Svētdiena,
19.Augusts 2018
Vārda dienas: Imanta, Melānija, Михаил, Макар, Архип Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
Komercinformācija

Apģērbu veikals "Sjuzanna" Daugavpilī

21.03.2018 Veikals "Sjuzanna" ir lieliska vieta ar brīnišķīgu apģērbu klāstu sievietēm, kas iepriecinās ar gaumīgām un aktuālām krāsām, izmēru daudzveidību un pieņemamām cenām. Regulāri tiek papildināts preču klāsts ar jaunajām kolekcijām un aktuālajām apģērbu līnijām. 


Pircējiem ir pieejama Lojalitātes programma. Tiek izsniegta KLIENTA KARTE, kura darbojas pēc uzkrājumu principa. Veicot pirkumu, KLIENTS saņem noteiktu uzkrājumu kartē atkarībā no pirkuma summas un Lojalitātes programmas līmeņa (papildus informāciju meklējiet mājaslapā: www.sjuzanna.lv). Uzkrājumu bilanci ir iespējams pārbaudīt patstāvīgi, apmeklējot veikala mājaslapu: www.sjuzanna.lv.


Papildus veikala "Sjuzanna" apmeklētājiem ir iespējams iegādāties DĀVANU KARTI, sākot no 10 Eiro. Uzdāviniet saviem tuviniekiem, draugiem un kolēģiem iespēju atjaunināt savu garderobi – pasniedziet veikala "Sjuzanna" DĀVANU KARTI.


Veikals "Sjuzanna" ir ļoti aktīvs sociālajos tīklos, regulāri informējot KLIENTUS par jaunumiem un ziņām, kuras iepriecina potenciālos pircējus. Savukārt, katrs no sociālo tīklu apmeklētājiem, var uzdot jautājumus un saņemt laicīgu atbildi. Darbs ar sociālajiem tīkliem padara darbu ar KLIENTIEM vēl efektīgāku un kvalitatīvāku.


Veikals "Sjuzanna" Viestura iela 61/63, Daugavpils


Sekojiet līdzi jaunumiem: www.sjuzanna.lv un sociālajos tīklos:
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Nedēļas skaitlis
Pavisam 13.Saeimas vēlēšanām iesniegtajos kandidātus sarakstos kopā pieteikti 1470 deputātu kandidāti.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs apmierina peldvietas Daugavpils pilsētā?
Jaunākie komentāri:
Koncertuzvedums “ZIEMAS PRIEKI”
Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai samaksātu rēķinus un korporatīvo finanšu nekustamo īpašumu un jebkāda veida uzņēmējdarbības finansējumu. Mēs piedāvājam arī aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un korporatīvajām institūcijām ar 2% procentu likmi. Es izsniedzu aizdevumu nopietniem domājošiem cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti aizdevuma saņemšanā, ja ir ieinteresēti, sazināties ar šo e-pastu: larryellisonfinance@gmail.com

E-pasts: larryellisonfinance@gmail.com Sīkāk...
Katram piektajam Saeimas deputāta kandidātam nav augstākās izglītības
Ne augstākās izglītības, nedz arī kauna! Sīkāk...
Durvju ražotāju un piegādātāju nozarē valda liela konkurence
Šeit manas skaistās ieejas ārdurvis Skydas. Jau vienu ziemu izturējušas un iet otrā vasara - viss primā! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top