Ceturtdiena,
13.jūnijs 2024
Vārda dienas: Ainārs, Uva, Zigfrīds, Ярема, Антон Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Bizness

Aicina uzņēmējus pieteikties energoefektivitātes projektu īstenošanai

12.06.2024

Attīstības finanšu institūcija ALTUM šā gada 11. jūnijā sāka pieņemt pieteikumus projektu atlases nākamajā, 7. kārtā, Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda programmā energoefektivitātei, atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju ieviešanai un elektroauto iegādei.

Kandidātu pieteikšana Augšdaugavas novada konkursam Saimnieks 2024

10.06.2024

Augšdaugavas novada pašvaldība izsludina uzņēmēju konkursu "Saimnieks 2024". Konkursa mērķis ir apzināt un godināt novada uzņēmējus. Kandidātus ikviens mūsu novada iedzīvotājs, biedrība, uzņēmējs, pilsētu un pagastu apvienību pārvaldes vai citas organizācijas var pieteikt sākot no 21. maija līdz 11. jūnijam.

Aicina pieteikties konkursam “Sējējs 2024”

10.06.2024

Zemkopības ministrija (ZM) aicina pieteikt lauku saimniekus un uzņēmējus, jaunos zemniekus, pārtikas ražotājus kā arī ģimenes laukos konkursam “Sējējs 2024”.

"Impulsa" grantu šogad ieguva 7 biznesa idejas

04.06.2024

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība jau vairākus gadus rīko Grantu programmas “Impulss” konkursu, kura mērķis ir atbalstīt jaunos uzņēmējus, palīdzot viņiem pilsētā īstenot interesantas biznesa idejas un radīt jaunas darba vietas. Šī gada rezultāti ir apkopoti: finansējumu nolemts piešķirt 7 projektu īstenošanai.

AS “Latvijas maiznieks” atklāj Saules paneļu parku

27.05.2024

23. maijā Ziemeļu industriālajā zonā, Mazajā Viļņas ielā, atklāts AS “Latvijas maiznieks” Saules paneļu parks. Uzņēmums modernizēja savu energosistēmu, lai turpmāk varētu vēl efektīvāk ražot Daugavpilī maizes produkciju, kas plaši pazīstama gan visā Latvijā, gana arī ārpus tās robežām. Pasākumā piedalījās Daugavpils valstspilsētas pašvaldības vadība un Attīstības departamenta pārstāvji.

Ziemeļu industriālajā zonā SIA Zieglera mašīnbūve paplašinās savu darbību

24.05.2024

Daugavpils pašvaldība turpina darbu pie industriālo zonu attīstības un uzņēmējdarbības veicināšanas, kā rezultātā īpašumtiesības uz pašvaldībai piederošo neapbūvēto zemesgabalu Spaļu ielā 4k-2 izsoles rezultātā ieguva SIA “Zieglera mašīnbūve”, kas plāno paplašināt savu ražotni un veidot jaunas darba vietas.

Pašvaldības grantu programmā "Impulss" saņemti 17 pieteikumi

03.05.2024

2024. gadā 2. maijā plkst. 15.00 ir noslēgusies pieteikšanās Daugavpils valstspilsētas pašvaldības grantu programmai “Impulss”. Saņemti 17 pieteikumi.

Sākas jauno dalībnieku uzņemšana LIAA biznesa inkubācijas programmā

30.04.2024

No 29. aprīļa līdz 17. maijam ir atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas programmā 20 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) reģionālajās pārstāvniecībās, kā arī Radošo industriju un Tehnoloģiju pārstāvniecībās Rīgā.

Dalībai “Impulsā” var pieteikties līdz 2. maijam

23.04.2024

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība, atbalstot jaunos uzņēmējus, turpina īstenot grantu programmu  „Impulss”. Šogad, sadarbībā ar Latgales plānošanas reģionu, tajā ieviests jauns pasākums “Remigrācijas atbalsta pasākums – uzņēmējdarbības atbalsts”. Pieteikumu pieņemšana sākās 15. martā un turpināsies līdz 2. maijam.

