Svētdiena,
11.aprīlis 2021
Vārda dienas: Hermanis, Vilmārs, Марк, Кирилл, Остап Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
AKTUĀLI

Par izmaiņām pašvalības iestāžu darbā

17.03.2021
Stājoties spēkā 12.martā pieņemtajiem grozījumiem MK rīkojumā Nr.655  "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", no 16. marta pašvaldības iestādes un uzņēmumi maina darba organizāciju, maksimāli pārejot uz attālināto darbu. Ir notikušas izmaiņas arī Daugavpils Domes struktūru un uzņēmumu darba kārtībā: apmeklētāju pieņemšana klātienē būs daļēji ierobežota, taču tiks nodrošinātas attālinātās konsultācijas un īpašajos gadījumos – arī pieņemšana klātienē.

Domes nodaļas un departamenti
 pārsvarā strādā attālināti, bet klientiem būs iespēja pieteikties vizītei pēc iepriekšēja pieraksta.

Visu dokumentu un iesniegumu paraugi ir pieejami Domes vietnē www.daugavpils.lv. Gadījumā, ja jums rodas šaubas, kam tieši ir adresējams iesniegums jūsu jautājuma risināšanai, kāda pieteikuma forma jāaizpilda, kā arī citos ar Domes darbu saistītos jautājumos varat vērsties Domes Informācijas birojā, tālr. 654 04399, 654 04344, 654 04321, e-pasts: [email protected] [email protected]

SIA “DDzKSU”, SIA “Daugavpils ūdens” 
un AS “Daugavpils siltumtīkli” no 16.marta pārtrauc iedzīvotāju apkalpošanu klātienē un slēdz kases. Šajā periodā iedzīvotāji tiek aicināti maksimāli izmantot iespēju saņemt speciālistu konsultācijas  attālināti pa telefonu vai e-pastu, kā arī apmaksāt rēķinus par saņemtajiem pakalpojumiem, izmantojot internetbanku, “Maxima” veikalu kases, vai arī citā klientam ērtā veidā. Uzņēmumiem adresētos dokumentus var iesniegt elektroniski, bet, ja tas nav iespējams – sūtot pa pastu vai atstājot speciālajās pastkastēs pie ieejas biroju, klientu apkalpošanas centru un namu apsaimniekošanas iecirkņu ēkās.

SIA “DDzKSU”
 izņēmuma kārtā pēc iepriekšējā pieraksta pieņemts klientus, kam pilsētas Dome izdeva lēmumu jautājumos saistībā ar Pašvaldības dzīvokļu īres līgumiem un saistībā ar autostāvvietu atļauju izsniegšanu.

SIA “Daugavpils autobusu parks” un 
AS "Daugavpils satiksme" turpinās nepārtraukti sniegt pasažieru pārvadāšanas pakalpojumus, maksimāli ievērojot drošības pasākumus. Kase autoostā Viestura ielā strādās katru dienu no plkst.07.00 līdz 19.00.

Dzimtsarakstu nodaļā 
iedzīvotājus pieņems pēc iepriekšējā pieraksta. Ar drošu elektronisko parakstu parakstītus iesniegumus var iesūtīt arī elektroniski caur portālu www.latvija.lv, vai uz e-pastu [email protected].

Sociālajā dienestā 
klientu pieņemšana klātienē, izmantojot dzīvas rindas sistēmu, NENOTIEK.  Vizīti Sociālās palīdzības nodaļā (Lāčplēša ielā 39), klientu apkalpošanas punktos Vienības ielā 8, Liepājas ielā 4 un Šaurajā ielā 28 (Šaurajā ielā 28 tiek apkalpoti Sociālās mājas, Sociālās patversmes, Nakts patversmes, Ģimenes atbalsta centra/patversmes un Grupu dzīvokļu klienti) var pieteikt tikai pēc iepriekšējā pieraksta.

Dienas centrs  “Saskarsme” klientus nepieņem.

Dienas aprūpes centrs personām ar garīga rakstura traucējumiem (Arhitektu ielā 21) sniedz klientiem sociālos pakalpojumus ierobežotā apjomā. Aprūpes mājās birojs sniedz pakalpojumus, iespēju robežās samazinot aprūpes mājās klientu apmeklējumu skaitu, ievērojot katra klienta vajadzības.

