Svētdiena,
17.Janvāris 2021
Vārda dienas: Dravis, Tenis, Артем, Денис, Климент, Панас, Архип Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Ērts finanšu problēmu risinājums

28.10.2019
Patēriņa kredīts – tas ir universāls finanšu produkts, kas piemērots jebkuru naudas problēmu risināšanai. Saņemt patēriņa kredītu iespējams ne tikai bankā, bet arī privātās kredītkompānijās. Ja ir vēlme noformēt patēriņa kredītu, aizņēmējam jāsaprot, ka tas nav ātrais kredīts, kuru izsniedz jebkura mikrofinanšu organizācija. No ātrajiem kredītiem patēriņa kredīts atšķiras ar lielāku skaidras naudas summu un ilgtermiņa atmaksas periodu. Tieši tāpēc patēriņa kredīts ir daudz izdevīgāks par parastajiem ātrajiem kredītiem un ir vispopulārākais finanšu instruments. 

Ar kādiem nosacījumiem tiek izsniegts patēriņa kredīts 

Pirmkārt, jebkura kredīta noformēšana var prasīt no aizņēmēja papildus izdevumus. Tieši kādus izdevumus paredz konkrētā banka vai kreditors, jūs varat redzēt finanšu kompānijas oficiālajā lapā vai kredītlīgumā. Otrkārt, iesniegt pieteikumu patēriņa kredīta saņemšanai jūs varat online ar internetbankas palīdzību. 

Lai sīkāk uzzinātu, kas ir patēriņa aizņēmums, izskatīsim Swedbank piedāvāto programmu, kas ir līdere Latvijas finanšu tirgū. Swedbank patēriņa aizņēmuma nosacījumi ļauj aizņēmējam izmantot kredītu pat auto iegādei, jo maksimāli pieejamā summa šajā programmā ir 12 tūkstoši eiro. Patēriņa kredīta atmaksas periods Swedbank (6 mēneši – 5 gadi) dod iespēju aizņēmējam norēķināties par lieliem pirkumiem, neizjūtot finansiālo spriedzi. 

Swedbank ir pratusi iekarot savu klientu atzinību, jo šajā bankā iespējams: 

1. pašam noteikt ikmēneša maksājuma atmaksas datumu un laiku; 
2. ērti lietot internetbanku, kas ļauj acumirklī noteikt jūsu iespējas (uz kādu kredīta summu jūs varat cerēt); 
3. nemaksāt slēpto komisijas maksu;
4. atmaksāt Swedbank kredītu pirms termiņa bez soda naudām.

Swedbank internetbanka palīdz saviem klientiem sekot līdzi patēriņa kredītu atmaksas grafikam, kā arī nepieciešamības gadījumā mainīt parāda atgriešanas nosacījumus, ja klients gribēs pilnībā vai daļēji atmaksāt kredītu. Swedbank patēriņa kredīta nosacījumi ir piemēroti daudziem, jo kreditors jau sākumā atrunā katru kredītlīguma punktu. Šī aizņēmuma procentu likme sākas no 15%, bet, saņemot naudu, klientam nākas maksāt komisijas maksu 2% apmērā no kopējās kredīta summas (bet ne mazāk kā 25 eiro). Tāpat Swedbank piedāvā saviem klientiem iespēju atteikties no noformētā kredīta 14 dienu laikā no naudas saņemšanas brīža. Bet, pieņemot šādu lēmumu, aizņēmējam nāksies ne tikai atgriezt visu naudas summu, bet arī aprēķināto procentu likmi par izmantotajām dienām.  

Swedbank patēriņa kredītu iespējams atmaksāt pat bez aizņēmēja līdzdalības – minimālais maksājums tiks automātiski atskaitīts no jūsu konta. 

Patēriņa kredītu prasības 

Ja patēriņa kredīta summa sasniegs vairākus tūkstošus eiro, tad prasības aizņēmējam būs stingrākas. Standarta patēriņa kredīta prasības ir aptuveni šādas (Swedbank piemērs): 

aizņēmēja vecums nedrīkst būt mazāks kā 18 gadi; 
aizņēmēja ienākumi pēc visu nodokļu un obligāto izdevumu nomaksas nedrīkst būt mazāki kā 340 eiro; 
ja esat nolēmis noformēt Swedbank patēriņa kredītu ar galvojumu, tad jūsu ģimenes budžets nedrīkst būt mazāks kā 700 eiro mēnesī; 
lai parakstītu kredītlīgumu, jums ir oficiāli jāstrādā vienā un tajā pašā darbavietā ne mazāk kā pusgadu, stažēšanās laiks netiek ņemts vērā; 
ja brīdī, kad esat vērsies pēc kredīta Swedbank, jūsu darba alga ienāk citas bankas kontā, jums ir jāparūpējas, lai jūsu ienākumi tiktu pārskaitīti uz Swedbank kontu nākamo trīs mēnešu laikā, vēlāk visu kredīta atmaksas periodu jūsu darba algai obligāti jāienāk tikai Swedbank kontā. 

