Trešdiena,
21.Augusts 2019
Vārda dienas: Janīna, Linda, Григорий, Зосим, Мирон, Емельян Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV RU
AKTUĀLI

A.Elksniņš: Beigsim pārvērst pilsētu kaujas laukā

18.07.2019
Pēdējo nedēļu laikā Daugavpils un visas Latvijas sabiedrības uzmanība ir pievērsta pārkārtojumiem Daugavpils domes administrācijā un pilsētas pašvaldības uzņēmumos.

Jau uzreiz pēc 2017. gada vēlēšanām bija skaidrs, ka pašvaldības darbs nebūs viegls. Domē iekļuva trīs partijas. Neviena no tām neieguva absolūtu pilsētas iedzīvotāju vairākuma atbalstu, kas kļuva par iemeslu savstarpējai konkurencei par varu un burtiski pēc diviem mēnešiem izraisīja politisko apvērsumu.

Šodien, kad esmu atbildīgs par pilsētu un tajā notiekošo, esmu pārliecināts, ka politiskā deķa vilkšana katram uz savu pusi un cīņa par varu ļoti negatīvi ietekmē situāciju pilsētā.

Šobrīd Daugavpilij ir divas iespējas: izveidot konstruktīvu komandu vai pirmstermiņa vēlēšanas. Pienācis laiks izbeigt “apvērsumu” tradīciju Daugavpilī. Šī pastāvīgā pilsētas vadītāju maiņas tendence ne tikai paralizē pašvaldības darbu, bet arī ļoti negatīvi ietekmē pilsētas tēlu un daugavpiliešu uzticību vietējai varai.

Esmu pārliecināts, ka pašreizējā situācijā pirmstermiņa vēlēšanas man un manai komandai būtu visizdevīgākais variants, tomēr neesmu radis vadīties pēc personīgās izdevības un, domājot pirmām kārtām par pilsētu, uzskatu, ka gatavošanās pirmstermiņa vēlēšanām pusotru gadu pirms kārtējām pašvaldību vēlēšanām paralizētu pilsētu, kas jau ir pietiekami cietusi no sliktas pārvaldības politiķu personīgo ambīciju dēļ.

Turklāt pirmstermiņa vēlēšanu gadījumā jaunais domes sasaukums strādās vien gadu, un pēc tam pilsētā atkal sāksies priekšvēlēšanu kampaņa. Pat šābrīža situācijā, kad ir grūti savstarpēji komunicēt un vienoties par lēmumiem, uzskatu, ka atsevišķiem pašreizējā sasaukuma deputātiem jābeidz sabotēt pašvaldības darbs un jāsāk strādāt, lai kaut ko radītu, nevis sagrautu.

Šajā sakarā esmu pieņēmis lēmumu izsludināt vicemēru pārvēlēšanu, kas plānota nākamajā Daugavpils domes sēdē 24. un 25. jūlijā.

Es un mana komanda esam gatavi atbalstīt jebkuru kandidatūru neatkarīgi no tās politiskās piederības, bet kura vēlas strādāt un īstenot pilsētas attīstības plānu. Runa nav par kaut kādas koalīcijas izveidi. Runa ir par strādātspējīgas komandas izveidi, kuras galvenā prioritāte ir pilsētas attīstība un tās iedzīvotāju labklājība, nevis politiskās ambīcijas.

Nav pieļaujams pārvērst pilsētu politiskajā kaujas laukā, kur paliek vien izdegusi zeme! Nesamierināšos ar kuluāru spēlītēm, intrigām un manipulācijām. Jebkādiem mēģinājumiem traucēt darbu un spēlēt politiskās spēles sekos atlaišana.

Atgādināšu, ka katra partija vēlēšanās deva Daugavpils iedzīvotajiem cerību, katrs politiskais spēks saņēma savu vēlētāju atbalstu. Līdz nākamajām vēlēšanām paliek arvien mazāk laika. Kā Daugavpils mērs uzstāju uz to, ka politiķiem ir laiks sākt atbildēt par saviem vārdiem un pilsētas iedzīvotājiem dotajiem solījumiem! Tā ir mana principiālā nostāja. Deputātiem, kuri tam piekrīt, piedāvāju sākt strādāt.


Ar patiesu cieņu,
Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Pagājuši 5 gadi kopš latus mūsu makos un bankas kontos ir nomainījuši eiro.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Igaunijas prezidente nākamnedēļ apmeklēs Latviju
We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease, our bank instrument can be engage in PPP Trading, Discounting, signature project (s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects. We do not have any broker chain in our offer or get involved in chauffer driven offers.

We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description.

The procedure is very simple; the instrument will be reserved on euro clear to be verified by your bank, after verification an arrangement will be made for necessary bank documents and stock testing expenses, the cost of the Bank Guarantee will be paid after the delivery of the MT760,

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:

1. Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC) (Appendix A)
2. Total Face Value: Eur 5M MIN and Eur 10B MAX (Ten Billion USD).
3. Issuing Bank: HSBC Bank London, Credit Suisse and Deutsche Bank Frankfurt.
4. Age: One Year, One Month
5. Leasing Price: 6% of Face Value plus 2% commission fees to brokers.
6. Delivery: Bank to Bank swift.
7. Payment: MT-103 or MT760
8. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.

We are ready to close leasing with any interested client in few banking days, if interested do not hesitate to contact me direct. wrightjames931@gmail.com

Regards,
Wright
Skype;
wrightjames931@gmail.com Sīkāk...
Jaunietis Daugavpilī no piedūmota dzīvokļa izglāba bērnu

Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ .
Es esmu cilveks ar labu moralo raksturu, kas palidz cilvekiem, kam nepieciešama naudas visas pasaules valstis, jo no maniem finanšu aizdevumi. Tatad, ja jums ir nepieciešams kredits, lai iegadatos Automašinu, Motociklu ...vai atjaunot jusu dzive , jus meklejat aizdevumu vai nu atjaunot savu darbibu vai nu istenot projektu, vai nu jus nopirkt dzivokli, es esmu persona, kas sniedz aizdevumus sakot no 2.000€ lidz 500.000€ jums var atmaksat vairak neka 1 lidz 15 gadiem uz visam personam, kuras var izpildit nosacijumus. Mans procentu likme ir 3% gada. Sazinieties ar mani, ja jus interese . E-pasts : veronica.dina2@gmail.com Sīkāk...
Pošvaldeibu reforma: Voi Varakluoni atsagrīssīs Latgolā?
Tā jau ir Latgales karte,jau sen nav tāda ,kā senāk:(
Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top