Ceturtdiena,
21.Oktobris 2021
Vārda dienas: Severīns, Urzula, Таисия, Трифон, Пелагея Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
AKTUĀLI

Pašvaldība lemj par SIA “Daugavpils lidosta” likvidāciju

16.07.2021
Ceturtdien, 15. jūlijā Daugavpils pilsētas domes sēdē deputāti lēma par pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Daugavpils lidosta” darbības izbeigšanu un likvidācijas procesa uzsākšanu.

Saistībā ar SIA “Daugavpils lidosta”, 15. jūlijā notikušajā Daugavpils pilsētas domes sēdē deputāti nolēma izbeigt pašvaldības līdzdalību SIA “Daugavpils lidosta” un uzsākt uzņēmuma likvidācijas procesu ar šī gada 1. augustu. Šāds lēmums pieņemts, lai optimizētu pašvaldības kapitālsabiedrību darbību un sekmētu pašvaldības finanšu līdzekļu ekonomiju.

Pirms domes sēdes notikušajā Finanšu komitejas sēdē Daugavpils domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš norādīja, ka līdz ar uzņēmumu tiek likvidēts arī SIA “Daugavpils lidosta” valdes locekļa amats. lidostas projektu attīstīt tiesīgs pašvaldības Attīstības departaments bez papildus štata vietām un atsevišķas kapitālsabiedrības izveidošanas. SIA “Daugavpils lidosta” īpašumā esošā manta, kas nav nepieciešama kreditoru prasījumu apmierināšanai, tiks nodota Daugavpils pilsētas pašvaldībai.

Jau 2. jūlijā domes deputāti apstiprināja lēmumprojektu par investīciju projekta “Būvprojekta izstrāde objektā “Daugavpils lidlauka un pieguļošās teritorijas attīstība Lidostas iela 4, Lociki, Naujenes pagastā, Daugavpils novadā”” īstenošanas apturēšanu.

Daugavpils pilsētas domei pašlaik nav pieejams nepieciešamais finansējums starptautiskās, reģionālās lidostas būvniecībai, kā arī domei pašlaik trūkst informācijas par topošās lidostas “Daugavpils” gaisa potenciālo satiksmes vadības pakalpojumu sniedzēju.

Nopietnu konkurenci Daugavpils lidlauka attīstībā sastāda jau esošie civilās aviācijas lidlauki Baltijas reģionā. Lidostas attīstību Daugavpilī kavē arī infrastruktūras pieejamība un atbilstoši izglītota darbaspēka trūkums. Arī Valsts vides dienesta Daugavpils reģionālā pārvalde savā 2021. gada 21. jūnija ziņojumā norādījusi, ka teritorijā nav veikts jauns ietekmes uz gaisa kvalitāti novērtējums un izkliedes aprēķins.  Nav arī detalizēta izvērtējuma par iespējamās darbības ietekmi attiecībā uz apkārtējo vidi.

Ņemot vērā iepriekš minēto, Daugavpils pilsētas dome 15. jūlija sēdē nolēma ar 1. augustu uzsākt SIA “Daugavpils lidosta” likvidācijas procesu.Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šī gada Daugavpils pilsētas domes grantu programmas “Impulss” konkursā tika atbalstītas 13 biznesa idejas.
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
“Pi myusu Latgolā” 08.10.2021
Kaidā volūdā nūtiks plānuotais raidejums par Latgolu- nikas nav pasaceits? Sīkāk...
Lilita Ozoliņa vecumdienās nolēmusi dzīvot pansionātā
Жаль.что такие иконы красоты и женственности стареют.Это просто не правильно!!!Все равно она замечательная!!! Sīkāk...
Dzērājšoferis Līksnas pagastā rada sadursmi ar mopēdu
Ak alkohols visu nelaimju celonis..kura del..notiek tik daudz tragediju..cela negadijumu kura brauciens var izradities pedejais gan pasam gan citam nevainigam cilvekam Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top