Organizācijas un tirgotāji aicināti pieteikties “ARTIŠOKAM”

17.04.2024

Jau otro gadu pēc kārtas tiksimies “Artišoka” jaunajā mājvieta – Lielā Stropu ezera centrālajā pludmalē. Šogad jaunatnes un sporta festivāls norisināsies 3.augustā. 

Aicina uzņēmējus uz forumu par atbalstu biznesam Latgalē

17.04.2024

Latgales reģiona uzņēmējus, uzņēmējus pārstāvošās un atbalsta organizācijas, kā arī pašvaldību pārstāvjus šā gada 18. aprīlī aicinām uz forumu Daugavpilī “Finansējums un atbalsts biznesam Latgalē”. Pasākuma laikā uzņēmējiem būs iespēja uzzināt visaptverošu informāciju par pieejamām valsts un Latgales plānošanas reģiona atbalsta programmām un nosacījumiem, klausīties vairāku uzņēmumu pieredzes stāstus, kā arī kontaktbiržā gūt konsultācijas no virknes valsts atbalsta institūciju pārstāvjiem.

Turpinās pieteikšanās Daugavpils pilsētas svētku tirdziņam

10.04.2024

Līdz 3. maijam tirgotāji var pieteikties dalībai Daugavpils pilsētas svētku tirdziņā, kas norisināsies no 31. maija līdz 2. jūnijam.

Seminārs biznesa uzsācējiem un strauji augošiem uzņēmumiem

25.03.2024

Aicina biznesa uzsācējus un strauji augošus uzņēmumus apmeklēt semināru “Biznesa uzsācējiem – par valsts un ES atbalsta programmām biznesa uzsākšanai un attīstīšanai.”

Apritīga biznesa modeļi gastronomijā

18.03.2024

Kafejnīcas un restorāni rada mūsu labsajūtu un iepazīstina ar daudzveidīgu, garšīgu un veselīgu pārtiku. Kvalitatīvs piedāvājums ir veiksmīga gastronomijas biznesa panākumu atslēga. Augošo pārtikas cenu un pieprasījuma pēc videi draudzīgākas pārtikas laikā HoReCa nozarei ir vajadzīgi jauni uzsvari, gatavība uzņemties izaicinājumus un izmēģināt jaunas lietas, īpaši Latgalē. Mainot veidu, kā pārtiku gatavojam un pasniedzam, var gūt lielāku peļņu un konkurētspēju, kā arī samazināt uzņēmuma vides ietekmes un piesaistīt vairāk ārvalstu un pašmāju klientu. Ja vēlies smelties iedvesmu un iemācīties ko jaunu un, ja esi ēdināšanas uzņēmuma vadītājs, pavārs vai praktikants, arī ēdināšanas jomas students vai mācībspēks no Latgales reģiona, šis pasākums ir tieši Tev!

Daugavpilī turpinās īstenot grantu programmu „Impulss”

15.03.2024

14. martā Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē izskatīts un atbalstīts jautājums par jauno uzņēmēju atbalsta programmas „Impulss” īstenošanu. 2024. gadā grantu programmas “Impulss” ietvaros ieviests jauns pasākums “Remigrācijas atbalsta pasākums – uzņēmējdarbības atbalsts” sadarbībā ar Latgales plānošanas reģionu. Pieteikumu pieņemšana sāksies 15. martā.

