Pirmdiena,
15.aprīlis 2024
Vārda dienas: Aelita, Gastons, Поликарп, Тит, Мария Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Bizness

Dalībai “Impulsā” var pieteikties līdz 2. maijam

10.04.2024

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība, atbalstot jaunos uzņēmējus, turpina īstenot grantu programmu  „Impulss”. Šogad, sadarbībā ar Latgales plānošanas reģionu, tajā ieviests jauns pasākums “Remigrācijas atbalsta pasākums – uzņēmējdarbības atbalsts”. Pieteikumu pieņemšana sākās 15. martā un turpināsies līdz 2. maijam.

Turpinās pieteikšanās Daugavpils pilsētas svētku tirdziņam

10.04.2024

Līdz 3. maijam tirgotāji var pieteikties dalībai Daugavpils pilsētas svētku tirdziņā, kas norisināsies no 31. maija līdz 2. jūnijam.

Seminārs biznesa uzsācējiem un strauji augošiem uzņēmumiem

25.03.2024

Aicina biznesa uzsācējus un strauji augošus uzņēmumus apmeklēt semināru “Biznesa uzsācējiem – par valsts un ES atbalsta programmām biznesa uzsākšanai un attīstīšanai.”

Apritīga biznesa modeļi gastronomijā

18.03.2024

Kafejnīcas un restorāni rada mūsu labsajūtu un iepazīstina ar daudzveidīgu, garšīgu un veselīgu pārtiku. Kvalitatīvs piedāvājums ir veiksmīga gastronomijas biznesa panākumu atslēga. Augošo pārtikas cenu un pieprasījuma pēc videi draudzīgākas pārtikas laikā HoReCa nozarei ir vajadzīgi jauni uzsvari, gatavība uzņemties izaicinājumus un izmēģināt jaunas lietas, īpaši Latgalē. Mainot veidu, kā pārtiku gatavojam un pasniedzam, var gūt lielāku peļņu un konkurētspēju, kā arī samazināt uzņēmuma vides ietekmes un piesaistīt vairāk ārvalstu un pašmāju klientu. Ja vēlies smelties iedvesmu un iemācīties ko jaunu un, ja esi ēdināšanas uzņēmuma vadītājs, pavārs vai praktikants, arī ēdināšanas jomas students vai mācībspēks no Latgales reģiona, šis pasākums ir tieši Tev!

Daugavpilī turpinās īstenot grantu programmu „Impulss”

15.03.2024

14. martā Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē izskatīts un atbalstīts jautājums par jauno uzņēmēju atbalsta programmas „Impulss” īstenošanu. 2024. gadā grantu programmas “Impulss” ietvaros ieviests jauns pasākums “Remigrācijas atbalsta pasākums – uzņēmējdarbības atbalsts” sadarbībā ar Latgales plānošanas reģionu. Pieteikumu pieņemšana sāksies 15. martā.

Projekta “UAP Latgale” noslēguma konference

05.03.2024

Tuvojoties Latgales plānošanas reģiona projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” projekta noslēgumam, aicinām pietiekties konferencei “ATBALSTĪT. IZGLĪTOT. IEDVESMOT.”, kas  notiks 2024. gada 4. aprīlī no plkst. 11:00 līdz 16:00  Augšdaugavas novada kultūras centrā “Vārpa,” Dobeles ielā 30, Daugavpilī.”. Uz konferenci īpaši tiek aicināti pašvaldību speciālisti, kas nodarbojas ar attīstības jautājumiem un uzņēmējdarbības nozari, pedagogi, izglītības pārvalžu darbinieki un pedagogi, kas saistīti ar interešu izglītības programmu “Es-uzņēmējs!” ieviešanu, pašvaldību jaunatnes lietu speciālisti,  plānošanas reģioni, uzņēmējus pārstāvošās nevalstiskās organizācijas, uzņēmēji un potenciālie investori.

