Ceturtdiena,
16.jūlijs 2020
Vārda dienas: Estere, Hermīne, Анатолий, Никодим, Василий, Марк, Филипп Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
Slavenības

Latvijas slavenības, kas veikušas plastiskās operācijas

02.03.2017
Mēļo, ka Holivudā grūti atrast slavenību, kura nebūtu gūlusies zem skalpeļa un savu izskatu uzlabojusi mākslīgi. Sekojot pasaules šovbiznesa tendencēm, arī vairāki sabiedrībā zināmi latvieši izmantojuši plastiskās ķirurģijas pakalpojumus. Tiesa, tikai daži bijuši gana drosmīgi, lai to atzītu publiski, raksta delfi.lv.

Andris Freidenfelds jeb Fredis – plakstiņu korekcija

Ierasts, ka veikt ķirurģiskus uzlabojumus savā izskatā visbiežāk izvēlas daiļā dzimuma pārstāves. Tiesa, tiecoties pēc jauneklīgāka izskata, nereti šo metodi izmanto arī kungi. Viņu vidū ir arī pašmāju TV un radio raidījumu vadītājs Andris Freidenfelds jeb Fredis , kurš savulaik atzinās, ka uzfrišinājis savu seju.

2014.gada sākumā vērīgākie fani pamanīja, ka Fredis piedzīvojis vizuālas pārvērtības. No viņa sejas bija pazudušas grumbiņas, savukārt zem jokdara acīm vairs nebija manāmi maisiņi un loki.


Sarunā ar izdevumu "Kas Jauns" Fredis nenoliedza, ka būtu veicis plakstiņu pacelšanas operāciju. Tiesa, no sīkākiem komentāriem par to, kāpēc viņš bija pieņēmis šādu lēmumu, jokdaris toreiz atteicās, norādot, ka par šādām lietām vīriešu cilvēkam nav jārunā.

"Griezt nost vai ne no plakstiņiem lieko ādu, tas tiešām ir ļoti individuāls jautājums. Es jutos labi pirms tam un jūtos labi arī tagad. Tomēr sniegt rekomendācijas – tādu atbildību neuzņemos," izdevums bija citējis ētera personības sacīto.

Regīna Devīte – plakstiņu korekcija

Savukārt aktrise Regīna Devīte (attēlā) plastikas ķirurgu palīdzību izmantoja 2014. gada vasarā. Viņai tika veikta augšējo acu plakstiņu korekcija.

Sarunā ar izdevumu "Kas Jauns" Devīte stāstīja, ka viņa jau sen bija sapņojusi par šādu procedūru, jo pēdējo gadu laikā plakstiņi viņai traucējuši pilvērtīgi paraudzīties uz augšu, kā arī sieviete izjutusi diskomfortu.


"Zinu, ka seriālus, kuros piedalos, skatās labi koptas sievietes. Tāpēc arī man nav tiesību par sevi nedomāt un nerūpēties," toreiz savas pārvērtības komentēja Devīte.
Operācija tika veikta Latvijas Mikroķirurģijas centrā pie plastikas ķirurga Jāņa Lapiņa, un jau trīs nedēļas pēc šīs procedūras Devīte ne tikai jutās, bet arī izskatījās lieliski.

"Cilvēki, kas zina, ko esmu izdarījusi, priecājas, mani satiekot. Saka, ka nu ir gaišāks skats. Tas nozīmē, ka sasniegts tas, par ko teica dakteris Lapiņš – apkārtējiem nav jāredz, ka notikušas radikālas pārmaiņas, bet gan jānojauš, ka ir gaišāks skats," toreiz par operācijas rezultātiem priecājās Devīte un mudināja arī citas sievietes nebaidīties, jo šāda veida operācija neesot nedz sarežģīta, nedz sāpīga.

Aina Poiša – plakstiņu korekcija

Savukārt psihoterapeite un TV raidījumu vadītāja Aina Poiša tikai pēc vairākiem gadiem atzinās, ka savulaik veikusi plastisko operāciju. Viņai diskomfortu radījuši noslīdējuši plakstiņi, kas gūlušies virsū acīm.

Atraktīvā psihoterapeite 2013. gadā sarunā ar skaistumkopšanas portālu "Intensa.pro" atklāja, ka operācija veikta 2007. gadā pēc viņas vadītā sarunu šova pirmās sezonas. Noslīdējušie plakstiņi ne tikai radījuši diskomfortu, bet arī apgrūtinājuši grima uzklāšanu.


Tā kā sieviete vēlējusies paturēt noslēpumā, ka viņas sejai veikti ķirurģiski uzlabojumi, Poiša izvēlējusies speciālistu Igaunijā.
"Mans galvenais noteikums bija saglabāt manus sejas pantus, jo mēs zinām, ka plastikas ķirurgs spēj izmainīt seju. Es nenožēloju, ka veicu operāciju, jo rezultāts patiešām bija labs.

