Otrdiena,
4.Augusts 2020
Vārda dienas: Romāns, Romualda, Romualds, Мария, Магдалина, Фока Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Politika

Par Daugavpils domes priekšsēdētāju ievēlēts Igors Prelatovs

30.06.2020
29. jūnijā norisinājās Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēde, kuras darba kārtībā bija iekļauti divi jautājumi: par Domes priekšsēdētāja un priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšanu. Domes priekšsēdētāja amatā ievelēts Igors Prelatovs, par viņa vietnieci ievēlēta Līvija Jankovska.

Atklājot sēdi, domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Lāčplēsis aicināja virzīt kandidātus priekšsēdētāja amatam. Līvija Jankovska izvirzīja Igora Prelatova kandidatūru. Citu priekšlikumu deputātiem nebija, balsojuma rezultātā ar 11 balsīm „par” Domes priekšsēdētāja amatā bija ievēlēts Igors Prelatovs. Balsu „pret” nebija.

Sēdi turpināja vadīt Igors Prelatovs. Domes priekšsēdētāja vietnieka amatam viņš izvirzīja Līvijas Jankovskas kandidatūru. Arī šis priekšlikums, kas bija vienīgais, guva 11 deputātu atbalstu, „pret” nebalsoja neviens.

Savos amatos turpinās darbu Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Lāčplēsis un priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis.

Domes vadība jaunā sastāvā apņēmās strādāt par labu pilsētai un tās iedzīvotājiem, par galvenajām prioritātēm izvirzot iesākto projektu veiksmīgu pabeigšanu, investīciju piesaisti jauniem projektiem, pilsētas infrastruktūras un sociālās jomas sakārtošanu.


Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Kopumā Daugavpilī jūlijā notiek sešas nometnes, kuras apmeklē 290 bērni un jaunieši.
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Pašvaldība paplašina atbalstu ģimenēm un senioriem
Atbalstot seniorus, Daugavpils satiksme ieviesusi maksu tramvajā par vecenītes riteņsomu ar kartupelīšiem, pieniņu, kefīru, cukuru u.t.t. Sīkāk...
Komentārs: Kad pat LTV sabiedriskās attiecības nodēvē par žurnālistiku
šķiet, ka šis raksts nav no sabiedriskā pasūtījuma, bet man nekas nav pretī samesties šādiem vēr(t)īgiem komentāriem. Sīkāk...
Komentārs: Kad pat LTV sabiedriskās attiecības nodēvē par žurnālistiku
Drīzāk jau problēma ir tāda, ka kolēģu radītā kļūda ir kā Skabarga.... Kā rezultātā titulētā autore nejūtas novērtēta Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top