Trešdiena,
29.maijs 2024
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo, Охрим, Касьян, Модест, Александр Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Jautājumi - atbildes

Divu krastu radio intervija ar Intu Vaivodi

06.11.2023
Šīs nedēļas Divu krastu radio raidījuma "Jautājumi un atbildes" dalībniece ir Daugavpils Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Inta Vaivode.

Pēdējā laikā informatīvajā telpā tiek ziņots par problēmsituāciju un smago finansiālo situāciju reģionālajās slimnīcās. Izskan informācija, ka Daugavpils reģionālā slimnīca  (DRS) ir uz bankrota robežas. 

Kopš 20.10.2023. DRS amatā stājās jauna vadība: valdes priekšsēdētāja Inta Vaivode un valdes loceklis Edgars Labsvīrs.

Jaunā DRS valde jau pirmajā darba nedēļā tikās ar Veselības ministru un apsprieda konkrētus risinājumus situācijas uzlabošanai. 

Inta Vaivode skaidro esošo situāciju un informē par primārajiem uzdevumiem pacientu ārstēšanā. Kādas ir Valdes pašreizējās nu tuvākās perspektīvas darbības, lai uzlabotu finansiālo situāciju DRS?

Raidījums "Divu krastu radio" ēterā izskan pirmdienās 9.30 ar atkārtojumiem otrdienās 10:30 un 16.30, trešdienās 8.30 un 13:30.

Raidījumu iespējams klausīties 
ŠEIT.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-4/4)
Leduspuke 06.11.2023 21:28
Palasot zinas tada sajuta ka latvija ir parversta par trako maju..kur varu parnemusi psihiski slimie...nu pratini galigi kukuu..valsti vadit heprotprot tikai zagt .pienemt noziedzigus lemumus kas pretrunaa ar satversmi..covidmiljardi izzagti zelta covidgultu 60 miljoni izcabejusi..nu vairs nav naudas nekam..ne veselibas aprupei ne slimnicam...iznemot savam algam.taisas cilerkiem novilkt pedema aadu ar ipasuma nodokli un izdzit uz ielas..tur tiesam jabalso par saeimas atlaisanu kura kalpo svesam varam un iznicina valsti..ari dakteri slakteri neatpaliek kuri naudax del gatavi pat anonimi nopotet slimnicaa cilvekus.gadijums biha vakcinrealitatee aprakstits.ka bail pat tuvumaa laist.. vienkarsi sausmas par ko cilvekus parvertusi naudaskare.fui.
Leduspuke 07.11.2023 17:24
.sodien izlasiju kadu loti viedu ebreju atzinu.
.Pasaule izzudis mnevis taopec ka tajaa ir daudz cilveeku..bet tapec ka tajaa ir daudz necilveku
Leduspuke 07.11.2023 17:36
Un diemzel si necilveciba ir taa mediju piesatinata ka cilveki bez emocijam.jau sak uztvert to kaa normu.. tas nomac taa ka hegribas neko vairs lasit ...skiet ka ta plosas visas izpausmes..gan pasaulee gan sabuedribaa gimenes gan visu veidu atiecibaas.
Leduspuke 07.11.2023 17:58
Sodien manu uznanibu tirguu piesaistija kada tantina kapu vainagu tirgotaja...vinas vainadzini izskatijas gadiem stavejusi jo sunas bija kluvusas brunas..tos nepirka..bet tantuks staveja un skumji raudzijas tuksumaa.es vinu uzrunaju un pajautaju kapec sunas tik brunas..vai hav kas uz mezu aizved..un tantuks stastija ka vel nesen bizznes gaja no rokam...virs nomira.pasai pari 80 gadiem..bernu nav..ir krustmeita kura re8zem atbnes vinai preci tirgot..un vinai norakstis ipasumu....man kluva skermi.ka radieem interesee tikai tantuka manta..bet ne tantuks.kurs vel censas nopelnit kadu centu majas uzturesanai. Vai tiesam.nevar aizvest pec sunam kaut uz divam stundam. Hedelaa.nodomaju kada hecilveciba.mantrausiba un aprekins..noskumu un bezgaligi zel man kluva tantuka.nolemu vinai palidzet jo jutu tadu nepueciesamibu.aizbraucu uz majam jau bija kresla..panemu maisu un gaju pa tumsu uz mezu pec sunam...hedaudz salasiju ari ciekurus un kadikus...gribu vinai sarikot priecigu parsteigumu..lai darina vainagus grozinus.un nooelna.jo druz bus miruso pueminas diena..un daudzi pirks...un tantuks bus smaidigs..un ari manas skumjas pazudis.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Aicina uz pieredzes apmaiņas semināru par veselības veicināšanu
Ak dakterisi..tak lidz sim jus kladzinajat ka veseliba ta ir vakcinacija...cik cilveki cietusi no smagam bkaknem no jysu meligas propagandas un arstesanas metodem..es jums saku cau. Sīkāk...
“Jauniešu vasara”- sporta, atpūtas un mūzikas svētki jauniešiem
Man patik musdienu jauniesi..vini ir loti veerigi pieklajigi un izpalidzigi...biezi vien piedavaa palidzibu dazadas dzives situacijas..lietojot frazes vai varu palidzet.no autobusa izcelt bagazu..vai pahest somu..jums ir problemas..kad sapratu ka mani autoostaa gribeja apzagt...parunajamies pa dzivi..loti gudri un sakarigi..n.man vienigi skumji kad lasiju rakstus ka.covidlaikaa daudziem bija depresija un helava viniem izklaideties..bet kad to lai dara ja he jaunibaa..neapzodziet jauniesus..laujiet viniem ienemt nozimigu lomu sabiedriskas un politisjas aktivitates.jo vini ir tik tiri un kaynuma varas un aljatibas nesjarti savaa domasanaa...tikai vini car mainit pasauli..tadu ja velas to redzet..saulainu brivu un radosu. Sīkāk...
Oficiālo pilsētas peldvietu ūdens kvalitāte atbilst normai
Cik skaista ir zilo ezeru zeme...kadi dabas skati ka ne acis atraut..un ja vel udeni tiiri..atputa pasiem un turistiem
...laimigie latgalisi..jus esuet loti bagati..saudzejiet savas dabas bagatibas..esmu bijusi pie.visku ezera...bet tas bija jauniibaa...laiks skrien aatri. Sīkāk...
facebook draugiem
Top