Pirmdiena,
2.Augusts 2021
Vārda dienas: Normunds, Stefans, Панас, Севастьян, Илья Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
AKTUĀLI

Pašvaldība lemj par SIA “Daugavpils lidosta” likvidāciju

16.07.2021
Ceturtdien, 15. jūlijā Daugavpils pilsētas domes sēdē deputāti lēma par pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Daugavpils lidosta” darbības izbeigšanu un likvidācijas procesa uzsākšanu.

Saistībā ar SIA “Daugavpils lidosta”, 15. jūlijā notikušajā Daugavpils pilsētas domes sēdē deputāti nolēma izbeigt pašvaldības līdzdalību SIA “Daugavpils lidosta” un uzsākt uzņēmuma likvidācijas procesu ar šī gada 1. augustu. Šāds lēmums pieņemts, lai optimizētu pašvaldības kapitālsabiedrību darbību un sekmētu pašvaldības finanšu līdzekļu ekonomiju.

Pirms domes sēdes notikušajā Finanšu komitejas sēdē Daugavpils domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš norādīja, ka līdz ar uzņēmumu tiek likvidēts arī SIA “Daugavpils lidosta” valdes locekļa amats. lidostas projektu attīstīt tiesīgs pašvaldības Attīstības departaments bez papildus štata vietām un atsevišķas kapitālsabiedrības izveidošanas. SIA “Daugavpils lidosta” īpašumā esošā manta, kas nav nepieciešama kreditoru prasījumu apmierināšanai, tiks nodota Daugavpils pilsētas pašvaldībai.

Jau 2. jūlijā domes deputāti apstiprināja lēmumprojektu par investīciju projekta “Būvprojekta izstrāde objektā “Daugavpils lidlauka un pieguļošās teritorijas attīstība Lidostas iela 4, Lociki, Naujenes pagastā, Daugavpils novadā”” īstenošanas apturēšanu.

Daugavpils pilsētas domei pašlaik nav pieejams nepieciešamais finansējums starptautiskās, reģionālās lidostas būvniecībai, kā arī domei pašlaik trūkst informācijas par topošās lidostas “Daugavpils” gaisa potenciālo satiksmes vadības pakalpojumu sniedzēju.

Nopietnu konkurenci Daugavpils lidlauka attīstībā sastāda jau esošie civilās aviācijas lidlauki Baltijas reģionā. Lidostas attīstību Daugavpilī kavē arī infrastruktūras pieejamība un atbilstoši izglītota darbaspēka trūkums. Arī Valsts vides dienesta Daugavpils reģionālā pārvalde savā 2021. gada 21. jūnija ziņojumā norādījusi, ka teritorijā nav veikts jauns ietekmes uz gaisa kvalitāti novērtējums un izkliedes aprēķins.  Nav arī detalizēta izvērtējuma par iespējamās darbības ietekmi attiecībā uz apkārtējo vidi.

Ņemot vērā iepriekš minēto, Daugavpils pilsētas dome 15. jūlija sēdē nolēma ar 1. augustu uzsākt SIA “Daugavpils lidosta” likvidācijas procesu.Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šī gada Daugavpils pilsētas domes grantu programmas “Impulss” konkursā tika atbalstītas 13 biznesa idejas.
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī likvidē Jaunatnes nodaļu un Revīziju un audita nodaļu
Viss pareizi Sīkāk...
Latvīšu viesturiskūs zemu lykums – jaunys īspiejis kūpt latgaliskumu
Ļūti pareizi Agris Bitāns runoj. Tai poš Teirunīka kungam skaidra nūstuoja Latgola vaicuojumūs. Prīkšlykums: sasaukt Latgaļu saītu (kongresu) ar zynomu mierķi, apsasprīst un sagataveit notu vaļdeibai. Es par Latvejis daleišonu jau runovu pyrmijā ( Zalāna) ATR laikā. Tok nivīns naklauseja taišņi ūtraidi, saceja siedi mīreigs, kū Reigā pascies tys i byus. Godi irā paguojuš, prūtoms Latgola vaicuojumā progress ir. Vāga pauotrynuot, sovaižuok kuortejuo daleišona (ATR) otkon Latgola teritoreju naatzeist. Es daže īzadūmoju par kū.

Sīkāk...
Atklāta jauna pastaigu taka Daugavpils novadā
Sveiki! Vai šī taka ir kaut kur tuvumā Tarzans parkam? https://www.lieliskadavana.lv/daugavpils-piedzivojumu-parks-tarzans--tarzans ? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top