праздник в честь германской Богинии Остары. Остара является Богиней весны и рассвета. Она очень добродушная Богиня. С незапамятных времен люди поклонялись Богине Остаре. Даже в современной Европе люди продолжают верить и молиться великой Богине весны и рассвета – Остаре. Сила Богини Остары велика. Она является дарительницей жизни. Старинная легенда гласит, что на Пасху Богиня Остара отправляет в каждый дом кролика, чтобы узнать, как там поживают домочадцы. За это она разрешает кроликам раз в год класть яйца для людей. Это очень добрая и милая легенда, которая рассказывает нам о благородной Богине Остаре. Так как в этом году в Латвии до сих пор продолжается пандемия коронавируса (covid-19), эту пасху будем праздновать осторожно, соблюдая все меры безопасности.
Да благословят нас Боги! Да благословит нас Богиня Остара! С Пасхой!
С уважением, жрец Богини Остары
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#ПраздникВесны #ВесеннееСолнцестояние #Пасха #04.04.2021. #05.04.2021. #язычество #БогиняОстара #Остара #БогиняВесны #БогиняРассвета #счастье #успех #удача #Skolnieciņš #svētezers Sīkāk...
Daugavpilī izveidoti divi vakcinācijas centri
Ir aizvadīs 4. aprīlis. Ir aizvadīta pirmā Lieldienu diena. Šodien, 5. aprīlī, ir otrā Lieldienu diena. Lieldienas ir enerģētiski spēcīgi svētki, kad izdodas visi pagāniskie rituāli. Lieldienu laiks ir īstais laiks, lai burtos un veiktu dažādus maģiskus rituālus. Pavasara saulstāvju spēks ir bezgalīgs! Diemžēl latviski runājošajā internetā praktiski nav informācijas par senajiem pagāniskajiem rituāliem, par senajiem Dieviem un dažādām pagāniskajām ticībām (tradīcijām). Turpretī gan angļu valodā, gan krievu valodā var atrast daudz vērtīgas informācijas. Ezotērikas centra “PROVIDA” interneta vietnē var atrast daudzveidīgu informāciju par dažādām ezotēriskajām praksēm (sīkāka informācija šeit: provida.tv/posts/ ). Šeit var atrast iedvesmu dažādu sentēvu pagānisko rituālu veikšanai. Protams, daļa no ezotēriskas centra “PROVIDA” mājaslapā (provida.tv) pieejamo rituālu ir veidoti uz kristietības bāzes. Taču pārveidojot šos rituālus (aizvācot no tiem jebkādus kristietības simbolus un aizvietojot tos ar sentēvu Dieviem un senlatvju spēka zīmēm), tie noderēs jebkuram praktizējošam pagānam. No dažādiem maģiskiem rituāliem nevajag baidīties, jo tie ir daļa sentēvu pagāniskajām tradīcijām. Atšķirībā no kristietības dažādas pagāniskās ticības uz maģiju raugās pozitīvi un draudzīgi. Nevajag sevi ierobežot ar vecām kristietības dogmām, jo tagad ir 21. gadsimts, tagad ir pagānu laiks. Lai dzīvo pagāni! Lai dzīvo Latvju Dievi! Priecīgas Lieldienas!
Svētīgas Lieldienas mums visiem vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#PROVIDA #Lieldienas #PavasaraSaulstāvji #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #LatvjuZīmes #rituāli #ticība #lūgšanas #buršanās #pagāni #sentēvi #tradīcijas #iecietība #sirsnība #laipnība #Skolnieciņš
Sīkāk...
Daugavpilī izveidoti divi vakcinācijas centri
Nemanot ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir pamošanās un pārtapšanas laiks. Lieldienas ir seni gadskārtu svētki, tāpēc aizslaucīsim ziemas putekļus un sārņus, ļaujot vaļu pavasarim un pārmaiņām! Uzrušināsim dobes piemājas dārzā. Iedēstīsim sēkliņas zemē. Ik dienas vērosim, kā asni zeļ un zaļo. Vairosim savās sirdīs cerību un mīlestību. Atradīsim laiku sev un realizēsim savus sapņus. Sāksim ko jaunu, iedrošināsim cits citu un stiprināsim ziemas un pandēmijas nogurdināto pasauli ar pozitīvu un radošu enerģiju! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem! Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Priecīgas Lieldienas un skaistu pavasari!
Svētīgas Lieldienas mums visiem vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#kovid-19 #covid-19 #pandēmija #Lieldienas #PavasaraSaulstāvji #04.04.2021. #05.04.2021. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #auglība #bagātība #pārticība #veiksme #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs
Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top