Ceturtdiena,
25.jūlijs 2024
Vārda dienas: Jēkabs, Žaklīna, Михаил, Федор Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
AKTUĀLI

Parakstīti līgumi Daugavpils ALTOP industriālā parka būvniecībai

05.07.2024
4. jūlijā topošā industriālā parka teritorijā Locikos, Augšdaugavas novadā tika parakstīts līgums par projekta “Austrumlatvijas viedo tehnoloģiju un pētniecības centra (ALTOP) Industriālā parka izveide” īstenošanu.

Projekta mērķis ir attīstīt nacionālas nozīmes industriālo parku un teritorijas infrastruktūru Latgales reģionā, piesaistot investorus, sekmēt darba vietu ar augstu pievienoto vērtību un uz eksportu orientētu darba vietu radīšanu, kā arī mazinot reģionālās attīstības atšķirības starp Latgales reģionu un pārējo Latvijas teritoriju. Atveseļošanas fonda finansējums sastāda 17 125 169,70 eiro bez PVN.

Industriālais parks tiks izbūvēts Daugavpils valstspilsētas pašvaldības īpašumā esošajā teritorijā Locikos, sadarbojoties ar Augšdaugavas novada pašvaldību un SIA “Naujenes pakalpojumu serviss”.

Projektā paredzēts izbūvēt ražošanas ēku, inženierkomunikācijas, labiekārtot pieguļošo teritoriju, kā arī pārbūvēt ceļus “Lociki-Lidlauks” un “Lidostas iela”.

Pēc iepirkumu procedūras būvdarbiem, būvuzraudzībai un autoruzraudzībai veiksmīgas noslēgšanas un Iepirkumu uzraudzības biroja pozitīva atzinuma līgums par būvniecības darbiem noslēgts ar SIA "Monum", par daļēju ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūvi ar "Apola-D", savukārt būvuzraudzību veiks SIA "BaltLine Globe", autoruzraudzību projekta izstrādātājs SIA "BM projekts".

No Daugavpils valstspilsētas pašvaldības puses līgumus parakstīja Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, kurš uzsvēra: “Šī vēsturiskā projekta realizācijai ir milzīga nozīme ne tikai Daugavpils un Augšdaugavas novada, bet visa Latgales reģiona attīstībā. Degradēto teritoriju pārvēršana modernā, augsto tehnoloģiju industriālajā parkā ALTOP, jaunu darba vietu radīšana tajā tas ir liels un nozīmīgs solis uz priekšu. Priecājos, ka speram šo soli kopā ar kolēģiem no Augšdaugavas novada un esmu pārliecināts, ka projekts tiks īstenots veiksmīgi. Lai top ALTOP!

Būvniecība sāksies tuvākajā laikā. Būvdarbu izpildes termiņš ir 16 mēneši, un tie jāpabeidz līdz 2025. gada beigām.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Kapusvētki Daugavpils novada draudžu kapsētās
Здравствуйте, а когда kapussvetki в Даугавпилсе на гривском кладбище? Sīkāk...
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
facebook draugiem
Top