Papildus iedzīvotāju pieņemšanai klātienē, tiek nodrošināta iespēja saņemt sociālos pakalpojumus arī attālināti (elektroniski, pa pastu vai speciāli izvietotās dokumentu pieņemšanas kastēs).

Sociālais dienests aicina iesniegt iesniegumus attālināti:

e-veidā, izmantojot e -pakalpojumu “IESNIEGUMS IESTĀDEI”  Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā  www.latvija.lv, atstājot iesniegumu dokumentiem paredzētā pastkastē Lāčplēša ielā 39 (no pagalma puses) vai nosūtot pa pastu.

Informācija saziņai ar Sociālo dienestu:

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde  “Sociālais dienests”
Adrese: Vienības iela 8, Daugavpils, LV-5401
e-pasta adrese: [email protected]

Sociālais dienests lūdz klientus ierasties savlaicīgi, 5 minūtes pirms noteiktā pieņemšanas laika, neveidojot nepamatotas rindas pie Dienesta ārdurvīm. 

Ierodoties uz pieņemšanu lietot mutes un deguna aizsegu, ievērot divu metru distanci.

Līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam – pasei vai ID kartei.

Visus iesniegšanai nepieciešamos dokumentus jāsagatavo laicīgi (mājās).

Drošības pasākumu neievērošanas gadījumā Sociālā dienesta speciālisti klientus neapkalpos. Būsim atbildīgi ne tikai par savu, bet arī par līdzcilvēku drošību un veselību!

Daugavpils reģionālā slimnīca
 pārstrukturizēja administratīvā aparāta darbinieku darbu. Papildus izmaiņu, kas tieši skartu pacientus, nav. Slimnīca turpina sniegt neatliekamo palīdzību un ambulatoros pakalpojumus. Plānveida operācijas notiek, izvērtējot katru gadījumu, esošo situāciju un speciālistu pieejamību. Centra poliklīnika un SIA “Daugavpils bērnu veselības centrs” turpina pieņemt klientus pēc iepriekšējā pieraksta. 

Pirmskolas izglītības iestādes 
strādā atbilstoši MK rīkojuma Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” prasībām, uzņemot tikai tos bērnus, kuru vecākiem jāstrādā klātienē vai darba specifikas dēļ nav iespējams attālināti vienlaikus strādāt un nodrošināt bērnu pieskatīšanu. Papildus netiks pieprasīti apliecinājumi vai izziņas no bērna vecāka darba vietas, tomēr bērnudārzu darbinieki paļaujas uz vecāku personisko atbildību MK rīkojuma izpildē. Neskatoties uz to, cik bērnu būs grupā, tās netiks apvienotas, bērniem paliekot savās grupās. Klātienē nodarbinātiem p.i.i. darbiniekiem paredzēts ik nedēļu veikt COVID-19 testus. Protams, nav atcelti arī visi iepriekšējie drošības pasākumi – dezinfekcija, telpu vēdināšana u.tml.

