Svētdiena,
28.februāris 2021
Vārda dienas: Justs, Skaidra, Skaidrīte, Анисим, Евсей, Ефросинья Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Ērts finanšu problēmu risinājums

28.10.2019
Patēriņa kredīts – tas ir universāls finanšu produkts, kas piemērots jebkuru naudas problēmu risināšanai. Saņemt patēriņa kredītu iespējams ne tikai bankā, bet arī privātās kredītkompānijās. Ja ir vēlme noformēt patēriņa kredītu, aizņēmējam jāsaprot, ka tas nav ātrais kredīts, kuru izsniedz jebkura mikrofinanšu organizācija. No ātrajiem kredītiem patēriņa kredīts atšķiras ar lielāku skaidras naudas summu un ilgtermiņa atmaksas periodu. Tieši tāpēc patēriņa kredīts ir daudz izdevīgāks par parastajiem ātrajiem kredītiem un ir vispopulārākais finanšu instruments. 

Ar kādiem nosacījumiem tiek izsniegts patēriņa kredīts 

Pirmkārt, jebkura kredīta noformēšana var prasīt no aizņēmēja papildus izdevumus. Tieši kādus izdevumus paredz konkrētā banka vai kreditors, jūs varat redzēt finanšu kompānijas oficiālajā lapā vai kredītlīgumā. Otrkārt, iesniegt pieteikumu patēriņa kredīta saņemšanai jūs varat online ar internetbankas palīdzību. 

Lai sīkāk uzzinātu, kas ir patēriņa aizņēmums, izskatīsim Swedbank piedāvāto programmu, kas ir līdere Latvijas finanšu tirgū. Swedbank patēriņa aizņēmuma nosacījumi ļauj aizņēmējam izmantot kredītu pat auto iegādei, jo maksimāli pieejamā summa šajā programmā ir 12 tūkstoši eiro. Patēriņa kredīta atmaksas periods Swedbank (6 mēneši – 5 gadi) dod iespēju aizņēmējam norēķināties par lieliem pirkumiem, neizjūtot finansiālo spriedzi. 

Swedbank ir pratusi iekarot savu klientu atzinību, jo šajā bankā iespējams: 

1. pašam noteikt ikmēneša maksājuma atmaksas datumu un laiku; 
2. ērti lietot internetbanku, kas ļauj acumirklī noteikt jūsu iespējas (uz kādu kredīta summu jūs varat cerēt); 
3. nemaksāt slēpto komisijas maksu;
4. atmaksāt Swedbank kredītu pirms termiņa bez soda naudām.

Swedbank internetbanka palīdz saviem klientiem sekot līdzi patēriņa kredītu atmaksas grafikam, kā arī nepieciešamības gadījumā mainīt parāda atgriešanas nosacījumus, ja klients gribēs pilnībā vai daļēji atmaksāt kredītu. Swedbank patēriņa kredīta nosacījumi ir piemēroti daudziem, jo kreditors jau sākumā atrunā katru kredītlīguma punktu. Šī aizņēmuma procentu likme sākas no 15%, bet, saņemot naudu, klientam nākas maksāt komisijas maksu 2% apmērā no kopējās kredīta summas (bet ne mazāk kā 25 eiro). Tāpat Swedbank piedāvā saviem klientiem iespēju atteikties no noformētā kredīta 14 dienu laikā no naudas saņemšanas brīža. Bet, pieņemot šādu lēmumu, aizņēmējam nāksies ne tikai atgriezt visu naudas summu, bet arī aprēķināto procentu likmi par izmantotajām dienām.  

Swedbank patēriņa kredītu iespējams atmaksāt pat bez aizņēmēja līdzdalības – minimālais maksājums tiks automātiski atskaitīts no jūsu konta. 

