Trešdiena,
26.jūnijs 2024
Vārda dienas: Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns, Антонина, Анна, Савва Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

DAUGAVPILS PILSĒTAS SVĒTKI 2024

Daugavpils Pilsētas svētku programma

31.05.2024

Līdz ar pavasara tuvošanos, Daugavpilī sākusies īpaša rosība un gatavošanās Pilsētas svētkiem. No 31. maija līdz 2. jūnijam Latvijas otrā lielākā pilsēta aicina svinēt savu 749. dzimšanas dienu baudot spilgtus koncertus, jaunas garšas un piedzīvojot košas emocijas.

Pilsētas svētku laikā Daugavpilī aicina izkārt Latvijas karogus

31.05.2024

Svinot Daugavpils pilsētas svētkus, no 31. maija līdz 2. jūnijam pašvaldība aicina iedzīvotājus, uzņēmējus un organizācijas pie savām ēkām izkārt Latvijas valsts karogu.

Pilsētas svētkos pieejami ūdens brīvkrāni

31.05.2024

Daugavpils pilsētas dzimšanas dienas svinību laikā pilsētas iedzīvotājiem un viesiem bez maksas pieejami ūdens brīvkrāni Dubrovina parkā un Lielā Stropu ezera Centrālajā pludmalē, kā arī Mihoelsa un Rīgas ielas krustojumā.

Pilsētas svētki: braukšana sabiedriskajā transportā būs bez maksas

30.05.2024

Šajā nedēļas nogalē svinēsim Daugavpils pilsētas svētkus “MANA PILS – DAUGAVPILS!”, kas veltīti pilsētas 749. dzimšanas dienai. Lai varētu ātrāk un ērtāk nokļūt pasākumu norises vietās, no 31. maija līdz 2. jūnijam tiks norīkoti sabiedriskā transporta papildreisi. Savukārt 1. un 2. jūnijā braukšana pilsētas sabiedriskajā transportā būs bez maksas.

Pilsētas svētkos ierobežos satiksmi vairākos ielu posmos

29.05.2024

Daugavpils Komunālās saimniecības pārvalde informē: sakarā ar Daugavpils pilsētas svētku norisi, atsevišķos ielu posmos laika periodā no 27. maija līdz 3. jūnijam noteikti satiksmes ierobežojumi. Autotransporta kustība Pilsētas svētku laikā tiks organizēta atbilstoši shēmām.

Pilsētas svētki priecēs ar gardām maltītēm un plašu tirdziņu

22.05.2024

Strauji tuvojas Daugavpils pilsētas svētki, kas norisināsies no 31. maija  līdz 2. jūnijam. To dalībniekiem trīs dienu garumā būs iespēja ne tikai baudīt daudzveidīgu koncertprogrammu, uzzināt jaunumus tūrisma un izglītības piedāvājumos, izklaidēties piepūšamajās atrakcijās, piedalīties krāšņajā svētku gājienā, vērot salūtu un just līdzi sportistu aktivitātēm, bet arī palutināt sevi ar garšīgām maltītēm āra kafejnīcās un iegādāties dažādas interesantas preces tirdziņā, kas solās būt daudzveidīgs un  plašs.

Zināms, kas uzstāsies Daugavpils pilsētas svētkos

22.05.2024

Līdz ar pavasara tuvošanos, Daugavpilī sākusies īpaša rosība un gatavošanās Pilsētas svētkiem. No 31. maija līdz 2. jūnijam Latvijas otrā lielākā pilsēta aicina svinēt savu 749. dzimšanas dienu baudot spilgtus koncertus, jaunas garšas un piedzīvojot košas emocijas.

Pirmo reizi Daugavpilī - “Tūrisma iela”!

14.05.2024

Daugavpils pilsēta atzīmēs 749. dzimšanas dienu, piedāvājot plašu aktivitāšu programmu, tai skaitā pasākumu “Tūrisma iela”, kas norisināsies no 31. maijam līdz 1. jūnijam.

Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Tas noteikti butu interesanti...bet man paslaik ir zemenu razas laiks.esmu ogu audzetaja.vasaraa esmu aiznemta vakaros atpusos palasot zinas..bet esmu diezgan nogurusi..ziemaa vairak laika.daugavpilii hesmu bijusi kops studiju laikuem.tas bija tik sen...
Sīkāk...
facebook draugiem
Top