Lai aizņēmējs jau iepriekš varētu novērtēt savas iespējas, Swedbank savā lapā ir izvietojusi ērtu kredītu kalkulatoru, kas izstrādāts tieši patēriņa kredīta noformēšanai. Ja vēl meklējat līdzīgus šī kreditora produktus, varat izskatīt iespēju noformēt kredītkarti ar atlaižu periodu vai patēriņa kredītu mājokļa iegādei. Kredītu noformēšana Swedbank notiek samērā ātri un neprasa vairāk kā dažas dienas. 

Kur vēl iespējams noformēt patēriņa kredītu? 

Bez lieliem finanšu flagmaņiem Latvijā pastāv arī citas kredītkompānijas privāto investoru veidā. Daudziem aizņēmējiem ir daudz izdevīgāk vērsties tieši pie šādiem kreditoriem. Kredītorganizācijas nedrīkst salīdzināt ar mikrofinanšu kompānijām, jo tās ļauj saņemt patēriņa aizņēmumus ar ilgtermiņa atmaksas periodu, bet to procentu likmes būtiski neatšķiras no banku likmēm. 

Patēriņa kredītu galvenā priekšrocība finanšu kompānijās ir tā, ka nav stingru prasību aizņēmējam. Klientam ir jābūt pilngadīgai personai ar pastāvīgu reģistrāciju LR teritorijā. Visas pārējās prasības kreditori nosaka individuāli. Ja bankā esat saņēmuši atteikumu pat, lūdzot nelielu summu, jo jūsu kredītvēsture ir negatīva, tad kredītkompānijā jūs garantēti saņemsiet naudu, bet ar augstākiem procentiem. 

Viens no šādiem kreditoriem, Latvijas Kredītu Centrs, kas atrodas Rīgā, piedāvā iespēju noformēt patēriņa kredītu līdz 10 tūkstošiem eiro ar atmaksas termiņu līdz 6 gadiem. Turklāt Latvijas Kredītu Centrs ļauj noformēt kredītu pat tiem klientiem, kam nav oficiālu ienākumu. Vēl viens lojalitātes punkts šai kompānijai ir tas, ka kredītlīdzekļus iespējams saņemt ar kurjeru un tādā pašā veidā parakstīt arī kredītlīgumu. Tāpēc, vēršoties patstāvīgās kredītkompānijās, jūs saņemat to pašu naudu, ko bankā, bet, iesniedzot kredīta pieteikumu, aizņēmējiem ir lielākas iespējas cerēt uz pozitīvu lēmumu. Savukārt dokumentu parakstīšana prasīs tikai dažas stundas. 

Rīgā un Latvijā ir daudz šādu kredītorganizāciju. Lai atrastu vispareizāko risinājumu, nākamais aizņēmējs var izmantot salīdzināšanas tīmekļa vietnes un uz ātrās analīzes pamata piemeklēt sev maksimāli izdevīgu variantu. Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Nedēļas skaitlis
Šogad skolas gaitas Daugavpils izglītības iestādēs uzsāka 875 pirmklasnieki.
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Nodarbinātības pasākums “Algotie pagaidu sabiedriskie darbi”
Mūsu noziedzīgā valdība ilgstoši ņirgājās par simtlatniekiem. “Simtlatnieku programma” ir Latvijas Republikas noziegums pret savas valsts iedzīvotājiem. Sākotnēji simtlatniekos maksāja 100Ls, taču pēc kāda laika atalgojumu samazināja līdz 80Ls. Tā bija bezkaunība, jo valdības pārstāvji turpināja sev palielināt algas. Par laimi, VID Publiskajā datu bāzē ir atrodamas valsts amatpersonu deklarācijās. https://www6.vid.gov.lv/VAD Šajās deklarācijās ir norādīti amatpersonu ienākumi uz rokas jeb neto (pēc visu nodokļu nomaksas). Ar laiku “Simtlatnieku programmu” pārdēvēja par algotajiem pagaidu sabiedriskajiem darbiem. Taču šīs programmas būtība nemainījās. “Simtlatnieku programma” iesāka modernās verdzības laikmetu mūsdienu Latvijā. Pašlaik pagaidu sabiedriskajos darbos nodarbinātie (simtlatnieki) saņem nieka 200€, lai gan minimālā alga valstī ir 500€ (bruto). Mūsdienu simtlatnieki saņem 2,5 reizes mazāk par minimālo algu! Tikai vergturi verdzību var nosaukt par labdarību. Uz kurieni mēs ejam? Uz tautas izmiršanu? Latviešu jau tā ir maz, nevajag mākslīgi vairot nabadzību. Dzimtbūšanas laiki ir sen beigušies! Lai Latvju Dievi piedod mūsu valdībai tās stulbumu, aprobežotību un hronisku empātijas trūkumu!!!
Labklājību visiem vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#tiesiskums #vienlīdzība #labklājība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #Skolnieciņš #svētbirzs Sīkāk...
Ārkārtas situācija pagarināta, ieviešot stingrākus drošības pasākumus

