Pirmdiena,
15.aprīlis 2024
Vārda dienas: Aelita, Gastons, Поликарп, Тит, Мария Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Bizness

Grantu programmas Impulss 10 gadu jubilejā norisinājās Biznesa cīņas

13.12.2023
Atzīmējot Daugavpils pašvaldības grantu programmas “Impulss” 10 gadu jubileju, 8. decembrī MIKC “Daugavpils Dizaina un mākslā “Saules skola”” aizvadīts uzņēmējdarbības veicināšanas pasākums “Biznesa cīņas”.

Grantu programmas “Impulss” desmitgades svinības sākās ar Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa un “Impulsa” komisijas locekļu apsveikumiem. Pasākuma turpinājumā notika dažādas aktivitātes, kas apmeklētājiem ļāva plašāk iepazīt uzņēmējdarbības atbalsta iespējas Daugavpilī.

Pārbaudīt savas zināšanas par Daugavpils pašvaldības grantu programmas pirmsākumiem un darbību ikviens varēja interaktīvā spēlē “Cik labi Tu zini programmu IMPULSS?”. “Biznesa cīņās” programmas “Impulss” iepriekšējo gadu uzvarētāji dalījās savā pieredzē un diskutēja par biznesa attīstību Daugavpilī. Savukārt pasākuma izskaņā notika tīklošanās sesija, kas sniedza iespēju apmeklētājiem uzdot jautājumus “Impulsa” dalībniekiem, kā arī veidot jaunus sakarus turpmākai sadarbībai.

Pilsētas uzņēmēji, kuri 8. decembrī piedalījās “Biznesa cīņās” atzina, ka atbalsts, ko tie saņēmuši programmas “Impulss” ietvaros ir bijis būtisks atspēriena punkts sava biznesa uzsākšanā. Dalība programmā ir devusi vērtīgu pieredzi un zināšanas, kas tika liktas lietā lai ideju pārvērstu reālā uzņēmējdarbībā.

“Impulss” ir Daugavpils valstspilsētas pašvaldības grantu programma, kuras mērķis ir atbalstīt jaunos uzņēmējus, palīdzot tiem īstenot interesantas biznesa idejas un radīt jaunas darba vietas Daugavpils pilsētā. 10 gadu laikā grantu programmas “Impulss” ietvaros atbalstīti 93 uzņēmējdarbības projekti, kopumā to īstenošanai piešķirot 505 000 eiro un ļaujot radīt 379 jaunas darba vietas.
 

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Mūžībā devies Daugavpils teātra režisors un aktieris Ivars Lūsis
Lidzjutiba tuviniekuem un vina radosaa darba cienitajiem Sīkāk...
Daugavpilī būs skatāms deju koncertuzvedums „Dūd rūku, mameņ!”
Forsi Sīkāk...
Nedēļas izskaņā atgriezīsies siltums
Supper Sīkāk...
facebook draugiem
Top