Piektdiena,
18.Septembris 2020
Vārda dienas: Alita, Elita, Liesma, Глеб, Елизавета, Максим, Раиса, Захар Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Sporta LAVKA

23.05.2018
Jau nākošnedēļ, 28. maijā plkst.18.00, Veselības nedēļas ietvaros notiks Sporta LAVKA. Tāpēc aicinām visus sportistus, veselīgā dzīvesveida piekritējus un tos, kuri grib par tādiem kļūt, uz Sporta LAVKA, kas notiks zem klajas debess Daugavpils Centrālajā parkā, pie Daugavpils Ledus halles. 


Šoreiz mūs gaida aizraujoši stāsti no pieredzes bagātiem sporta aktīvistiem, kuri ieguldījuši ne mazums spēku sporta attīstībā kā Latvijā, tā arī ārzemēs:


·               Oļegs Frīds un Viktorija Kozlovska, tūrisma klubs „Sniegpulkstenīte”;

·                 Griķu ģimene, Daugavpils runner group;

·                Mario Kalmre (Igaunija), sporta izklaižu centra „Spot of Tallin” dibinātājs, Simple Session organizators, skeitparku būvnieks.


Droši ņemiet līdzi pledus ērtākai stāstu baudīšanai un nebaidieties no pēkšņa lietus! Sliktu laikapstākļu gadījumā būs iespēja patverties Daugavpils Ledus halles foajē.


Nedēļu sāksim ar teorētiskām zināšanām, uz kurām balstās sporta kultūra, bet savas praktiskās iemaņas varēsim nodemonstrēt Pagalma spēlēs, uz kurām aicināts ir ikviens. Trīs dienu laikā LAVKA komanda organizēs Pagalma spēles dažādos pilsētas mikrorajonos:

·                   29. maijā pl. 16.00 - Sporta laukumā Varšavas ielā;

·                   30. maijā pl.17.00 - Ķīmiķu mikrorajona parkā (Jātnieku un Cialkovska ielu krustojumā);

·                   3. jūnijā pl. 14.00 - Daugavpils Cietoksnī (pie Zirga).  


Ļausimies bērnības nostaļģijai un iemācīsim mūsdienu bērnus mūsu jaunības dienu pagalmu hītiem: lēkšana „gumijās”, fiškas, klasītes, Kaļim-bam-bā, kvadrāts un daudziem citiem! Ērts apģērbs un apavi noteikti nekaitēs! Ieeja brīva.


LAVKA – sarunu cikls uz soliņa, kas ir veltīts dažādām tēmām, par kurām neformālā gaisotnē aicinātie viesi dalās savā pieredzē.


Sporta LAVKA un Pagalma spēles notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.


Daugavpilszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šogad skolas gaitas Daugavpils izglītības iestādēs uzsāka 875 pirmklasnieki.
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Pašvaldība paplašina atbalstu ģimenēm un senioriem
Atbalstot seniorus, Daugavpils satiksme ieviesusi maksu tramvajā par vecenītes riteņsomu ar kartupelīšiem, pieniņu, kefīru, cukuru u.t.t. Sīkāk...
Komentārs: Kad pat LTV sabiedriskās attiecības nodēvē par žurnālistiku
šķiet, ka šis raksts nav no sabiedriskā pasūtījuma, bet man nekas nav pretī samesties šādiem vēr(t)īgiem komentāriem. Sīkāk...
Komentārs: Kad pat LTV sabiedriskās attiecības nodēvē par žurnālistiku
Drīzāk jau problēma ir tāda, ka kolēģu radītā kļūda ir kā Skabarga.... Kā rezultātā titulētā autore nejūtas novērtēta Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top