Pirmdiena,
20.marts 2023
Vārda dienas: Irbe, Made, Ефрем, Василий, Капитон, Павел Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Bizness

Turpinās pieteikumu iesniegšna grantu programmai "Impulss"

13.05.2021
Līdz 17. maijam turpinās pieteikumu iesniegšana Daugavpils pilsētas domes īstenotajai grantu programmas “Impulss” konkursam. Tā ietvaros jaunajiem uzņēmējiem ir iespēja saņemt pašvaldības finansiālu atbalstu savas biznesa idejas attīstībai Daugavpilī.

Atbalstot jaunos uzņēmējus Daugavpils pilsētas dome īsteno grantu konkursu “Impulss”. Tā mērķis ir atbalstīt jaunos uzņēmējus, palīdzot viņiem īstenot pilsētā interesantas biznesa idejas un radīt jaunas darba vietas. Piedalīties konkursā var  Daugavpils komersanti, kuri uz līguma slēgšanas momentu nav vecāki par 2 gadiem, kā arī Daugavpilī ne mazāk kā vienu gadu deklarētas fiziskas personas, kuras granta saņemšanas gadījumā apņemas dibināt komercsabiedrību vai reģistrēt individuāla komersanta statusu savas biznesa idejas realizācijai. Labāko projektu autori var saņemt atbalstu līdz 7000 euro, jeb līdz 75% no atbalstāmām izmaksām. Programmas kopējais finansējums jau piekto gadu pēc kārtas ir 60 000 euro.

Piektdien, 23. aprīlī tiešsaistē norisinājās seminārs, kurā Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamenta Biznesa attīstības nodaļas speciālisti iepazīstināja interesentus ar grantu programmas “Impulss” nosacījumiem, iepriekšējo gadu uzvarētājiem, kā arī sniedza vērtīgus padomus pieteikuma anketas sagatavošanai. Informatīvajā seminārā piedalījās 10 potenciālie konkursa dalībnieki, kuri Daugavpilī attīstīt savas uzņēmējdarbības idejas.

Grantu programmas “Impulss” Daugavpils pilsētas dome īsteno kopš 2014. gada. Tās ietvaros 6 gadu laikā Daugavpils pilsētas pašvaldības atbalstu saņēmuši vairāk nekā 60 jaunie uzņēmēji Daugavpilī, kuri nākuši klajā ar unikālām un inovatīvām biznesa idejām.

Konkursa  pieteikumi jāiesniedz līdz 2021. gada 17. maijam plkst. 15.00. To var izdarīt personīgi Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamentā, K.Valdemāra 13, 304. kabinetā, iepriekš vienojoties par konkrētu iesniegšanas laiku, vai sūtot ar drošu elektronisko parakstu uz e-pasta adresi – [email protected]. Rezultātus ir plānots paziņot 21.jūnijā.

Neskaidrību gadījumā pretendenti var vērsties pie Biznesa attīstības nodaļas speciālistiem – Edvarda Sargsjana ([email protected], t: 29445490) un Tatjanas Morenko ([email protected], t: 29721198), lai saņemtu konsultācijas.


Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Kultūras centrā “Vārpa” turpinās vēsturisko deju nodarbības
Dejot man nemaz hegribas..ari dziedat ne..kaut gan esmu laba dziedataja..ko man gribas..iekseju dveselws mieru un pavasari. Sīkāk...
Augstākajām amatpersonām nākamgad alga turpinās augt
Un kapec pensijax neaug pensionariem..vai ir eetiski sev celt algas kad valsti naudas nepietuek nekam. Sīkāk...
Sandis Mesters: Jaunīšim juozina vaļsts viesture
Vai juns skiet ja veselibas aprupei ir pieskirts pietiekoss budzets garas rindas pue arstiem.pakalpojumu hepieehamibs.zaalu trukums.dardziba.nediku skolotaju streiki.. skollu likvidacija...maksliga inflacija neadekvati uzpustie komunalue pakalpojumi
utt...varbut ka jus dzivojat uz meenes un skuet ka viss ir labi...varbut juns ir ari labi..bet daudziem ir slikti.jo visatlautiba valsti rullee un nav nekadas kartibas visas jomas.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top