Projekta “UAP Latgale” noslēguma konference

05.03.2024

Tuvojoties Latgales plānošanas reģiona projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” projekta noslēgumam, aicinām pietiekties konferencei “ATBALSTĪT. IZGLĪTOT. IEDVESMOT.”, kas  notiks 2024. gada 4. aprīlī no plkst. 11:00 līdz 16:00  Augšdaugavas novada kultūras centrā “Vārpa,” Dobeles ielā 30, Daugavpilī.”. Uz konferenci īpaši tiek aicināti pašvaldību speciālisti, kas nodarbojas ar attīstības jautājumiem un uzņēmējdarbības nozari, pedagogi, izglītības pārvalžu darbinieki un pedagogi, kas saistīti ar interešu izglītības programmu “Es-uzņēmējs!” ieviešanu, pašvaldību jaunatnes lietu speciālisti,  plānošanas reģioni, uzņēmējus pārstāvošās nevalstiskās organizācijas, uzņēmēji un potenciālie investori.

Aicina uz semināru “Energoefektivitātes pasākumi uzņēmumiem”

01.03.2024

Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LPR LUC) sadarbībā ar  Finanšu institūciju ALTUM un SIA “Taikin build” rīko semināru “Energoefektivitātes pasākumi uzņēmumiem”, kura ietvaros varēs uzzināt par:

Paplašināsies LIAA sniegto pakalpojumu klāsts reģionos

01.02.2024

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) šobrīd piedāvā vairāk nekā 65 dažādus pakalpojumus uzņēmējiem, tostarp grantu atbalstu dažādu iniciatīvu īstenošanai, kuras vērstas uz eksporta attīstību vai inovāciju ieviešanu. Līdz šim reģionos bija pieejams ierobežots pakalpojumu klāsts, bet līdz ar LIAA reorganizāciju 20 reģionālajās pārstāvniecībās, kuras līdz šim bija pazīstamas kā biznesa inkubatori, uzņēmēji varēs saņemt atbalstu daudz plašākā tvērumā.

Ielu tirdzniecības kārtība 8. marta svētkos

01.02.2024

Ik gadu, sagaidot 8. martu jeb  Starptautisko sieviešu dienu, Daugavpils ielās tiek organizēta ziedu tirdzniecība. Pieteikumi no ziedu tirgotājiem Komunālās saimniecības pārvaldē tiks pieņemti jau no 1. februāra.

Izsludināta pieteikšanās inovatīvu biznesa ideju konkursam Latgalē

11.01.2024

Latgales plānošanas reģions (LPR) aicina pieteikt dalību inovatīvu biznesa ideju konkursā „Nākotnes atslēga 2024” ar iespēju vismaz 5 labākajiem biznesa ideju autoriem saņemt galveno balvu: apmaksātu pieredzes apmaiņas braucienu uz Norvēģiju, lai iepazītos ar šīs valsts labās prakses piemēriem veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstībā.

Grantu programmas Impulss 10 gadu jubilejā norisinājās Biznesa cīņas

13.12.2023

Atzīmējot Daugavpils pašvaldības grantu programmas “Impulss” 10 gadu jubileju, 8. decembrī MIKC “Daugavpils Dizaina un mākslā “Saules skola”” aizvadīts uzņēmējdarbības veicināšanas pasākums “Biznesa cīņas”.

Latgales reģiona uzņēmēji izskata iespējas piesaistīt darbaspēku ārpus ES

01.11.2023

Latgales reģiona bezdarba rādītāji ar katru gadu samazinās, taču joprojām ir divas reizes augstāki kā citos  Latvijas reģionos. Neskatoties uz to, darba devēji arvien biežāk arī Latgales reģionā kā attīstību kavējošu apstākli min tieši iespēju piesaistīt nepieciešamos darbiniekus. Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotie bezdarba mazināšanas pasākumi dot savu pienesumu bezdarba mazināšanā, tomēr darba roku pieprasījums dažās profesijās pārsniedz piedāvājumu. Iemesli darbaspēka trūkumam reģionā ar augstāko bezdarbu valstī dažādi un pieejamais risinājums nav tik vienkāršs, jo ietver ne tikai jaunu iemaņu apgūšanu bezdarba riskam pakļautos esošos nodarbinātības sektoros, bet arī mobilitāti, mājokļa pieejamību, fizisko spēju veikt attiecīgo darbu.

