Trešdiena,
26.jūnijs 2024
Vārda dienas: Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns, Антонина, Анна, Савва Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Bizness

"Impulsa" grantu šogad ieguva 7 biznesa idejas

04.06.2024
Daugavpils valstspilsētas pašvaldība jau vairākus gadus rīko Grantu programmas “Impulss” konkursu, kura mērķis ir atbalstīt jaunos uzņēmējus, palīdzot viņiem pilsētā īstenot interesantas biznesa idejas un radīt jaunas darba vietas. Šī gada rezultāti ir apkopoti: finansējumu nolemts piešķirt 7 projektu īstenošanai.

Pilsētas saimniecības un attīstības komitejas priekšsēdētājs, konkursa vērtēšanas komisijas loceklis Igors Aleksejevs  norāda: “Arī šis gads nebija izņēmums “Impulsa” rīkošanā: neskatoties uz izaicinošo budžetu, atbalsta apmērs saglabājās iepriekšējā gada līmenī - tāpat kā līdz šim, kopējais budžets ir 60 000 eiro, minimālais granta apmērs ir 5000 eiro, bet maksimālais - 15 000 eiro. Uzņēmējdarbība rada darbavietas, tāpēc, atbalstot uzņēmējus, mēs veicinām bezdarba samazināšanu, kas rada lielākus ienākumus un labāku dzīves kvalitāti. Apsveicu šī gada uzvarētājus!”

Šajā gadā Daugavpils valstspilsētas pašvaldības izsludinātajā Grantu programmas “Impulss” konkursā tika iesniegtas 17 biznesa idejas. Konkursa vērtēšanas komisija izvērtēja 12 pieteikumus un atbalstīja 7 biznesa idejas - 2 ražošanas un 5 pakalpojumu sniegšanas projektus.

Ražošanas jomā tika atbalstīti projekti, kas plāno uzņēmējdarbību veikt konditorejas izstrādājumu un individuālo dizaina mēbeļu ražošanas nozarēs. Savukārt pakalpojumu sfērā tiks sekmēta pilsētas uzņēmumu attīstība veselības un rehabilitācijas pakalpojumos, ar inovatīvu tehnoloģiju skursteņu un dūmvadu renovācijas pakalpojumos, kā arī autoservisa, izklaides un tūrisma jomās.

Konkursa vērtēšanas komisijas priekšsēdētājs, domes priekšsēdētāja vietnieks Valērijs Kononovs 
uzsver: “Šogad mēs kārtējo reizi pārliecinājāmies, ka Daugavpilī ir attīstītas ļoti dažādas tehnoloģijas, tajā skaitā tās, kas saistītas ar inovāciju ieviešanu un izmantošanu. Tas liek ar cerību raudzīties nākotnē, jo šādu projektu īstenošana ne vien palīdz radīt jaunas darba vietas, bet arī sekmē to, ka pilsētas iedzīvotājiem kļūst pieejami jauni pakalpojumi. Arī izklaides nozare nepaliek malā. Tas nozīmē, ka ar katru gadu dzīvot Daugavpilī kļūst arvien interesantāk un ērtāk. Lai visiem granta saņēmējiem sekmīga ideju īstenošana!”Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Tas noteikti butu interesanti...bet man paslaik ir zemenu razas laiks.esmu ogu audzetaja.vasaraa esmu aiznemta vakaros atpusos palasot zinas..bet esmu diezgan nogurusi..ziemaa vairak laika.daugavpilii hesmu bijusi kops studiju laikuem.tas bija tik sen...
Sīkāk...
facebook draugiem
Top