Patēriņa kredītu prasības 

Ja patēriņa kredīta summa sasniegs vairākus tūkstošus eiro, tad prasības aizņēmējam būs stingrākas. Standarta patēriņa kredīta prasības ir aptuveni šādas (Swedbank piemērs): 

aizņēmēja vecums nedrīkst būt mazāks kā 18 gadi; 
aizņēmēja ienākumi pēc visu nodokļu un obligāto izdevumu nomaksas nedrīkst būt mazāki kā 340 eiro; 
ja esat nolēmis noformēt Swedbank patēriņa kredītu ar galvojumu, tad jūsu ģimenes budžets nedrīkst būt mazāks kā 700 eiro mēnesī; 
lai parakstītu kredītlīgumu, jums ir oficiāli jāstrādā vienā un tajā pašā darbavietā ne mazāk kā pusgadu, stažēšanās laiks netiek ņemts vērā; 
ja brīdī, kad esat vērsies pēc kredīta Swedbank, jūsu darba alga ienāk citas bankas kontā, jums ir jāparūpējas, lai jūsu ienākumi tiktu pārskaitīti uz Swedbank kontu nākamo trīs mēnešu laikā, vēlāk visu kredīta atmaksas periodu jūsu darba algai obligāti jāienāk tikai Swedbank kontā. 

Lai aizņēmējs jau iepriekš varētu novērtēt savas iespējas, Swedbank savā lapā ir izvietojusi ērtu kredītu kalkulatoru, kas izstrādāts tieši patēriņa kredīta noformēšanai. Ja vēl meklējat līdzīgus šī kreditora produktus, varat izskatīt iespēju noformēt kredītkarti ar atlaižu periodu vai patēriņa kredītu mājokļa iegādei. Kredītu noformēšana Swedbank notiek samērā ātri un neprasa vairāk kā dažas dienas. 

Kur vēl iespējams noformēt patēriņa kredītu? 

Bez lieliem finanšu flagmaņiem Latvijā pastāv arī citas kredītkompānijas privāto investoru veidā. Daudziem aizņēmējiem ir daudz izdevīgāk vērsties tieši pie šādiem kreditoriem. Kredītorganizācijas nedrīkst salīdzināt ar mikrofinanšu kompānijām, jo tās ļauj saņemt patēriņa aizņēmumus ar ilgtermiņa atmaksas periodu, bet to procentu likmes būtiski neatšķiras no banku likmēm. 

Patēriņa kredītu galvenā priekšrocība finanšu kompānijās ir tā, ka nav stingru prasību aizņēmējam. Klientam ir jābūt pilngadīgai personai ar pastāvīgu reģistrāciju LR teritorijā. Visas pārējās prasības kreditori nosaka individuāli. Ja bankā esat saņēmuši atteikumu pat, lūdzot nelielu summu, jo jūsu kredītvēsture ir negatīva, tad kredītkompānijā jūs garantēti saņemsiet naudu, bet ar augstākiem procentiem. 

Viens no šādiem kreditoriem, Latvijas Kredītu Centrs, kas atrodas Rīgā, piedāvā iespēju noformēt patēriņa kredītu līdz 10 tūkstošiem eiro ar atmaksas termiņu līdz 6 gadiem. Turklāt Latvijas Kredītu Centrs ļauj noformēt kredītu pat tiem klientiem, kam nav oficiālu ienākumu. Vēl viens lojalitātes punkts šai kompānijai ir tas, ka kredītlīdzekļus iespējams saņemt ar kurjeru un tādā pašā veidā parakstīt arī kredītlīgumu. Tāpēc, vēršoties patstāvīgās kredītkompānijās, jūs saņemat to pašu naudu, ko bankā, bet, iesniedzot kredīta pieteikumu, aizņēmējiem ir lielākas iespējas cerēt uz pozitīvu lēmumu. Savukārt dokumentu parakstīšana prasīs tikai dažas stundas. 

