Piektdiena,
18.Septembris 2020
Vārda dienas: Alita, Elita, Liesma, Глеб, Елизавета, Максим, Раиса, Захар Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Apbalvoti konkursa “Daugavpils tūrisma balva 2017” uzvarētāji

02.05.2018
27. aprīlī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā notika Daugavpils aktīvās tūrisma sezonas atklāšanas pasākums, kurā tika apbalvoti konkursa “Daugavpils tūrisma balva 2017” uzvarētāji 5 nominācijās un pasniegta arī speciālā balva “Gada tūrisma objekts 2017”. 


Nominācijā “Jaunais tūrisma objekts 2017” par uzvarētāju tika atzīts piedzīvojumu parks “Daugavpils Tarzāns”. Pateicības par piedalīšanos šajā konkursa nominācijā saņēma pārējie dalībnieki: I Pasaules kara muzejs “Pie Komandanta”, Mākslas telpa “Emma Art”, Vēsturisko tērpu ekspozīcija “Atmiņu lāde” ar jauno tematisko kolekciju “Olgas stāsts”.


Nominācijā “Jaunā tūristu mītne 2017” uzvarēja atpūtas komplekss “SanMari”. Pateicību par piedalīšanos šajā nominācijā saņēma viesnīca “Saules rati”.


Nominācijā “Jaunais ēdināšanas uzņēmums 2017” uzvarētāja laurus plūca kafejnīca/bārs “Daugavpils Ezītis miglā”. Pateicības saņēma arī pārējie nominanti: restorāns un bērnu kafejnīca “SanMari”, kafejnīca “Saules rati”, atjaunotais restorāns “PLAZA”.


Par labāko Daugavpils tūristu gidu 2017 tika nominēts Jānis Kivriņš. Pateicības tika pasniegtas arī pārējiem šīs kategorijas nominantiem – gidiem Mārim Grunskim un Inesei Šuļinai.


Pirmo reizi konkursa “Daugavpils tūrisma balva 2017” ietvaros tika apbalvoti Daugavpils pasākumi, kas veicina kultūras tūrisma attīstību. Par Gada pasākumu 2017 tika atzīts I Latvijas starptautiskais laikmetīgās keramikas festivāls. Šajā nominācijā tika pieteikti arī vairāki citi pasākumi: “Munks satiek Rotko Daugavpilī” , Mākslas nakts 2017 “Mākslinieks reģionā”, IV Starptautiskais militārās mūzikas festivāls “Daugavpils 2017”, XII Starptautiskais Daugavpils Garīgās mūzikas festivāls "Sudraba zvani", Martas balle, Restorāna “PLAZA” organizētais Pop Up koncepts “Vakariņas parkā” un III Starptautiskais vēsturiskās rekonstrukcijas klubu festivāls “Dinaburg 1812”, kuru rīkotāji saņēma Pateicības.


Gada balva tūrismā 2017 tika pasniegta Daugavpils Mārtiņa Lutera katedrāles draudzei par aktīvu iesaistīšanos tūrisma veicināšanā un par skatu platformas ierīkošanu Mārtiņa Lutera katedrāles tornī. 


Tūrisma sezonas atklāšanas pasākuma dalībniekiem bija iespēja uzzināt  nozares aktualitātes. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Tūrisma departamenta direktore Inese Šīrava pastāstīja par LIAA īstenotajām aktivitātēm tūrisma veicināšanai, kā arī sniedza ieskatu tūrisma nozares attīstības galvenajās tendencēs. Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras direktore Ilona Maksimčika informēja par Daugavpils tūrisma jaunumiem. Daugavpils pilsētas domes Attīstības departaments  bija sagatavojis prezentāciju par Daugavpils cietokšņa turpmākās attīstības perspektīvām. Pasākuma apmeklētāji uzzināja par nozīmīgākajiem pasākumiem un norisēm, kas 5. jubilejas gadā ieplānoti Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā. Savukārt “HoReCa Sadarbence” pārstāves Ruta Priede (viesnīca “Park Hotel Latgola” un Iveta Lobanovska restorāns “ArtHub”) klātesošos iepazīstināja ar jauno piedāvājumu “Daugavpils restorānu dekādes”. Aģentūras “TAKA” direktors Rolands Gradkovskis sniedza ieskatu Daugavpils novada tūrisma jaunumos. “Skrien Latvija” organizators Aigars Strauss stāstīja par “Skrien Daugavpils” pusmaratonu 2018.


Pasākuma dalībniekiem bija iespēja kopā ar gidu apskatīt DNMM ekspozīcijas un izstādes.


Noslēgumā tika organizēts Sarunu sols “Tūrisma LAVKA”, un savā pieredzē uz sarunu soliņa dalījās Jānis Sijāts, Alise Plaude (Vidzemes Tūrisma asociācija), Māris Olte (biologs, ceļotājs, raidījumu vadītājs), Arturs Gailītis (idejas „Vakars uz ezera” radītājs).


Daugavpils 2018. gada Tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu rīkoja Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi un Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzeju. 
Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šogad skolas gaitas Daugavpils izglītības iestādēs uzsāka 875 pirmklasnieki.
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Pašvaldība paplašina atbalstu ģimenēm un senioriem
Atbalstot seniorus, Daugavpils satiksme ieviesusi maksu tramvajā par vecenītes riteņsomu ar kartupelīšiem, pieniņu, kefīru, cukuru u.t.t. Sīkāk...
Komentārs: Kad pat LTV sabiedriskās attiecības nodēvē par žurnālistiku
šķiet, ka šis raksts nav no sabiedriskā pasūtījuma, bet man nekas nav pretī samesties šādiem vēr(t)īgiem komentāriem. Sīkāk...
Komentārs: Kad pat LTV sabiedriskās attiecības nodēvē par žurnālistiku
Drīzāk jau problēma ir tāda, ka kolēģu radītā kļūda ir kā Skabarga.... Kā rezultātā titulētā autore nejūtas novērtēta Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top