Tagad, kad pagājuši vairāki gadi, rezultāts vairs nav kā sākumā, bet, ja operācijas nebūtu bijis, tad gan būtu plakstiņi pāri pār acīm pārkārušies. Manas dzimtas sievietēm tā ir raksturīga plakstiņu īpatnība.

Plastiskā operācija nav nekāds grēks, kas būtu jāslēpj, tāpēc arī to neslēpju!" toreiz par savulaik piedzīvoto izskata uzlabošanas procedūru stāstīja Poiša.

Zane Vaļicka – botulīna injekcijas

Savukārt pašmāju aktrise Zane Vaļicka atzinusies, ka viņai pie plastikas ķirurga veiktas botulīna jeb tā dēvētās "skaistuma injekcijas".

2013.gada vasarā aktrise svinēja apaļu jubileju – viņai apritēja 40. Tā paša gada rudenī plašākas sabiedrības novērtējumam tika sniegts reklāmas rullītis, kurā slavenā sieviete skaidroja savu pozitīvo pieredzi ar botulīna injekcijām.


Tiesa, jau vairākus gadus pirms savas apaļās jubilejas Vaļicka bija atzinusi, ka savulaik veikusi injekcijas, tomēr rezultāts viņai bija sagādājis lielu vilšanos. Savukārt videoklipā aktrise skaidroja, ka nolēmusi tomēr izmēģināt šo procedūru vēlreiz.

Kā skaidroja Vaļicka, skaistuma injekcijas viņa nolēmusi veikt tikai ar noteikumu, ka viņas seja nekļūs par nedzīvu masku, kas neatspoguļo emocijas.

"Mans nosacījums bija zaudēt krunciņas, bet nezaudēt sejas dabisko mīmiku. Izrādījās, ka ar botulīna injekcijām tas patiešām ir iespējams," toreiz priecājās Vaļicka, kurai, pēc pašas vārdiem, kā aktrisei un pasākumu vadītājai dzīva sejas mīmika ir pirmās nepieciešamības lieta.

Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee – krūšu palielināšana

Savukārt dīdžejmeitene Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee aizvadītā gada pavasarī publiski atzinās, ka milzu krūtis ir viņas fetišs, un publiski klāstīja, ka estētisko ķirurģiju uzskata par īstu brīnumu.

Ilgu laiku Liene spītīgi turējās pie stāsta, ka viņas kuplo krūšu noslēpums esot pavisam vienkāršs – viņa katru rītu savus apaļumus apšļaksta ar vēsu ūdeni. Savukārt 2012. gadā daiļava ar sociālo tīklu starpniecību diedelēja naudiņu silikona implantiem.

2014.gadā uzvirmoja runas, ka Liene beidzot īstenojusi sen loloto sapni par krūšu palielināšanu, tomēr daiļava vēl nebija gatava publiski apspriest šo delikāto tematu, lai gan viņas apaļumi bija kļuvuši acīmredzami brangāki.


Visbeidzot Seksīgā Lee meta kaunu pie malas un pērn intervijā žurnālam "Klubs" padalījās savā pieredzē par gulšanos zem skalpeļa.

"Ja krūtis no A izmēra pēkšņi pārtop dubultajā D un kā tenisa bumbiņas lec laukā no topiņa, būtu pagrūti pierādīt to īstumu. Kur nu vēl noslēpt šīs skaistules ar platāka džempera palīdzību – neiespējamā misija.

Tāpat kā ar uzpumpētām lūpām. Var jau mēģināt iestāstīt ļaudīm, ka tev ir kāda alerģiska reakcija vai sakodušas bites. Manuprāt, tas ir muļķīgi," toreiz sacīja Liene, piebilstot, ka sievietēm gan tomēr derētu paturēt prātā, ka mūsdienās neviens ar skaistām, bet stulbām vairs neprecoties.

Kristīne Deimon – plakstiņu korekcija un krūšu palielināšana

Skropstu pieaudzēšanas meistare un sabiedrības dāma Kristīne Deimon nekad nav kautrējusies apspriest tēmas, par kurām citi klusē. Jaunā sieviete savulaik ne tikai godīgi atzinusi, ka viņai veiktas trīs krūšu palielināšanas operācijas, bet arī plakstiņu korekcija.

"Daudzas sievietes un arī vīrieši taisa šādu operāciju, jo vecums prasa, bet man tā bija spiesta lieta. Es jutos neērti, jo regulāri jutu smaguma sajūtu uz acīm," 2015. gada pavasarī sarunā ar "Delfi Izklaide" stāstīja Deimon.


Sieviete vēlējās lauzt mītu, ka plakstiņu noslīdēšana ir saistīta ar novecošanu. Deimon apgalvoja, ka viņas gadījumā pie vainas esot iedzimtība. Pirms plakstiņu korekcijas viņa bija rūpīgi izvēlējusies dakteri, kā arī izlasījusi visu pieejamo informāciju par operāciju.