Rīgā un Latvijā ir daudz šādu kredītorganizāciju. Lai atrastu vispareizāko risinājumu, nākamais aizņēmējs var izmantot salīdzināšanas tīmekļa vietnes un uz ātrās analīzes pamata piemeklēt sev maksimāli izdevīgu variantu. Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Nedēļas skaitlis
Šogad skolas gaitas Daugavpils izglītības iestādēs uzsāka 875 pirmklasnieki.
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Varētu atļaut mazo veikalu darbību un skaistumkopšanas pakalpojumus
Saltā ziema jau iet uz beigām. Šogad ziema bija īpaši auksta. Varēja gan slēpot, gan slidot. Tik diemžēl šos ziemas priekus aizēnoja kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss ir nelūgts ciemiņš mūsu zemē. Ministru kabinets Latvijas Republikā ir izsludinājis ārkārtas stāvokli līdz 6. aprīlim. Pašreiz visā Latvijā ir ieviesti stingri ierobežojumi, lai mazinātu saslimstību ar šo ļauno vīrusu. Ārkārtas stāvokļa laiks šķiet nepatīkams un sagādā daudz sadzīvisku grūtību. Par spīti ārkārtējam stāvoklim valstī, saglabāsim savās sirdīs un prātos mieru. Nenokārsim degunu grūtību priekšā! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Atvērsim savā namā logu un ielaidīsim Latvju Dievu dievišķo enerģiju savā mājoklī. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntes, lai attīrītu savu mājokli no negatīvas enerģijas. Iedegsim zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei – mūsu mīļajai un labajai Dievietei. Iedegsim dzeltenu svecīti uz galda par godu Laimai – Likteņa Dievietei. Iedegsim pelēku svecīti uz galda par godu Veļu Mātei – Nāves Dievietei. Iedegsim tumši zilu svecīti uz galda par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Iedegsim baltu svecīti uz galda par godu mūsu drosmīgajiem un brīvajiem sentēviem. Lūgsim Latvju Dievu svētību no visas sirds. Ar ticību Latvju Dieviem pārvarēsim šo kovid-19 sērgu kopā. Nepadosimies, mani mīļie tautieši! Tikai vienota tauta ir spēks. Būsim brīvi savā sentēvu pagāniskajā ticībā! Būsim vienoti kā tauta ticībā Latvju Dieviem! Latvju Dievi ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Latvju Dievi ir palīdzējuši mūsu tautai pārvarēt krīzes, grūtības un nelaimes. Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs un neatstās mūs nelaimē vienus! Latvju Dievi vienmēr ir mums līdzās. Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar labestību un mīļumu, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #kadiķis #vērmele #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #PozitīvāEnerģija #saticība #iecietība #sapratne #svētbirzs Sīkāk...
Katram svētku sajūtu un eglīti
Kopš senatnes latviešus dēvē par arāju tautu. Zemkopība ir katra latvieša gēnos. Latvijas iedzīvotāju mīlestība pret Dabas Māti ir iedzimta. Bez mazdārziņa nevar iztikt neviens kārtīgs laucinieks. Kaut arī mūsdienas audzēt dārzeņus savai mājsaimniecībai ir kļuvis finansiāli neizdevīgi, taču mazdārziņš var uzlabot apkārtējo ainavu. Lai apliecinātu savu uzticību Dabas Mātei, nelietosim mazdārziņos biocīdus: insekticīdus, herbicīdus un fungicīdus. Būsim uzticīgi Dabas Mātei ne tikai ar vārdiem, bet arī ar darbiem. Nelietosim pārmērīgi slāpekli saturošos minerālmēslus. Slāpekļskābes sāļi ļoti labi