Ilze Viņķele ir īpatnēja personība. Vienmēr, kad I. Viņķeles kundze ieņem ministra amatu, notiek kaut kas slikts. Kad I. Viņķeles kundze ieņēma Labklājības ministres amatu no 2011. gada līdz 2014. gadam notika “Simtlatnieku programma”. Ilzei Viņķelei bija pietiekamas dienesta pilnvaras, lai izlabotu “Simtlatnieku programmas” netaisnības, taču Ilzei Viņķelei bija nospļauties par simtlatniekiem un simtlatnieku ģimenēm. Kopš 2019. gada 23. janvāra Ilze Viņķele ir Veselības ministre. Tauta par viņu nebalsoja, bet viņu tāpat iecēla. Ilze Viņķele pievelk mūsu tautai nelaimes. Pašlaik mūsu valstī plosās SARS-CoV-2 (COVID-19) sērga. Taču I.Viņķeles kundzei tauta nerūp, tā vietā, lai rūpētos par savu tautu, viņa parāda tautai divus vidējos pirkstus palēcienā. Viņa nav pusaudze, viņa ir māte. Vai šāda sieviete drīkst audzināt bērnus? Pēc izglītības I. Viņķeles kundze ir sociālā darbiniece. Vai sociālā darbiniece, būdama augstā amatā, drīkst tā uzvesties? Kādus bērnus I.Viņķele spēj izaudzināt, ja tautai rāda vidējos pirkstus? Aizlūgsim Latvju Dievus, lai simtlatnieku apspiedēji saņem pelnīto sodu! Iedegsim pelēku sveci par godu Veļu Mātei. Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte tiesā mūsu valdību! Veļu Mātes sirpis ir ass. Augstākā labuma vārdā Veļu Māte nopļaus jebkuru alkatīgo dvēseli, kura apdraud Latvijas valsts un latvju tautas nākotni! Karmas rats ir iegriezts. Tautas apspiedēji un apzadzēji saņems karmisko mācību. Mirušie visu redz, Veļu Mātu visu zina. No Dieviem neko nevar noslēpt…
Ar Latvju Dievu spēku, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs
(Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#SimtlatniekuProgramma #simtlatnieki #nabadzība #SimtlatniekuDēls #SkaudībasDievs #Skolnieciņš #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #karma
P.S. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Lūgsim lai Augstākie spēki (Latvju Dievi) atalgo katru no mums pēc nopelniem. Lūgsim lai Latvju Dievi soda vainīgos mūsu tautas ciešanās…
P.S.S. Simtlatniekos iesaistīto cilvēku ģimenes vel atceras "Simtlatnieku programmas" nelikumības! Sīkāk...
Daugavpilī sākusies ārstniecības personāla vakcinēšana pret Covid-19
Mani mīļie tautieši, nedusmosimies uz mūsu valdību - Egilu Levitu, Krišjāni Kariņu un Ilzi Viņķeli. Mūsu valdība rūpējas par tautas drošību un labklājību. Kaut gan daudziem no mums ārkārtas stāvokļa pagarināšana ir apgrūtinoša un nepatīkama, tomēr būsim saprotoši un ievērosim visus ārkārtas stāvokļa ierobežojumus. Ierobežojumi nav uzlikti izklaides pēc, bet gan lai pasargātu sabiedrības drošību un veselību. Svētku laikā ievērosim komandantstundas ierobežojumus. Būsim apzinīgi. Atstāsim savas dusmas šajā baltās, metāliskās Žurkas gadā. Neņemsim dusmas sev līdzi nākamajā 2021. gadā! Piedosim mūsu valdībai tās kļūdas un noziegumus pret savu tautu. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi palīdz mūsu valdībai apjēgt tās kļūdas, nepilnības un pastrādātos noziegumus pret savu tautu! Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi dod mūsu prezidentam, premjerministram, ministriem, Saeimas deputātiem, augsta ranga ierēdņiem, drošībniekiem un alkatīgajiem uzņēmējiem gaišu prātu, cilvēcību un taisnīguma izjūtu! Augstākie spēki (Latvju Dievi) visu saliks pa savām vietām. Lūgsim visvarenos Latvju Dievus, lai nākamais baltā, metāliskā Vērša gads būtu laimīgs un veiksmīgs katram no mums! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Visa slava Latvju Dieviem!!!
Ar Latvju Dievu gudrību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#VēršaGads #Vērsis #2021.gads #01.01.2021. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #brīvība
Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top