Ar sasniegumiem uzņēmējdarbībā dalās Daugavpils skolēni

03.10.2023

Šī gada 27. septembrī Daugavpils vispārizglītojošo skolu skolēni devās uz Rēzekni, lai piedalītos Junior Achievement Latvija (JA Latvija) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētajā reģionālajā pasākumā “Jauno uzņēmēju skola 2023”. Šādi iedvesmas un motivācijas pasākumi tiek organizēti jau vairākus gadus pamīšus gan Daugavpilī, gan Rēzeknē.

Uzņēmējus aicina pieteikt dalību Latgales dienai

12.09.2023

Turpinot aizsākto tradīciju, arī šogad Latgales plānošanas reģions aicina sagaidīt novembri ar vērienīgu tiešraides pasākumu “Latgales diena”, kas notiks 2023. gada 8. novembrī, Jaunajā Teikā, Teikums, Fantadroms, Gustava Zemgale gatve 74, Rīga.

Notika biznesa saruna “Radošums visur”

29.06.2023

14. jūnijā Daugavpils Inovāciju centrā notika biznesa sarunas "Radošums visur", kur piedalījās trīs radošo industriju pārstāvji, kas ir atzīti un cienīti savas jomas speciālisti.

Noskaidroti Grantu programmas "Impulss" uzvarētāji

13.06.2023

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība jau vairākus gadus rīko Grantu programmas “Impulss” konkursu, kura mērķis ir atbalstīt jaunos uzņēmējus, palīdzot īstenot pilsētā interesantas biznesa idejas un radīt jaunas darba vietas.

Mājražotājus aicina pieteikties dalībai “Muzikālajā jāņuzāļu tirgū”

06.06.2023

23. jūnijā Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Vienības nams” no plkst. 10.00 līdz 15.00 organizē “Muzikālo jāņuzāļu tirgu” Andreja Pumpura skvērā, Daugavpilī. 

Pieteikties dalībai “IMPULSĀ” var līdz 8. maijam

03.05.2023

Arī šogad jaunie uzņēmēji var pieteikties dalībai Daugavpils valstspilsētas pašvaldības grantu programmā “Impulss” un saņemt pašvaldības līdzfinansējumu 5000 – 15000 eiro apmērā savas biznesa idejas īstenošanai. Pieteikumi tiek pieņemti līdz 8. maijam.

"Gaso" pārdos Igaunijas uzņēmumam "Eesti Gaas"

16.04.2023

"Latvijas gāze" (LG) parakstījusi galīgu vienošanos par tai pilnībā piederošā meitasuzņēmuma – dabasgāzes sadales sistēmas operatora AS "Gaso" – pārdošanu Igaunijas uzņēmumam "Eesti Gaas", teikts LG paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".

Latvijas banku peļņa pērn – 325,046 miljoni eiro

16.03.2023

Latvijas banku sektors pagājušajā gadā strādāja ar peļņu 325,046 miljonu eiro apmērā, kas ir par 13,9% vairāk nekā 2021. gadā, liecina Latvijas Bankas publiskotie dati.

« 1 2 3 ... 9 »
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Biedrība Cita Daugavpils aicina uz noslēdzošo domnīcu Ķīmijas apkaimē
Ja daugavpils ir citadaka.. jo pasi latgali ir citadaki...daudz citadaki..vienkarsaki sirsnigaki un viedaki.kuri turas kopaa sanak kopaa lai butu kopaa.macitos un dalitos.pieredzee..pie tam ari dome ir citadaka..kurai pirmajaa vietaa ir cilveki..un .tas ir loti daudz. Sīkāk...
Aicina pieteikties Augšdaugavas novada pašvaldības stipendijām
Jauki. Sīkāk...
Jauniešu vasaras ietvaros norisināsies tikšanās ar Mairi Briedi
Nan patik mairis briedis iists viriskis un boksa zvaigzne..jauniesi bus priecigi vinu satikt.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top