Piektdiena,
24.marts 2023
Vārda dienas: Izidors, Kazimirs, Сафрон, Юхим Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
AKTUĀLI

Daugavpilī veidos jaunu profesionālās ievirzes sporta skolu

04.02.2023
Ceturtdien, 2. februārī, Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes Izglītības un kultūras jautājumu komitejas un Finanšu komitejas sēdē deputāti skatīja un lēma virzīt apstiprināšanai jautājumu par pašvaldības pārraudzībā esošo sporta skolu apvienošanu, izveidojot jaunu profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādi.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu sporta ievirzes programmu īstenošanu un efektīvu pašvaldības resursu administrēšanu, Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Jaunatnes lietu un sporta pārvalde rosina reorganizēt Daugavpils Individuālo sporta veidu skolu, Daugavpils Ledus sporta skolu un Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolu, tās apvienojot un izveidojot jaunu profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādi Daugavpilī.

Sporta skolu reorganizāciju paredzēts ar 2023. gada 1. septembri, lai bērniem un jauniešiem jau nākamajā – 2023./2024. mācību gadā būtu iespēja uzsākt sporta ievirzes izglītības programmu apguvi jaunā izglītības iestādē. Paredzēts, ka jaunizveidotajā sporta skolā tiks īstenotas visas profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas, kas pašlaik pieejamas sporta skolās, kuras paredzēts reorganizēt. Turklāt sporta ievirzes izglītības iestāde ar plašāku specializāciju ļaus attīstīt jau esošās un veidot jaunas sporta ievirzes izglītības programmas.

Apvienojot minētās sporta skolas un izveidojot jaunu profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādi, Jaunatnes lietu un sporta departaments varēs īstenot kvalitatīvāku iestādes pārraudzību. Jāpiebilst, ka lielākoties sporta skolas audzēkņi mācības turpinās iepriekšējās telpās, kur pieejama katram sporta veidam nepieciešamais aprīkojums.

Plānots, ka galīgo lēmumu par sporta skolu apvienošanu deputāti pieņems nākamajā Domes sēdē 9. februārī, ziņo Daugavpils pašvaldība. 

daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Kultūras centrā “Vārpa” turpinās vēsturisko deju nodarbības
Dejot man nemaz hegribas..ari dziedat ne..kaut gan esmu laba dziedataja..ko man gribas..iekseju dveselws mieru un pavasari. Sīkāk...
Augstākajām amatpersonām nākamgad alga turpinās augt
Un kapec pensijax neaug pensionariem..vai ir eetiski sev celt algas kad valsti naudas nepietuek nekam. Sīkāk...
Sandis Mesters: Jaunīšim juozina vaļsts viesture
Vai juns skiet ja veselibas aprupei ir pieskirts pietiekoss budzets garas rindas pue arstiem.pakalpojumu hepieehamibs.zaalu trukums.dardziba.nediku skolotaju streiki.. skollu likvidacija...maksliga inflacija neadekvati uzpustie komunalue pakalpojumi
utt...varbut ka jus dzivojat uz meenes un skuet ka viss ir labi...varbut juns ir ari labi..bet daudziem ir slikti.jo visatlautiba valsti rullee un nav nekadas kartibas visas jomas.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top