Sestdiena,
9.Decembris 2023
Vārda dienas: Sarmīte, Tabita, Иннокентий, Юрий, Яков Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
AKTUĀLI

Daugavpilī veidos jaunu profesionālās ievirzes sporta skolu

04.02.2023
Ceturtdien, 2. februārī, Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes Izglītības un kultūras jautājumu komitejas un Finanšu komitejas sēdē deputāti skatīja un lēma virzīt apstiprināšanai jautājumu par pašvaldības pārraudzībā esošo sporta skolu apvienošanu, izveidojot jaunu profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādi.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu sporta ievirzes programmu īstenošanu un efektīvu pašvaldības resursu administrēšanu, Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Jaunatnes lietu un sporta pārvalde rosina reorganizēt Daugavpils Individuālo sporta veidu skolu, Daugavpils Ledus sporta skolu un Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolu, tās apvienojot un izveidojot jaunu profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādi Daugavpilī.

Sporta skolu reorganizāciju paredzēts ar 2023. gada 1. septembri, lai bērniem un jauniešiem jau nākamajā – 2023./2024. mācību gadā būtu iespēja uzsākt sporta ievirzes izglītības programmu apguvi jaunā izglītības iestādē. Paredzēts, ka jaunizveidotajā sporta skolā tiks īstenotas visas profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas, kas pašlaik pieejamas sporta skolās, kuras paredzēts reorganizēt. Turklāt sporta ievirzes izglītības iestāde ar plašāku specializāciju ļaus attīstīt jau esošās un veidot jaunas sporta ievirzes izglītības programmas.

Apvienojot minētās sporta skolas un izveidojot jaunu profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādi, Jaunatnes lietu un sporta departaments varēs īstenot kvalitatīvāku iestādes pārraudzību. Jāpiebilst, ka lielākoties sporta skolas audzēkņi mācības turpinās iepriekšējās telpās, kur pieejama katram sporta veidam nepieciešamais aprīkojums.

Plānots, ka galīgo lēmumu par sporta skolu apvienošanu deputāti pieņems nākamajā Domes sēdē 9. februārī, ziņo Daugavpils pašvaldība. 

daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpilij industriālā parka būvniecībai piešķirti 17 miljoni eiro.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Palīdzi piepildīt DROSMES KASTI un dot prieku bērniem!
Es latvijas berniem novelu lai vinus sarga dievs un engelitis katram savs no slimibam helaimem un sliktiem bezatbikdigiem arstiem....ceru ka ir ari labi bernu arsti..kaut tadi butu visi. Sīkāk...
Palīdzi piepildīt DROSMES KASTI un dot prieku bērniem!
Vai esat pieredzejusi laikus kad arsta kabinetaa tiek ierakstitas slepeni sarunas.diktafonaa..kad tuvinieki ir heapmieribati ir soketi par arstu un slimnicas opersonala atieksmi pret sadirguso ...pat atlaujas dakteri piekaut..es neatceros.vai dakteri pasi pie ta nemaz nav vainigi..tad padomasim kapec tas ta notiek sodien. Sīkāk...
Palīdzi piepildīt DROSMES KASTI un dot prieku bērniem!
Man pret arstiem ir zudusi ciena un uzticiba..jo arstus inerese tikai alga ne slimnieku arstesana tad tiesam ir jasanenas kad jaatver arsta kabineta durvis...kur nu vel uzticet savu bernu veselibu..vajag drosmi skiet vairak tam vecakam ne bernam.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top