Pilna aktuālā informācija par pašvaldības struktūru un iestāžu darbu, tālruņiem un e-pastiem saziņai atrodama Domes vietnē www.daugavpils.lv.Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šogad skolas gaitas Daugavpils izglītības iestādēs uzsāka 875 pirmklasnieki.
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī izveidoti divi vakcinācijas centri
Наступила весна. Сегодня Пасха. Пасха — это древний, языческий праздник весеннего солнцестояния, который праздновали за долго до эпохи христианства. Издревле разные народы Европы праздновали Пасху как праздник весеннего равноденствия. Пасха — это праздник жизни и плодородия. Пасха — это праздник в честь германской Богинии Остары. Остара является Богиней весны и рассвета. Она очень добродушная Богиня. С незапамятных времен люди поклонялись Богине Остаре. Даже в современной Европе люди продолжают верить и молиться великой Богине весны и рассвета – Остаре. Сила Богини Остары велика. Она является дарительницей жизни. Старинная легенда гласит, что на Пасху Богиня Остара отправляет в каждый дом кролика, чтобы узнать, как там поживают домочадцы. За это она разрешает кроликам раз в год класть яйца для людей. Это очень добрая и милая легенда, которая рассказывает нам о благородной Богине Остаре. Так как в этом году в Латвии до сих пор продолжается пандемия коронавируса (covid-19), эту пасху будем праздновать осторожно, соблюдая все меры безопасности.
Да благословят нас Боги! Да благословит нас Богиня Остара! С Пасхой!
С уважением, жрец Богини Остары
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#ПраздникВесны #ВесеннееСолнцестояние #Пасха #04.04.2021. #05.04.2021. #язычество #БогиняОстара #Остара #БогиняВесны #БогиняРассвета #счастье #успех #удача #Skolnieciņš #svētezers Sīkāk...
Daugavpilī izveidoti divi vakcinācijas centri
Ir aizvadīs 4. aprīlis. Ir aizvadīta pirmā Lieldienu diena. Šodien, 5. aprīlī, ir otrā Lieldienu diena. Lieldienas ir enerģētiski spēcīgi svētki, kad izdodas visi pagāniskie rituāli. Lieldienu laiks ir īstais laiks, lai burtos un veiktu dažādus maģiskus rituālus. Pavasara saulstāvju spēks ir bezgalīgs! Diemžēl latviski runājošajā internetā praktiski nav informācijas par senajiem pagāniskajiem rituāliem, par senajiem Dieviem un dažādām pagāniskajām ticībām (tradīcijām). Turpretī gan angļu valodā, gan krievu valodā var atrast daudz vērtīgas informācijas. Ezotērikas centra “PROVIDA” interneta vietnē var atrast daudzveidīgu informāciju par dažādām ezotēriskajām praksēm (sīkāka informācija šeit: provida.tv/posts/ ). Šeit var atrast iedvesmu dažādu sentēvu pagānisko rituālu veikšanai. Protams, daļa no ezotēriskas centra “PROVIDA” mājaslapā (provida.tv) pieejamo rituālu ir veidoti uz kristietības bāzes. Taču pārveidojot šos rituālus (aizvācot no tiem jebkādus kristietības simbolus un aizvietojot tos ar sentēvu Dieviem un senlatvju spēka zīmēm), tie noderēs jebkuram praktizējošam pagānam. No dažādiem maģiskiem rituāliem nevajag baidīties, jo tie ir daļa sentēvu pagāniskajām tradīcijām. Atšķirībā no kristietības dažādas pagāniskās ticības uz maģiju raugās pozitīvi un draudzīgi. Nevajag sevi ierobežot ar vecām kristietības dogmām, jo tagad ir 21. gadsimts, tagad ir pagānu laiks. Lai dzīvo pagāni! Lai dzīvo Latvju Dievi! Priecīgas Lieldienas!
Svētīgas Lieldienas mums visiem vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#PROVIDA #Lieldienas #PavasaraSaulstāvji #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #LatvjuZīmes #rituāli #ticība #lūgšanas #buršanās #pagāni #sentēvi #tradīcijas #iecietība #sirsnība #laipnība #Skolnieciņš
Sīkāk...
Daugavpilī izveidoti divi vakcinācijas centri
Nemanot ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir pamošanās un pārtapšanas laiks. Lieldienas ir seni gadskārtu svētki, tāpēc aizslaucīsim ziemas putekļus un sārņus, ļaujot vaļu pavasarim un pārmaiņām! Uzrušināsim dobes piemājas dārzā. Iedēstīsim sēkliņas zemē. Ik dienas vērosim, kā asni zeļ un zaļo. Vairosim savās sirdīs cerību un mīlestību. Atradīsim laiku sev un realizēsim savus sapņus. Sāksim ko jaunu, iedrošināsim cits citu un stiprināsim ziemas un pandēmijas nogurdināto pasauli ar pozitīvu un radošu enerģiju! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem! Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Priecīgas Lieldienas un skaistu pavasari!
Svētīgas Lieldienas mums visiem vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#kovid-19 #covid-19 #pandēmija #Lieldienas #PavasaraSaulstāvji #04.04.2021. #05.04.2021. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #auglība #bagātība #pārticība #veiksme #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs
Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top