Svētdiena,
25.februāris 2018
Vārda dienas: Alma, Annemarija, Алексей, Мария, Евгений, Антон Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
Sabiedrība

Informācija par pilsētas ceļu uzkopšanu

07.12.2017
Sakarā ar ziemas perioda iestāšanos, sniega izsnigšanu un mainīgo gaisa temperatūru, Daugavpils pilsētas pašvaldības sanitārās tīrības uzturētājs A/S “Daugavpils specializētais autotransporta uzņēmums” veic braucamo ceļu, trotuāru u.c. cietā seguma uzkopšanas darbus.


Sanitārās tīrības uzturētāja ziemas periodā prioritārā secībā, pirmkārt, veic maģistrālo ceļu un sabiedriskā transporta maršrutu uzturēšanu, pilsētas  Centra braucamās daļas un ietvju uzkopšanu un attiecīgi arī pārējo mikrorajona cietā seguma objektu uzturēšanu.


Informējam, ka mainīgos laika apstākļos (snigšanas vai apledojums laikā) uzkopšanas dienās veicamie darbi jāpabeidz līdz plkst. 20.00. Autobusa un tramvaju pieturu, kāpņu uzkopšana jāpabeidz 3 stundu laikā pēc sniega krišanas beigām, ietves pilsētas Centrā jāuzkopj 4 stundu laikā, ielas visos mikrorajonos ar A, A1 un B ceļu uzturēšanas klasēm jāuzkopj 6 stundu laikā, pārējās ietves - 12 stundu laikā saskaņā ar noslēgtā līguma tehniskajā specifikācijā noteiktajām prasībām.


Šajā nedēļā uzkritušais sniegs nav radījis īpašas neērtības pilsētas iedzīvotājiem, gājējiem un autovadītājiem, jo Daugavpils pilsētas pašvaldības sanitārās tīrības uzturētājs A/S “Daugavpils specializētais autotransporta uzņēmums” sekmīgi tiek galā ar uzkopšanas darbiem, tādējādi nodrošinot optimālu un normatīvajiem aktiem atbilstošu braucamās daļas un ietvju uzturēšanu kārtībā.


Vienlaikus lūdzam pilsētas iedzīvotājus izturēties saprotoši un pacietīgi, ievērojot personīgās drošības un uzmanības pamatprincipus, jo sniega un mainīgās gaisa temperatūras rezultātā braucamās daļas un trotuāru seguma stāvoklis jebkurā gadījumā nebūs tāds kā vasaras apstākļos.
Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
2017. gads Daugavpils cietoksnī bija ražīgs gan aizvadīto pasākumu, gan arī apmeklētāju skaita ziņā: no janvāra līdz septembra beigām to apmeklēja 46 539 cilvēki, kas ir par 21% vairāk nekā pērn.
Apspriest
Aptauja
Kurš, Jūsuprāt, būtu labākais Daugavpils domes priekšsēdētājs?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī par miljonu pieaug domes uzsākto remontu izmaksas
Koncertus jau pārceļ uz Rēzekni, bet Daugavpiliešiem vēl nezin cik ilgi jāgaida izremontētā koncertzāle. Sīkāk...
Rēzeknes dome aizņemsies naudu, lai atpirktu zemi no Urbanoviča ģimenes
Skat, Rēzeknieši vēl ašāki par Daugavpiliešiem. Dara ko grib un iepūt viņiem:) Sīkāk...
Daugavpils Universitātei jauns rektors – Irēna Kokina
Jauna rektore! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top