Otrdiena,
7.februāris 2023
Vārda dienas: Nelda, Ričards, Rihards, Григорий, Филипп, Александр, Владимир Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
AKTUĀLI

Daugavpilī notiks skolēnu mācību uzņēmu gadatirgus “CITS BAZĀRS”

24.01.2023
11. februārī no plkst. 10.00 līdz 16.00 t/c “Ditton” Daugavpilī norisināsies Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais gadatirgus “CITS BAZĀRS”, ko organizē Junior Achievement Latvija sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi un LPR Latgales uzņēmējdarbības centru.

Reģionālajā SMU pasākumā CITS BAZĀRS piedalīsies vairāk kā 50 jauniešu veidoti skolēnu mācību uzņēmumi no Daugavpils, Daugavpils novada un Latgales reģiona skolām, kuri visas dienas laikā piedāvās savus oriģinālos izstrādājumus – suvenīrus, rotaslietas un aksesuārus, izglītojošas spēles un rotaļlietas, preces mājsaimniecībai un skaistumam, kā arī veselīgus našķus un vēl citas daudzveidīgas un interesantas preces.

Pasākuma ietvaros notiks jauno uzņēmumu izvērtēšana un apbalvošana 7 nominācijās: Uz zināšanām balstīts SMU produkts, SMU biznesa potenciāls, Tehnoloģiskās inovācijas produkts, Ilgtspējīgs SMU produkts, Labākais SMU stends, Labākā SMU pārdošanas komanda, Sociāli atbildīgs SMU.

SMU izvērtēšanu veiks pieredzējusi profesionāļu un akadēmisko spēku komanda, kurā būs pārstāvēta Swedbank, Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs, Daugavpils uzņēmēju biedrība “Anchor”, Daugavpils Biznesa inkubators, LTRK Latgales reģiona Daugavpils nodaļa, Daugavpils Universitāte, T/C Ditton, biedrība “Partnerība Kaimiņi”, informatīvais portāls Chayka.lv, kā arī Daugavpils pašvaldības pārstāvji.

Aicinām iedzīvotājus un pilsētas viesus apmeklēt pasākumu, aplūkojot un iegādājoties kādu pirkumu sev vai dāvanu citiem, kā arī iepazīstot un izzinot skolēnu radošo darbošanos.

Ar jauno uzņēmēju radīto produkciju var iepazīties jalatvia.lv/katalogs

Pasākumu rīko JA Latvija, sadarbībā ar AS “Swedbank”, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi, Latgales plānošanas reģionu, Tirdzniecības un izklaides centru “DITTON.

Par JA Latvija Skolēnu mācību uzņēmumu programmu

Skolēnu mācību uzņēmumu programma ir īpaši 4.-12 klašu skolēniem veidota mācību metode. Skolēniem tā ir iespēja, praktiski darbojoties, apgūt sava uzņēmuma izveides un vadīšanas prasmes, radīt produktus un piedāvāt tos saviem potenciālajiem klientiem. Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija ir atzinusi šo mācību metodi un rekomendē to izglītības iestādēm kā uzņēmējspēju attīstošu un pilnveidojošu mācību metodi. SMU nav juridiska statusa – tos Latvijā pārstāv tikai JAL, kas ir Junior Achievement Worldwide programmu licences īpašniece. Šī licence ietver arī Skolēnu mācību uzņēmumu programmu.

daugavpilszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Vienības namā uzstāsies pianists Andrejs Osokins
Ja man klaieres ir milakais muzikas instruments.tas ir tik skanigas..un ja vel spelee professionals pianists..ta muzika savilno...ja pasaulee vis strauji mainas.
Be ne ne vienmer ar to vajag samierinatues un tam pielagoties ja tas ir pretrunaa ar dieva pasaules kartibu un humanismu..tadam laikmetam nav nakotnes. Sīkāk...
Vācijā atklāta Latvijas mākslinieku grupas izstāde
Un kas tad ir maaksla..ta ir musu ieksejas pasaules atlaasme.. verbala vizuala skanu.kustibu...ta plus pari laikiem un pastaves tik ilgi cik ilgi pastavesim mes cilveki..maksla vairo skaistumu un piepilda musu dveseles ar izjutam..saka ka skaistums var izglabt pasauli...varbut..lai jums izdodas maakslinieki Sīkāk...
Vācijā atklāta Latvijas mākslinieku grupas izstāde
Un kada tad ir nakotnes vizija...nakotnee maksla nav paredzeta..jo cilveki pazaudes dveseli..jautajums.vai var pastavet cilveks bez dveseles.bez emocijam bez milestibas bez jutam un sajutam.bez piederibas bez tautibas bez valsts.bez vestures.bez atminas...tada ir jaunas pasaules kartibas vizija..kad cilveks cairs nav cilveks....tam bav nakotnes...jo cilveks ir dieviska butne ar dveseli. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top