šķīst ūdenī, ja tos pārmērīgi lieto, tad augi tos nevar uzsūkt un tie skalojas gruntsūdeņos. Rūpēsimies par apkārtējo vidi. Stādīsim savos mazdārziņos mūsu tautas svētkokus – pīlādžus un kadiķus. Šie koki dāvā mums Latvju Dievu svētību, kā arī pasargā mājas iemītniekus no ļauna. Katra latvieša mazdārziņā ir jābūt svētakmenim, uz kura atstāt ziedojumus Latvju Dieviem. Vēlams uzstādīt arī kāda Latvju Dieva elku. Visvarenais Pērkons – Debesu Tēvs ir viens no spēcīgākajiem pašmāju Dieviem. Pērkona elks dāvā mājas iemītniekiem spēku un aizsardzību, bet Dievietes Laimas elks dāvā veiksmi un bagātību. Latvju Dievu svētība ir vajadzīga katram latvietim, jo tikai vienota tauta ir spēks. Būsim brīvi un vienoti savā ticībā. Ticību Latvju Dieviem neviens iebrucējs mums nespēs atņemt! Godāsim Dabas Māti. Godāsim Latvju Dievus. Būsim gādīgi saimnieki savās mājās. Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi dāvā mūsu tautai spēku un drosmi! Visa slava Latvju Dieviem!
Saticību mums visiem no sirds vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #mazdārziņi #pīlādzis #kadiķis #svētkoki #ZaļāDomāšana #svētakmens #rituāli #buršanās #pagāni #saticība #auglība #izaugsme #ilgspēja #Senpokaiņi #PokaiņuMežs Sīkāk...
Rosinās atvērt grāmatnīcas un arī ļaut tirgot stādus un sēklas
Kopš senatnes latviešus dēvē par arāju tautu. Zemkopība ir katra latvieša gēnos. Latvijas iedzīvotāju mīlestība pret Dabas Māti ir iedzimta. Bez mazdārziņa nevar iztikt neviens kārtīgs laucinieks. Kaut arī mūsdienas audzēt dārzeņus savai mājsaimniecībai ir kļuvis finansiāli neizdevīgi, taču mazdārziņš var uzlabot apkārtējo ainavu. Lai apliecinātu savu uzticību Dabas Mātei, nelietosim mazdārziņos biocīdus: insekticīdus, herbicīdus un fungicīdus. Būsim uzticīgi Dabas Mātei ne tikai ar vārdiem, bet arī ar darbiem. Nelietosim pārmērīgi slāpekli saturošos minerālmēslus. Slāpekļskābes sāļi ļoti labi šķīst ūdenī, ja tos pārmērīgi lieto, tad augi tos nevar uzsūkt un tie skalojas gruntsūdeņos. Rūpēsimies par apkārtējo vidi. Stādīsim savos mazdārziņos mūsu tautas svētkokus – pīlādžus un kadiķus. Šie koki dāvā mums Latvju Dievu svētību, kā arī pasargā mājas iemītniekus no ļauna. Katra latvieša mazdārziņā ir jābūt svētakmenim, uz kura atstāt ziedojumus Latvju Dieviem. Vēlams uzstādīt arī kāda Latvju Dieva elku. Visvarenais Pērkons – Debesu Tēvs ir viens no spēcīgākajiem pašmāju Dieviem. Pērkona elks dāvā mājas iemītniekiem spēku un aizsardzību, bet Dievietes Laimas elks dāvā veiksmi un bagātību. Latvju Dievu svētība ir vajadzīga katram latvietim, jo tikai vienota tauta ir spēks. Būsim brīvi un vienoti savā ticībā. Ticību Latvju Dieviem neviens iebrucējs mums nespēs atņemt! Godāsim Dabas Māti. Godāsim Latvju Dievus. Būsim gādīgi saimnieki savās mājās. Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi dāvā mūsu tautai spēku un drosmi! Visa slava Latvju Dieviem!
Saticību mums visiem no sirds vēlot, Skolnieciņš no svētupītes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #mazdārziņi #pīlādzis #kadiķis #svētkoki #ZaļāDomāšana #svētakmens #rituāli #buršanās #pagāni #saticība #auglība #izaugsme #ilgspēja #svētupīte Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top