Ceturtdiena,
25.jūlijs 2024
Vārda dienas: Jēkabs, Žaklīna, Михаил, Федор Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Bizness

Aicina pieteikties ielu tirdzniecībai Grīvas apkaimē

10.07.2024
Komunālās saimniecības pārvalde (KSP) informē, ka 4. jūlijā Daugavpils pašvaldības domes Pilsētas saimniecības un attīstības komiteja nolēma atļaut ielu tirdzniecību Grīvas apkaimē. Ja tiks saņemti iesniegumi no tirgotājiem, galdi bez nojumes tiks uzstādīti Lielajās ielas 132 un Dostojevska ielas 2 tuvumā.

Pilsētas saimniecības un attīstības komitejas priekšsēdētājs Igors Aleksejevs uzsver: “Esam atbalstījuši iedzīvotāju lūgumu organizēt papildu pastāvīgas ielu tirdzniecības vietas Grīvas apkaimē ar piebildi, ka vispirms pašvaldībai jāsaņem iesniegumi no reāliem tirgotājiem, kas plāno šeit strādāt. Mēs labprāt atbalstīsim saimnieciskās darbības veicējus, tomēr vēlamies  novērst situāciju, ka komunālie dienesti uzstādīs galdus, kurus pēc tam neviens neizmantos. Mums ir pieredze, kad pēc iedzīvotāju pieprasījuma eksperimentāli tika uzstādīti divi galdi Mežciema skvērā, bet līdz šim Komunālās saimniecības pārvalde neizsniedza nevienu tirdzniecības atļauju, jo netika iesniegts neviens tirgotāju iesniegums.”

Pieteikties tirdzniecībai Grīvas apkaimē var klātienē KSP ēkā, Saules ielā 5A. Pieņemšanas laiks – darba dienās no plkst. 8.00 līdz 10.00. Tirgotājiem, kas vēlas pārdot lauksaimniecības produkciju, obligāti jāņem līdzi īpašuma piederību apliecinošo dokuments (Zemesgrāmata, nomas līgums). Daugavpils valstspilsētas pašvaldības saistošo noteikumu par nodevām (Nr.55, 14.11.2013.) 4.daļa nosaka, ka pašvaldības iekārtotās pastāvīgajās tirdzniecības vietās jāmaksā nodevas – 1 eiro dienā vai 3 eiro mēnesī.

Uzzināt vairāk par tirdzniecību Grīvas apkaimē un citās vietās pilsētā var, sazinoties ar KSP vides speciālisti Tatjanu Livčāni pa tālr. 65476479, 29605563 vai rakstot uz e-pasta adresi [email protected]. Informācija par ielu tirdzniecības iespējām Daugavpilī ir pieejama arī pašvaldības oficiālajā vietnē ŠEIT.

KSP atgādina, ka saskaņā ar Saistošo noteikumu par ielu tirdzniecību Daugavpilī (Nr.12, 24.03.2016.) 10. punktu pašvaldības iekārtotās pastāvīgajās tirdzniecības vietās atļauts realizēt šādas preču grupas:

Pašu saimniecībā iegūtā lauksaimniecības un tās pārstrādes produkcija (izņemot gaļas, zivju un piena produktus), biškopības produkti, pašaudzētie ziedi, pašaudzētie dārzeņu stādi, dēsti, sīpoli, augļu koku un ogulāju stādi, dekoratīvo koku un krūmu stādmateriāls, gumi, ziemcietes un sēklas;

Savvaļas ogas, augļi, rieksti, sēnes un ziedi.

KSP saņēmusi iedzīvotāju kolektīvo vēstuli ar lūgumu izvietot tirdzniecības galdus Grīvas apkaimē. Iesniegums apliecina, ka šīs apkaimes iedzīvotājiem ir liela interese par to, lai tuvāk dzīvesvietai iegādātos svaigus un vietējos produktus. Jaunas tirdzniecības vietas var veicināt vietējo uzņēmējdarbību un radīt labvēlīgus apstākļus tirgotājiem, piesaistīt vairāk apmeklētāju un potenciāli palielināt ekonomisko aktivitāti apkaimē.


 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Kapusvētki Daugavpils novada draudžu kapsētās
Здравствуйте, а когда kapussvetki в Даугавпилсе на гривском кладбище? Sīkāk...
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
facebook draugiem
Top