"Operācija ilga kādu stundu pilnā narkozē. Kad es pamodos, biju izbrīnīta jo nebija ne zilumu, ne pampuma. Viss bija ļoti skaisti, kā arī vispār nesāpēja. Tai pašā dienā devos mājās. Uz vakaru sāka pampt acis.

Uztvēru to ar humoru, jo izskatījos kā ķīniete. Tā nostaigāju divas dienas, liekot auksto gēlu pie acīm un kumelītes kompreses. Sāpju joprojām nebija. Viss dzija skaisti, trešajā dienā parādījās mazi zilumiņi, kas ar dienām kļuva mazāki.

Tā arī pagāja nedēļa, kad pienāca diegu ņemšana ārā. Nedaudz sāpēja, kad ņēma diegus laukā, bet, ņemot vērā, ka man pat adatas dūriens ir neciešams, tad domāju, ka lielākajai daļai pat nesāpētu," savā pieredzē toreiz dalījās Deimon.

Sieviete nespēja slēpt prieku par operācijas rezultātu. "Sajūtas ir vienreizējas, nekas negāžas uz plakstiņa. Tā viegluma sajūta ir neaprakstāma!"

Viktorija Vailda – krūšu un lūpu palielināšana, kā arī citas procedūras

Latviešu izcelsmes modele Viktorija Vailda neoficiāli tiek dēvēta par Latvijas kuplāko krūšu īpašnieci. Ne velti – viņa ieguldījusi daudz laika un lielus līdzekļus, lai savas dabas dotās nelielās krūtis padarītu vairākkārt lielākas.

Laika gaitā Viktorijai veiktas vairākas dažādas plastiskās operācijas, un par efektīgo sievieti rakstījuši tādi ārzemju izdevumi kā "The Daily Mail", "The Mirror" un daudzi citi.

Pirms aptuveni trīs gadiem intervijās medijiem Viktorija klāstīja, ka sava izskata izlabošanai iztērējusi aptuveni 36 tūkstošus eiro. Līdz 2013. gadam viņai bija veiktas trīs krūšu palielināšanas operācijas, lūpās ievietoti implanti un veikta virkne citu skaistuma procedūru, kas sievietei ļautu piepildīt sapni un izskatīties kā dzīvam "seksa lelles" iemiesojumam.


Toreiz Viktorija klāstīja, ka jau pusaudzes gados viņai radusies ideja par ārējā izskata uzlabošanu. Viņa jaunībā dzīvojusi nelielā ciematiņā un mocījusies ar dažādiem kompleksiem.

"Es biju ļoti tieva un blonda, un cilvēki mani sauca par Bārbiju. Bet es ienīdu savas mazās A izmēra krūtis. Man nepatika tas, kā es izskatos, un es mocījos ar kompleksiem.

Tolaik es vēl nezināju par plastikas ķirurģijas iespējām, bet es sapņoju par milzīgām krūtīm un neprātīgi lielām lūpām," intervijās britu presei pirms trīs gadiem atzina Viktorija.

Pagrieziena punkts Viktorijas dzīvē notika, ka viņa bija 25 gadus veca. Tad sieviete iepazinās ar savu mīļoto vīrieti, biznesmeni Saimonu, kurš bijis gatavs viņas sapņa realizēšanu atbalstīt ne tikai emocionāli, bet arī finansiāli.Mixnews.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Pagājuši 5 gadi kopš latus mūsu makos un bankas kontos ir nomainījuši eiro.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Tūrisms Sēlijā - vai “klusa sēdēšana maliņā” Zemgalei un Latgalei?
Paldies par "nerunīgo sēļu"vietā izteiktajām vērtīgajām domām un vērojumiem.
Esmu no tiem sēļiem, kuru senči pēc "brīvlaisšanas" atnākuši no Elkšņu muižas uz Sēlijas vaļņa ziemeļu galu. Dažs no to pēctečiem arī mūsu dzimtā , vēl dažus gadus atpakaļ , licis rakstīt uz kapakmens"Sēlis". Kad apmeklēsiet Nacionālo kultūras pieminekli Strūves ģeodēziskā loka punktu "Daborkalns", kur drīz plānots būvēt skatu torni, tad Daborkalna pakājē varēsiet malkot smaržīgu mājražojumu "Boļānu tēja"un mieloties ar dzimtas senmāšu mantojumu "Sēļu karašas".

Sīkāk...
Ēterā raidījumu cikls “Sarunas par Latgali…, un ne tikai”
Latgaļu volūda vīneigi folklorai, tai soka varakļuonite ! Sīkāk...
TIEŠRAIDE: Valsts prezidents Sēlijā
Kapec tad Eglaine skolu likvide ja atbalsta mazas skolas? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top