Aicina uz semināru “Energoefektivitātes pasākumi uzņēmumiem”

01.03.2024

Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LPR LUC) sadarbībā ar  Finanšu institūciju ALTUM un SIA “Taikin build” rīko semināru “Energoefektivitātes pasākumi uzņēmumiem”, kura ietvaros varēs uzzināt par:

Paplašināsies LIAA sniegto pakalpojumu klāsts reģionos

01.02.2024

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) šobrīd piedāvā vairāk nekā 65 dažādus pakalpojumus uzņēmējiem, tostarp grantu atbalstu dažādu iniciatīvu īstenošanai, kuras vērstas uz eksporta attīstību vai inovāciju ieviešanu. Līdz šim reģionos bija pieejams ierobežots pakalpojumu klāsts, bet līdz ar LIAA reorganizāciju 20 reģionālajās pārstāvniecībās, kuras līdz šim bija pazīstamas kā biznesa inkubatori, uzņēmēji varēs saņemt atbalstu daudz plašākā tvērumā.

Ielu tirdzniecības kārtība 8. marta svētkos

01.02.2024

Ik gadu, sagaidot 8. martu jeb  Starptautisko sieviešu dienu, Daugavpils ielās tiek organizēta ziedu tirdzniecība. Pieteikumi no ziedu tirgotājiem Komunālās saimniecības pārvaldē tiks pieņemti jau no 1. februāra.

Izsludināta pieteikšanās inovatīvu biznesa ideju konkursam Latgalē

11.01.2024

Latgales plānošanas reģions (LPR) aicina pieteikt dalību inovatīvu biznesa ideju konkursā „Nākotnes atslēga 2024” ar iespēju vismaz 5 labākajiem biznesa ideju autoriem saņemt galveno balvu: apmaksātu pieredzes apmaiņas braucienu uz Norvēģiju, lai iepazītos ar šīs valsts labās prakses piemēriem veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstībā.

Grantu programmas Impulss 10 gadu jubilejā norisinājās Biznesa cīņas

13.12.2023

Atzīmējot Daugavpils pašvaldības grantu programmas “Impulss” 10 gadu jubileju, 8. decembrī MIKC “Daugavpils Dizaina un mākslā “Saules skola”” aizvadīts uzņēmējdarbības veicināšanas pasākums “Biznesa cīņas”.

Latgales reģiona uzņēmēji izskata iespējas piesaistīt darbaspēku ārpus ES

01.11.2023

Latgales reģiona bezdarba rādītāji ar katru gadu samazinās, taču joprojām ir divas reizes augstāki kā citos  Latvijas reģionos. Neskatoties uz to, darba devēji arvien biežāk arī Latgales reģionā kā attīstību kavējošu apstākli min tieši iespēju piesaistīt nepieciešamos darbiniekus. Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotie bezdarba mazināšanas pasākumi dot savu pienesumu bezdarba mazināšanā, tomēr darba roku pieprasījums dažās profesijās pārsniedz piedāvājumu. Iemesli darbaspēka trūkumam reģionā ar augstāko bezdarbu valstī dažādi un pieejamais risinājums nav tik vienkāršs, jo ietver ne tikai jaunu iemaņu apgūšanu bezdarba riskam pakļautos esošos nodarbinātības sektoros, bet arī mobilitāti, mājokļa pieejamību, fizisko spēju veikt attiecīgo darbu.

Ar sasniegumiem uzņēmējdarbībā dalās Daugavpils skolēni

03.10.2023

Šī gada 27. septembrī Daugavpils vispārizglītojošo skolu skolēni devās uz Rēzekni, lai piedalītos Junior Achievement Latvija (JA Latvija) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētajā reģionālajā pasākumā “Jauno uzņēmēju skola 2023”. Šādi iedvesmas un motivācijas pasākumi tiek organizēti jau vairākus gadus pamīšus gan Daugavpilī, gan Rēzeknē.

Uzņēmējus aicina pieteikt dalību Latgales dienai

12.09.2023

Turpinot aizsākto tradīciju, arī šogad Latgales plānošanas reģions aicina sagaidīt novembri ar vērienīgu tiešraides pasākumu “Latgales diena”, kas notiks 2023. gada 8. novembrī, Jaunajā Teikā, Teikums, Fantadroms, Gustava Zemgale gatve 74, Rīga.

Notika biznesa saruna “Radošums visur”

29.06.2023

14. jūnijā Daugavpils Inovāciju centrā notika biznesa sarunas "Radošums visur", kur piedalījās trīs radošo industriju pārstāvji, kas ir atzīti un cienīti savas jomas speciālisti.

