Trešdiena,
26.jūnijs 2024
Vārda dienas: Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns, Антонина, Анна, Савва Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Bizness

Aicina pieteikties konkursam “Sējējs 2024”

10.06.2024
Zemkopības ministrija (ZM) aicina pieteikt lauku saimniekus un uzņēmējus, jaunos zemniekus, pārtikas ražotājus kā arī ģimenes laukos konkursam “Sējējs 2024”.

No šā gada ir būtiski vienkāršota dalībnieku pieteikšana konkursam. Lai konkursa dalībnieku pieteiktu dalībai konkursā, tas līdz kārtējā gada 28. jūnijam jāpiesaka tiešsaistes pieteikuma formā tīmekļvietnē www.sejejs.lv, norādot pretendenta saimniecības vai uzņēmuma nosaukumu, atrašanās vietu (pagasts, novads, pilsēta), elektroniskā pasta adresi un tālruņa numuru (ja ir pieejami), izvirzīšanas konkursam pamatojumu un nepieciešamības gadījumā arī pievienojot papildus informāciju par pieteikto dalībnieku. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem pieteicējam nav jāiesniedz nekādi papildus dati par dalībnieka saimniecisko darbību.

Zemkopības ministrs Armands Krauze: 
“Sējēja” balvas spēja turpināties gadu no gada mums rāda skaidru zīmi par lauksaimniecības nozares pamatīgumu, vērtību un nezūdamību. ”Sējēja” laureāti apvieno pagātnes, šodienas un nākamības dimensijas, atgādinot, no kurienes mēs esam nākuši, ko esam sasnieguši un kurp mūsu ceļiem ir iespējas turpināties. Īpašs prieks, ka šogad konkursā “Sējējs” būs arī jauna nominācija – “Gada vietējās pārtikas tirgotājs”, lai apbalvotu labāko Latvijā ražotās lauksaimniecības un pārtikas produkcijas mazumtirgotāju. Mēs esam spējuši vienkāršot pieteikumu procesu, lai ikvienam ir viegli un ērti pieteikt nozares goda cilvēkus un uzņēmumus, ar kuriem visiem kopā lepoties.”

Konkursa dalībniekus šogad vērtēs deviņās nominācijās, tajā skaitā tiks pasniegta balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Dalībnieki konkursā “Sējējs 2024” tiks vērtēti nominācijās “Gada lauku saimniecība”, “Gada uzņēmums pārtikas ražošanā”, “Ģimene lauku sētā”, “Jaunais veiksmīgais zemnieks”, “Gada vietējās pārtikas tirgotājs”, “Bioloģiskā lauku saimniecība”, “Gada LEADER projekts vietējā rīcības grupā”. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, tagad šajās septiņās nominācijās pretendentus var pieteikt arī privātpersonas un juridiskās personas. Šajās nominācijās saimniecības un uzņēmumi var pieteikt arī paši savu uzņēmumu un saimniecību. Savukārt jaunajai maiņai veltīta nominācija “Rītdienas sējējs – mazpulka dalībnieks”.

Konkursā “Sējējs 2024” astoņpadsmito gadu tiks pasniegta balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Elektroniski pieteikt pretendentus balvai par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā (rakstisks pieteikums brīvā formā) var ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā līdz 28. jūnijam.

Konkursa laureāti tiks apbalvoti ar Gada balvas “Sējējs” bronzas statuju, diplomu un naudas balvu. Konkursa dalībniekus apbalvos konkursa noslēguma ceremonijā 2024. gada rudenī.
Iepazīties ar konkursa nolikumu, vērtēšanas kritērijiem un citu ar konkursu saistīto informāciju var “Sējējs” tīmekļvietnē www.sejejs.lv.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Tas noteikti butu interesanti...bet man paslaik ir zemenu razas laiks.esmu ogu audzetaja.vasaraa esmu aiznemta vakaros atpusos palasot zinas..bet esmu diezgan nogurusi..ziemaa vairak laika.daugavpilii hesmu bijusi kops studiju laikuem.tas bija tik sen...
Sīkāk...
facebook draugiem
Top