Trešdiena,
26.jūnijs 2024
Vārda dienas: Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns, Антонина, Анна, Савва Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Kā izvēlēties labas riepas vasaras sezonai?

30.04.2024
Lai braukšana ar auto būtu droša un komfortabla, svarīgi to aprīkot ar sezonai piemērotām riepām. Vasaras riepas ir atļautas laika posmā no 1. marta līdz 1. decembrim. Tomēr, ņemot vērā mainīgos laikapstākļus pavasarī, vairums autovadītāju drošības apsvērumu dēļ ar riepu maiņu nesteidzas - vasaras riepas vislabāko veiktspēju uzrāda tad, kad vidējā gaisa temperatūra ir sasniegusi vismaz + 7 grādus.

Kādēļ svarīgi izvēlēties sezonai atbilstošas riepas?
 
Sezonai atbilstošu riepu izvēle nodrošina labu veiktspēju tieši konkrētajai sezonai raksturīgajos laikapstākļos. Lai gan ir pieejamas arī vissezonas riepas, ar ko atļauts pārvietoties visa gada garumā, jārēķinās ar to, ka to veiktspēja nav tik laba kā konkrētajai sezonai atbilstošām riepām. Tādēļ vissezonas riepas ir labāk izvēlēties tad, ja ar auto plānots pārvietoties reti un nelielus ceļa posmus.
 
Būtiskākā ziemas un vasaras riepu atšķirība ir gumijas sastāvs. Ziemas riepas tiek izgatavotas no mīkstāka gumijas maisījuma, kas vasarai raksturīgajā karstumā negatīvi ietekmē saķeri ar ceļa virsmu, palielinās arī bremzēšanas ceļš. Šie drošības apsvērumi arī ir būtiskākais iemesls, kādēļ karstajā laikā jāizvēlas vasaras riepas. Jāpiebilst, ka atšķirīgs ir arī vasaras riepu protektora zīmējums, kas mazina akvaplanēšanas risku, kā arī nodrošina labu saķeri ar sausu un slapju ceļa virsmu.

Ko ņemt vērā, izvēloties vasaras riepas?
 
Izvēloties riepas vasaras sezonai, ņemiet vērā savus braukšanas paradumus. Tas palīdzēs saprast, kāda tipa protektora zīmējums būs piemērotākais.
 
Ja vēlaties pārliecināties par riepu veiktspēju, ieskatieties neatkarīgo riepu testu rezultātos, kas sniedz priekšstatu par būtiskākajiem parametriem - bremzēšanas ceļa garumu, izturību, saķeri un citiem.
 
Liela nozīme ir arī riepu iegādes vietai. Drošākā opcija ir uzticams riepu serviss, kur riepas tiek uzglabātas atbilstoši prasībām. Labākajos servisos ir pieejams plašs riepu klāsts visām prasībām, kā arī riepu montāža.

MMK Riepu Serviss - viss drošiem braucieniem
 
Kvalitatīvas vasaras riepas, riepu montāža, zinošu speciālistu konsultācijas - to visu nodrošina MMK Riepu Serviss. Riepu Serviss darbojas kopš 2013. gada, piedāvājot plašāko riepu klāstu un kvalitatīvus pakalpojumus. Uzziniet vairāk MMK Riepu Serviss interneta vietnē www.mmkserviss.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Tas noteikti butu interesanti...bet man paslaik ir zemenu razas laiks.esmu ogu audzetaja.vasaraa esmu aiznemta vakaros atpusos palasot zinas..bet esmu diezgan nogurusi..ziemaa vairak laika.daugavpilii hesmu bijusi kops studiju laikuem.tas bija tik sen...
Sīkāk...
facebook draugiem
Top