Otrdiena,
3.Oktobris 2023
Vārda dienas: Elza, Ilizana, Олег, Михаил, Федор, Остап, Денис Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
AKTUĀLI

Informācija Augšdaugavas novada nekustamā īpašuma nodokļa maksātajiem

04.03.2022 daugavpilszinas.lv

Augšdaugavas novada pašvaldības centrālās administrācijas Nekustamā īpašuma nodokļa administrācija (turpmāk - Nodokļu administrācija) paziņo, ka  nekustamā īpašuma nodokļa maksātajiem, kuriem ir nekustamais īpašums Augšdaugavas novada pašvaldības administratīvajā teritorijā, 3. februārī tika nosūtīti maksāšanas paziņojumi par aprēķināto nekustamā īpašuma nodokli 2022. gadam.

Atgādinām, ka gadījumā, ja nodokļa maksātājs nav saņēmis maksāšanas paziņojumu līdz 15. februārim, viņa pienākums ir mēneša laikā rakstveidā par to informēt pašvaldību.
Ja nodokļa maksātājs nav deklarējis dzīvesvietu likumā noteiktajā kārtībā un nav paziņojis Nodokļu administrācijai adresi, kurā viņš ir sasniedzams, kā arī nav informējis Nodokļu administrāciju par to, ka nav saņēmis maksāšanas paziņojumu, nodokļa maksāšanas paziņojums netiek nosūtīts, bet nodokļa aprēķins stājas spēkā kārtējā taksācijas gada 22. martā.
Informējam, ka atbilstoši  likuma “Par nekustamā īpašuma nodokli” 9. panta 11.daļai nekustamā īpašuma nodokļa maksātājam — juridiskajai personai — ir pienākums mēneša laikā no nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas pienākuma rašanās brīža turpmākajai saziņai ar nodokļu administrāciju paziņot pašvaldībai savu elektroniskā pasta adresi. 
12. februārī ir stājušies spēkā grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumā, kuros ir paredzēts neaprēķināt nokavējuma naudu par nekustamā īpašuma nodokli, ja nodoklis kopumā tiks samaksāts līdz šī gada 31. decembrim.

2022. gadā nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī un ne vēlāk kā 31. martā, 15. maijā, 15. augustā un 15. novembrī, no nodokļa gada summas nomaksājot vienu ceturtdaļu, vai arī reizi gadā – avansa veidā.  Augšdaugavas novada pašvaldība neplāno noteikt citus maksāšanas termiņus kalendārā gada ietvaros.
Gadījumā, ja maksājumi tiks saņemti pēc paziņojumā norādītā termiņa, nokavējuma naudu neaprēķinās, ja maksājums kopumā būs saņemts līdz 31. decembrim.
Jāievēro, ka īpašie noteikumi, kuri pieņemti ar mērķi mazināt COVID-19 infekcijas radītās sekas, ir attiecināmi uz katra kalendārā gada ietvaros aprēķinātajām summām un ir spēkā līdz katra gada 31. decembrim. Piemēram, par kavētiem maksājumiem, kas aprēķināti par 2021. gadu, sākot no 2022. gada 1. janvāra nokavējuma nauda tiek aprēķināta, tāpat arī par nākamajiem gadiem.
Informējam, ka Augšdaugavas novada pašvaldības maksāšanas paziņojumu var apmaksāt jebkurā Augšdaugavas novada pagasta pārvaldes kasē par visiem īpašumiem, neatkarīgi no to atrašanās vietas. Katrā kasē var veikt bezskaidras naudas norēķinus, izmantojot bankas kredītkartes. Augšdaugavas novada jebkurā  pagasta pārvaldes  kasē  var veikt  jebkuru pašvaldības izrakstīto rēķinu apmaksu. Aicinām iedzīvotājus veikt bezskaidras naudas norēķinus, izvēloties sev ērtāko rēķinu apmaksas vietu.


Foto, informācija: Augšdaugavasnovads.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Vienības nama Tradīciju mājā svinēs Rudenājus
Interesants un jauks pasakums..
Rudenaaji...citur tos sauc par mikeliem.ja lauku darbi jau tuvojas izskanai..labiba.tupeni novakti..vel kaposti bietes uz lauka..vel silti veji pus gluzi kaa julihja viduu.cilveki staiga vasaras apgerbas.kaut gan mikelitis nak ar salnam...vis vel prieksaa.jasteidz kirbjus novakt.rudenaaji ieseti lauki zali...saule spoza..un ko cilvek tu gribi..lai vasara butu muziga...ari tu reiz no vinas nogurtu..visiem jatpusas un jaapabust ari tumsaa..bet ari ta hav muziga..saules celss to aizraidis... Sīkāk...
Notiks Starptautiskā īsfilmu festivāla Manhattan short kino seansi
Un tomer mans liekaakais sapnis ur aizbraujt uz latgali dzervenees..vai jus varat man nosaukt kadu labu dzervenu purvu.
Sīkāk...
Notiks Starptautiskā īsfilmu festivāla Manhattan short kino seansi
Paslaik man ir daudz darba un nevaru piedalities nekados pasakumos...stadu zemenes lasu dzervenes un braucu uz tirgu..vel aboli jalasa...tikai ziemaa leduspuke sedes loga ruutii..un petis so trako launo noguruso pasauli..ka briesmigu iisfilmu man taa atgadina notikumi pasaulee..bet ceru ka tas hebus gadiem gars serials kaa hamelionu rotalas..bet tikai iisfilma kaa briesmigs sapnis..kurs paliks vesturee...bet varbut vestures vairs hebus jo hebus skatitaju...un tomer gribas cetret un skatities skaistas filmas..par cilveku likteniem sajutam pardzivojumiem cauri laikmetiem brienot..lotgolisi ejiet uz kino seansiem ja jums ir laiks Sīkāk...
facebook draugiem
Top