Noskaidroti Grantu programmas "Impulss" uzvarētāji

13.06.2023

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība jau vairākus gadus rīko Grantu programmas “Impulss” konkursu, kura mērķis ir atbalstīt jaunos uzņēmējus, palīdzot īstenot pilsētā interesantas biznesa idejas un radīt jaunas darba vietas.

Mājražotājus aicina pieteikties dalībai “Muzikālajā jāņuzāļu tirgū”

06.06.2023

23. jūnijā Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Vienības nams” no plkst. 10.00 līdz 15.00 organizē “Muzikālo jāņuzāļu tirgu” Andreja Pumpura skvērā, Daugavpilī. 

Pieteikties dalībai “IMPULSĀ” var līdz 8. maijam

03.05.2023

Arī šogad jaunie uzņēmēji var pieteikties dalībai Daugavpils valstspilsētas pašvaldības grantu programmā “Impulss” un saņemt pašvaldības līdzfinansējumu 5000 – 15000 eiro apmērā savas biznesa idejas īstenošanai. Pieteikumi tiek pieņemti līdz 8. maijam.

"Gaso" pārdos Igaunijas uzņēmumam "Eesti Gaas"

16.04.2023

"Latvijas gāze" (LG) parakstījusi galīgu vienošanos par tai pilnībā piederošā meitasuzņēmuma – dabasgāzes sadales sistēmas operatora AS "Gaso" – pārdošanu Igaunijas uzņēmumam "Eesti Gaas", teikts LG paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".

Latvijas banku peļņa pērn – 325,046 miljoni eiro

16.03.2023

Latvijas banku sektors pagājušajā gadā strādāja ar peļņu 325,046 miljonu eiro apmērā, kas ir par 13,9% vairāk nekā 2021. gadā, liecina Latvijas Bankas publiskotie dati.

Latgales SEZ gadu uzsāk ar nozīmīgiem investīciju projektiem1

23.02.2023

Aizvadītais, 2022. gads, Latgales speciālajā ekonomiskajā zonā (Latgales SEZ) bija jaudīgs un to var dēvēt par visveiksmīgāko gadu Latgales SEZ pastāvēšanas vēsturē. Latgales SEZ pievienojās trīs jauni uzņēmumi, tika noslēgti 11 investīciju līgumi par ieguldījumu veikšanu vairāk kā 34,2 milj. eiro apmērā, tajā skaitā divi līgumi par paredzamo algu izmaksu veikšanu EUR 4,6 milj. apmērā. Līdz ar investīcijām uzņēmumu attīstībā, 2022. gadā noslēgto līgumu ietvaros Latgalē paredzēts radīt vismaz 282 jaunas darbavietas.

Latgales plānošanas reģions – nozīmīgs instruments uzņēmējdarbības atbalstam

23.12.2022

Lai veicinātu Latgales reģiona attīstību, ekonomisko izaugsmi un ilgtspējību, kā arī nodrošinātu vietējiem uzņēmējiem plašu atbalstu uzņēmējdarbības jomā, Latgales plānošanas reģions (LPR) īsteno apjomīgas ekonomiku stimulējošas programmas un ievieš jaunus reģionālus instrumentus. 

Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam” 14.raid.

15.12.2022

 “Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!

Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam” 13.raid.

12.12.2022

“Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!

Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam” 12.raid.

08.12.2022

“Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!

Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam” 11.raid.

22.11.2022

“Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!

Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam” 10.raid.

28.10.2022

“Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!

Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam” 9.raid.

26.10.2022

“Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!

Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam” 8.raid.

14.10.2022

“Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!

Noskaidroti grantu programmas “Impulss” uzvarētāji4

07.06.2022

Noslēdzies Daugavpils pilsētas pašvaldības rīkotā Grantu programma “Impulss”. Izvērtējot saņemtos pieteikumus, konkursa komiteja lēma atbalstīt 7 biznesa idejas.

« 1 2 3 ... 9 »
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Mūžībā devies Daugavpils teātra režisors un aktieris Ivars Lūsis
Lidzjutiba tuviniekuem un vina radosaa darba cienitajiem Sīkāk...
Daugavpilī būs skatāms deju koncertuzvedums „Dūd rūku, mameņ!”
Forsi Sīkāk...
Nedēļas izskaņā atgriezīsies siltums
Supper Sīkāk...
facebook draugiem
Top